Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (11 tema)

Tęsiame toliau smile.gif
Senoji tema čia

Dalinkimės savo įspūdžiais toliau smile.gif

Atsakyti
Kaip matau jau anoje temoje pasiekeme maximuma lapu smile.gif tad uzdare tema:)
bet manau, kad viskas dar tikrai neissakyta, tad noresime ir tolaiu bendrauti smile.gif

Zivile, as irgi kaip tik ta svtgl gulejau Traku ligonineje smile.gif Tad girdejau tavo mazyle smile.gif O tu kurioje palatoje buvai? Gyd. Rogalskis prieme gimdyma? Vaziavai susitarus? Ne tavo vyras po to torta su sampanu atveze, kad balius vyko biggrin.gif biggrin.gif? O gal tave ten kolidoriuje matydavau su leliuku? smile.gif

Kaip kad tada klausiau patarimu del galvos skausmo, tai 5dieni ryte atsiduriau Traku ligoninej... Kai pirmadieni mane po visu tyrimu jau paleido namo, tai tiek nestuke.gif nestukiu privaziavo, kad i palatas netilpo biggrin.gif Aciu dievui viskas baigesi gerai...

Personalas ten tikrai labai geras ir malonus, man viena akusere 7dieni dirbusi, nepamenu jos pavardes, tokia piktoka pasirode, bet siaip viskas lb ciki... O akusere kristina tai tokia liux thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kad noreciau tik pas ja gimdyt smile.gif

Vyrui reikia aprangos, kuria kitapus ligonines vaistinej parduoda, arba jei kituose miestuose, tai vaistinese esanciose salia gimdyklu. I ja ieina: kostiumas, kepure ir maiseliai ant koju smile.gif bent jau taip ligoninej buvo parasyta smile.gif

Marskinius gimdymui duoda, chalata taip pat... Puodeli, lekste duoda ir ten esancioj virtuvelej yra viskas, ja gali naudotis, ten ir virdulys, ir mikrobangine, ir saldytuvas, ir vyrykle (tiesa, nzn, ar veikianti), ir visi indai yra, tad tikrai neprisikraukit dar ir indu biggrin.gif

Rubeliu vaikuciui ir pampersu tikrai turekit su savim ir net gal i atskira maiseli savo lagamine sudekit, kad iskart i gimdykla nusinestumet smile.gif

Dar paskaitynejau del kainu smile.gif VIP palata su galimybe seimos nariui buti salia, 3 paros 300LT, kiekviena papildoma para po 100Lt
Atskira palata, su galimybe pasilikti seimos nariui, parai 60Lt
Atsakyti
Na, moderatorė uždarys kažkurią temą. Tiesiog, aš vakar sukūriau temą, nes užbaigiau senąją blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 14 balandžio 2011 - 12:20
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 04 14, 13:19)
Na, moderatorė uždarys kažkurią temą. Tiesiog, aš vakar sukūriau temą, nes užbaigiau senąją  blush2.gif

o as neradau :/ o kaip ji vadinas? taip pat?
Atsakyti
QUOTE(wi2tee @ 2011 04 14, 13:46)
o as neradau :/ o kaip ji vadinas? taip pat?

Aga smile.gif Nukopijavau senosios temos pavadinimą smile.gif Gal nebuvo dar patvirtinta ar pan. Bet aš nedarau tragedijos, kažkurią uždarys ir viskas smile.gif
Atsakyti
Nagi nagi, ko cia Traku tema taip apmire? smile.gif
Nuo pat pastojimo pradzios gine man vis uzsimena, kad siuo metu yra nestukiu bumas, tai gal kas girdejote, kaip pastaruoju metu su gimdymu Trakuose - ar nera didziulio antpludzio? O tai vis pamastau, kaip nefaina butu, jei nuvaziuosiu ten gimdyt, o visos dvi gimdyklos uzimtos arba palatose vietu nera.. blush2.gif
Atsakyti
Na negi niekas nebegimdo Trakuose?.. g.gif
Atsakyti
Jus paskambinkite i Akuserijos skyriu ir tiksliai suzinosite esama situacija. Tel.: 8-528 55829 wink.gif Netgi esant dideliam uzimtumui perasonalas sukasi ir neisvaro gimdyviu. Tik tiek, kad tuomet teciui gali nelikti vietos nakvoti...
Atsakyti
na kai as gulejau traku ligonineje balandzio vid. tai pries man is ten isienant tikrai daug suvaziavo, bet tai ten greit viskas ir aprimsta, dar neteko girdet, kad gimdyklos abi uzimtos ir dar viena gimdo smile.gif buvo kad abi uzimtos, bet greit ir atsilaisvino smile.gif
be to, palatu nebeuzteko visom atvaziavusiom, nes gulde tik po viena i palata, tai vedeja nuvede i ginekologijos skyriu viena panele, be to, juk ne visos vienu metu gimdo, kai kurias namo turejo paleist, tai manau visom uzteko vietos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Pasiskaičius šią temukę nusprendžiau važiuot gimdyt į Trakus.
Perspėjau vyrą,kad pasidomėtų kur ta ligoninė bent yra biggrin.gif Na kaip tarėm taip padarėm.Kadangi apsižiūrėti nevažiavom, ir žinojom apie ligoninės buvimo vietą iš maps.lt biggrin.gif tai teko lėkt aplink pastatą ieškot įėjimo ir kas 3min.sustot pakvėpuot biggrin.gif Aišku galiausiai pasirodė,kad įėjimas bendras(mat vyras nusprendė,kad turėtų būti kitas, atskiras įėjimas biggrin.gif ).
Buvo 4 ryto, bet priėmė mane labai maloniai, tiek gydytoja tiek tą naktį budėjusioji seselė.Vėliau keitėsi pamaina,tiek akušerė tiek gydytoja buvo labai šaunios ir bendraujančios thumbup.gif Patarinėjo kaip elgtis,kaip vaikščiot,kaip kvėpuot. Siuntė į dušą ir mokino mano vyrą masažuot..Na žodžiu viskas buvo thumbup.gif Tiek gimdymas,tiek priežiūra po gimdymo.Moteriškė,kuri nešioja maistą į palatas ir ta buvo labai maloni ir visada su šypsena.
Palatos jaukios,dvivietės.Bet gulėjau visą laiką viena.Ir vis kas užsukdavo paiteiraut kaip laikausi smile.gif Tai leliukų sesutė,tai gydytoja..
Viskuo likau labai patenkinta.Važiavau nesitarusi.Po visko kukliai atsidėkojome.
Labai labai džiaugiuos,kad pasirinkau šią ligoninę bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Sveikinu visas, jau pagimdžiusias 4u.gif Labai džiaugiuosi, jog turite šiltus prisiminimus apie gimdymą ir manote, jog teisingai pasirinkote kur gimdyti. 4u.gif
Aš štai irgi esu kol kas apsisprendimo kur gimdyti stadijoje ax.gif
Taigi turiu tokį prašymą, gal ir nelabai kuklų, bet vis tik: jei kas turite gydytojos V.Variakojienės kontaktus, gal galėtumėt i AŽ įmesti? ax.gif Būčiau labai dėkinga.... ax.gif
Atsakyti
Mes irgi jau po gimdymo Trakuose.
KUO MALONIAUSI ATSILIEPIMAI! Personalas super demesingas (lyginant su Antakalnio gimdymo namais), gimdykloje viskas labai profesonaliai buvo atlikta, su visais imanomais patarimais ir pagelbejimais skausmuose.
Zodziu, esam labai patenkinti, jei kada bus trecias lelius, vaziuosim vel ten gimdyti.
Beje, ta vienkartini chalata teveliui dalyvauti gimdyme mes radome nusipirkti vienoje is Camelia vaistiu Vilniuje.
Atsakyti