Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visi tokie bailiukai?

Mano dukryte pradejo bijoti labai anksti, jau nuo dvieju men. Ja isgasdino sesele lygiai dvieju men., kai skiepijo. Nuo tada, jei nuvaziuojam i svetima vieta, ar ateina pas mus kasnors ir pakalbina, pradeda taip isteriskai klykti, kad vos nuramint eina, net springt pradeda. Siaubas kazkoks (dabar mums ketvirtas menuo eina). Beda nesikeicia, bet siek tiek lengviau nuramint pasidare. Gyd., su manim puole gincytis, kad tokio amziaus vaikas dar neskiria svetimu zmoniu, bet paskui pati isitikino. Bet idomiausia, kad iskarto kai paima ja svetimas zmogus tai neverkia, bet jei prieinu as ir pakalbinu, tai tada tik tymt lupa ir jau prasideda verysad.gif
Atsakyti
NURIMKITE 4u.gif maniskiui tuoj 6 metai, buvo neapsakomas bailiukas, nuo didesnio garso verkdavo, nuo vaiku triuksmo verkdavo...zodziu visos baimes kurios tik imanomos doh.gif tai yra padidinto jautrumo pozymis, jis blesta letai letai...begant metams viskas pasikeis, tik stenkites vengti tokiu situaciju, kur zinote, kad vaikuciui bus baisu...po turputi po truputi isdrases wub.gif maniskis dabar jau rimtas vyras thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiui irgi tuoj bus 5 men, tai irgi jautruolis pasidare....ne bet ka ir prisileidzia, bijo garsesnio pokalbio ar juoko, kitos aplinkos, nes priprates namuose su tik su mamyte but ramiai be jokiu pasaliniu garsu ir tetukas iprato begti nusiciaudeti i kita kambari lotuliukas.gif manau, kad vaikas pradeda jau suvokti ir reaguoti i aplinka ir su laiku pats rekaus ir duks, kad net namai skambes rolleyes.gif
Atsakyti
nu mano mergina nepasakyciau kad buvo bailiuke, bet jai nepatikdavo svetimos rankos tai labai biggrin.gif , bet va mazius dabar 4men tai nieko nesibaido, nei garsu, nei zmoniu visiems sypsosi, kas jam sypsosi mirksiukas.gif , o del garsu gal jis priprates, nuo isdykeles sesutes blink.gif . Tik kai jau labai, labai pavarges tada jau verkia ir svetimus pamates ir nuo garsesniu garsu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazyle nieko nebijo is vis. Nei zmoniu, nei garsu. Su vyru juokiames, kad musu suo ( vakaru skotijos baltasis terjeras) dar kai laukiausi pripratino prie triuksmo, nes loja pastoviai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano mazylis nuo pat gimimo buvo padidinto jautrumo, dar ligonineje miegodamas krupciodavo nuo bet kokio garso, dabar 6 men jau biski apsiprato, bet dar daug kas ji gasdina, ir vaiku triuksmas ir ciaudulys ir pakeltas tonas... Na nuo visko viestiek nenusaugosi, teks po truputi priprasti maziukui ir susipazinti su triuksmingu pasauliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brukne @ 2009 04 08, 22:40)
Mano mazylis nuo pat gimimo buvo padidinto jautrumo, dar ligonineje miegodamas krupciodavo nuo bet kokio garso, dabar 6 men jau biski apsiprato, bet dar daug kas ji gasdina, ir vaiku triuksmas ir ciaudulys ir pakeltas tonas... Na nuo visko viestiek nenusaugosi, teks po truputi priprasti maziukui ir susipazinti su triuksmingu pasauliu  smile.gif


O gimdei pati? Nes mano mergaite irgi krupciodavo nuo gimimo, bet man buvo darytas cezaris. Manau tai turi itakos.
Atsakyti
mano zuikutis irgi yra tos bailiukas,jei kas garsiau tai toj sukrupcioja,ir dar didelis tinginukas,visai nenori verstis,tingenius verysad.gif
Atsakyti
Mano mazoji labiausiai bijo, kai tetis ryte ciaudeja. Lupa tik patempia ir jeigu nespeji paglostyti, tai ir verkt pradeda. Kadangi mazai kur i svecius isvaziuojam, tai pastebejau, kad jau kreivai pradejo ziureti ir i nematytus zmones.
Atsakyti
Nuo 2,5 mėn pradėjo atpažinti savus, tai bijojo nepažįstamų. dabar 6 mėn. jau nebijo. Šiaip išsigąsta labai garsių triukšmų, jei gaisrinė, ar policija šalia pravažiuoja su sirena.
Atsakyti
QUOTE(almani @ 2009 04 09, 07:48)
O gimdei pati? Nes mano mergaite irgi krupciodavo nuo gimimo, bet man buvo darytas cezaris. Manau tai turi itakos.

Man taip pat cezari dare, tai maziukas nuo pirmos dienos krupciojo, bet pediatre sake, kad tai visiskai normalu smile.gif Dabar jau labai retai sukrupcioja, baigiam isaugti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2009 06 27, 15:45)
Man taip pat cezari dare, tai maziukas nuo pirmos dienos krupciojo, bet pediatre sake, kad tai visiskai normalu smile.gif Dabar jau labai retai sukrupcioja, baigiam isaugti thumbup.gif

Man ir dare CP, tai dukryte ir nuo gimimo krupcioja. Fenas, dulkiu siurblys kaip tik labai tinka, jis nusiramine ir uzmiega thumbup.gif . Nepatinka, buti pas uosvius didziaja laiko dali prarekia doh.gif. Tai prasidejo mazdaug nuo 3 men, idomu kiek tesis cool.gif
Atsakyti