Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visi tokie bailiukai?

mano mergyte irgi yra labai jautri ir baigsti truputi, jei staigiau ka padarau ar numetu ant lovos kanors tai krupcioja tiesiog, manau taip yra del to, nes as pati per nestuma tai issigasdavau tai seip baikstydavaus ir pati esu labai jautri.
Atsakyti
maniskis irgi labai jautrus.
Atsakyti
Mūsų berniukas irgi labai reaguoja i garsą. Būna tik užsnūsta ir jei nors menkiausias krepšt - iškart krūpteli... Man labai neramu dėl to. Atrodo, vaikas nuolat įsitempęs... Buvom pas neurologę, bet ji nieko blogo nepastebejo. Eisim pas ją dar kartą. O kaip dėl rachito? Kokie dar jo požymiai? Daktarė sakė žiūrėti, ar neprakaituoja kaktytė, kai mažiukas valgo. Na, lyg neprakaituoja, bet dėl to krūpčiojimo tai jau visko prisigalvoju verysad.gif
Atsakyti
mano dukryte 5 men ir daznai krupcioja nuo staigesnio judesio ar kokio netiketo garso, bet kol kas dar laukiu, nes manau, kad tai tik siaip jautrumas. namuose mes bunam pakankamiai ramiai ir tyliai, nebuna jokio triuksmo tai del to sitaip. diena ir miega labai jautriai..
Atsakyti
Musu Mazutei jau 6 men., o pasidare baukstesne negu anksciau. Tiesiog vos ne iki isterijos pradeda verkti issigandus. Visa praejusia savaite buvom daug gryname ore, galvojau bus vaikeliui i nauda, gaus vitD (turim biski rachito pozymiu), o gavosi vos ne atvirksciai. Jau bijau su ja viena namuose pasilikt. Jei ko nori, iskart siaubingai rekia. blink.gif Tevai sako, jog islepinom, atseit per daug tausojanciai su ja elgemes. Ar gali taip buti? g.gif
Atsakyti
Manishkis kai tik pradejo suprast kas aplink ji darosi, tai pradejo bijoti zhmoniu, kai ju aplink daug ir kalbint ji pradeda, tai oi kaip dudas paleidzhia! doh.gif Labai tikiuosi, kad tai greit praeis...o tai po keliu men. planuojam skrydi i Lt, o tai gali buti tragedija... g.gif
Atsakyti
Mums jau 4 men, bet nebijom mirksiukas.gif Aisku, priejus svetimam pirma ilgai tyrinejam, o jau po to sypsena isspaudziam mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tai - baimė. Tiesiog vaikiukai pradeda skirti savus nuo svetimų bei savo aplinką nuo kitos. Pavyzdžiui, maniškis ( 3,5 mėn ) jau pradėjo skirti žmones. Seniau visi buvo draugai - gelėjo bet kas paimti. O dabar pamato bet kokį žmogų, išskyrus mane ir tėvą, pradeda tyrinėti - vienus pamatęs, patempia lūpą, kitiems šypsosi. Ir pastebėjau, kad greit užmiršta žmones - mano tėvus, draugus kai kuriuos mato į savaitę bent kartą, bet kas kart tarsi susipažysta iš naujo biggrin.gif Dar pastebėjau - bijo tamsaus gymio žmonių, o šviesūs - tinka bigsmile.gif Bet aš brunette.gif - tai neįsivaizduoju, kaip tai paaiškinti g.gif
Atsakyti
na maniske nevisu svetimu bijo, buna ant ranku pas kitus ir sypsosi taciau yra vienas dede kurio ji tikrai issigasta kada uzvaziuoja i svecius prieina pakalbint tai tuoj kaspiniukus is lupyciu risa ir verkt pradeda, bet irgi nevisada kartais ir jam nusisypdso jau kai pripranta smile.gif
Atsakyti
mano irgi mazylis bijo, kai nusijuoki garsiau ir verkia 2.gif cry.gif
Atsakyti
mano irgi mazylis bijo, kai nusijuoki garsiau ir verkia 2.gif cry.gif
Atsakyti
mano suneliui irgi 4 men, taciau jis bijo ne zmoniu (kaip tik jam labai patinka zmoniu draugijoj but), bet jis bijo stipriu garsu. Pvz jei kas nors garsiai nusiciaudejo tam paciam kambari kur ir jis, tai ziurek lupa kvadratine padaro ir pradeda verkti... rolleyes.gif
Atsakyti