Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visi tokie bailiukai?

QUOTE(Isila @ 2006 03 12, 12:29)
mano mažiui irgi 4 mėn. Tai kai nusičiaudau jį laikydama ant rankų, krūptėli ir tuoj pat patempia lūpą  doh.gif  lotuliukas.gif

aga as irgi garsiai negaliu nusiciaudeti lotuliukas.gif o viena nakti taip uzsimaniau koseti, kad gavau keltis nubegt i virtuve ir issikoseti doh.gif na, ir ko nepadarysi del savo aukselio biggrin.gif
Atsakyti
manoji nuo kokiu keturiu menesiu bijo zmoniu,net savo senelio vieno.dabar jai 8men,ir jau maziau bijo zmoniu,daugiausiai dedziu bijo.o pries kitus gedinas kai pasnekina kasnors,tada isikimba i mane ir prisispaudzia wub.gif
Atsakyti
aš tai nematau nieko bloga, jei vaikutis išsigąsta ax.gif galvoju, jei man dabar kas staiga į ausį nusičiaudėtų, tai gal ir aš išsigąsčiau biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažoji nieko nebijo, jai labai smagu su visais bendrauti. Pas visus eina, džiaugiasi, kai kas kalbina. 4u.gif
Atsakyti
g.gif manasis stebi nepazistamus idemiai, jei gauna uz pirsto laikyt nepazistamajam, tai ziuri idemiai i akis ir laikos smile.gif
kolkas dudas paleidzia kai zaislo negauna arba valgyt nori biggrin.gif
Atsakyti
mano mazyte nieko nebijo!!!!!!!!!!! bigsmile.gif ji nuo pirmos gimimo savaites vaziavo i svecius ir dabar tik bendrauja su zmonemis!!!!!!!!!!!! wub.gif
Atsakyti
mano mergyte nuo pat pradziu labai issigasta staigiu garsu ir judesiu doh.gif jei spintute ar taip kas garsiau uzsidaro ji iskart pasoka ir ima graudziai verkti verysad.gif o jei prie jos ateini greit ir dar kanors pasakai tai toks jausmas kad kazka skaudziai jai padariau schmoll.gif prie mano lelytes bunant reikia viska labai letai daryt ir be staigiu judesiu wub.gif ar tai yra normalu?o gal isaugs?
Atsakyti
va pas mus tas pats doh.gif .Mums dabar puse metuku ir tai tesiasi jau kokius gerus 3 men.Bet pastebejau,kad dabar jau maziau.Buvom pas neuropatologa,tai nieko nerado.Sake mergaite visiskai sveika lotuliukas.gif .Na mes namie visad gan tyliai bunam.Tai sake,kad del to ir krupcioja, nuo didesniu garsu doh.gif.Bandysim po truputeli pratint prie triuksmo ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 8 men ir tik visai nesenai ji nustojo krupcioti nuo kiekvieno stipresnio garso. Net nusiciaudeti garsiau nebudavo galima, is karto dudos doh.gif Buvom ir pas neurologe, tai mums rado tik padidejusi raumenu toniusiuka. O ta krupciojima, sake, kad isaugs. Taip ir atsitiko thumbup.gif
Atsakyti
Krūpčioja, jeigu konors yra išsigandę, tuomet kiekvienas garsesnis garsas išgąsdina.
Taip pat padidėjęs jautrumas šviesai ir garsui yra vienas iš rachito požymių.
Atsakyti
Maniske tokia buvo gal iki kokiu 8men,visko bijojo,issigasdavo,zmoniu bijojo,o dabar nieko nebijo,galeciau turbut bet kam palikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgachka @ 2008 05 27, 19:57)
Mano dukrytei 8 men ir tik visai nesenai ji nustojo krupcioti nuo kiekvieno stipresnio garso. Net nusiciaudeti garsiau nebudavo galima, is karto dudos  doh.gif Buvom ir pas neurologe, tai mums rado tik padidejusi raumenu toniusiuka. O ta krupciojima, sake, kad isaugs. Taip ir atsitiko  thumbup.gif


Mes irgi bijom,ciaudulio,garsaus kosejimo ir pan.Pries kelta dienu vonioj vamzdzius keite,dieve mano,kiek asaru buvo doh.gif Teko keliauti i lauka pasivaikscioti,nes sakau dar kokia baimes liga saulytei savo ivarysiu unsure.gif
Atsakyti