Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visi tokie bailiukai?

mano mazius kolkas nieko nebijo smile.gif Patinka draugija ir kuo daugiau jam demesio tuo linksmesnis smile.gif
Atsakyti
Mano mažoji bijo feno ir virtuvės kombaino garsų. Ir dar labai bijo brolio, jeigu jis būna su kepure. Šiaip svetimų žmonių nebijo, net ir ant rankų eina, jeigu manęs akiratyje nėra. O kai buvo mažesnė, nepripažindavo moterų juodais plaukais - kategoriškai smile.gif
Atsakyti
Mano sūnus irgi kartais išgirdęs blenderio garsus ar siurblio patempia lūpą ir šiaip krūptelna nuo kokio staigesnio judesio ar garso,aš manau kad čia ir jautrumas vaiko padidėjes o ne tik baimė.
Atsakyti
mano mažiui irgi 4 mėn. Tai kai nusičiaudau jį laikydama ant rankų, krūptėli ir tuoj pat patempia lūpą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinokit aš tokią problemą turėjau bevei iki dviejų metų.Tik vos prieš porą mėnesių jau nebebijo žmonių.Dažniausiai būdavo paniška baimė po ligoninių.
Atsakyti
Citata iš knygos:




Vaiko, sulaukusio 8 mėn., elgesys ryškiai pasikeičia. Net labai draugiškas vaikas, kuris iki tol mielai šypsodavosi beveik kiekvienam sutiktam žmogui, staiga pradeda bijoti nepažįstamų žmonių, verkia, stengiasi nuo jų pasitraukti ar pasislėpti. Daugelis tėvų dėl to nerimauja, galvodami, kad jų vaikas galbūt patyrė kažkokią traumą. Kiti mano, jog tai susiję su vaiko brendimu ir tai yra normalus reiškinys. Šiek tiek vėliau tie patys klausimai kyla, kai vaikas bijo net trumpam išsiskirti su motina, nes kai kurie vaikai labia dėl to nusimena, verkia, kabinasi už motions drabužių.
<…>
Piaget rašė, kad jau 6-8 mėnesių vaikas turi susikūręs motions schemą (sąvoką), į kurią įeina malonaus ir konfortiško patyrimo elementai. Kai atsiranda svetimas žmogus, naujas jo įvaizdis konfliktuoja su egzistuojančia motions schema, todėl vaikas ir bijo jo. Svetimo žmogaus baimę panašiai aiškina ir psichoanalitikai.
<...>
Baimė ir nerimas stiprėja iki 15 mėnesių amžiaus, o vėliau pamažu pradeda silpnėti

R.Žukauskienė „Raidos psichologija” 2002
Atsakyti
Mano mergytė pradėjo bijotinuo 4 mėn. Labiausiai jai baisu, kai pas gydytojus ją nurengiam ir apžiūrinėja gydytoja, kartais išsigąsta ir kai kurių atėjusių svečių.
Atsakyti
O mano mazytei dar triju menesiu nera, bet ji baisiai krupcioja. Ji nuo gimimo krupciodavo, jei kas garsesnio ar staigesnio nutikdavo. Bet paskutiniu pora dienu, tai krupcioja net nuo savo kokio isleisto garso, ar judesio. Arba ji sau guli lovyteje ir ieinu as i kambari, ji net krupteli... g.gif O mes turim vyresni broli, kuris turi bloga iproti - kalbeti kiek garsiau negu paprastai zmones kalba, tai pastarasias dienas krupciojam ir krupciojam verysad.gif
Atsakyti
jo jo cia tgai problemele.... bigsmile.gif mes ir su vyru visur vazinedavom ir dziaugdavomes jetau, koks ramus ir geras vaikas, nieko nebijo, miega bet kur ir t. t, kol nesulaukeme to amziaus3.5 men. n u tada ir prasidejo- ryksmai verksmai su asarom scare.gif ir pan. dukryte pradejo reaguoti i svetima vieta , svetimus zmones ir nepazistamus garsius balsus. o mes dar ir priezasties ieskojom mega_shok.gif bet tik grixztam namo ir vaikas kuo ramiausias blink.gif biggrin.gif vat ir priezastis.....
Atsakyti
mes tfu tfu tfu nesam bailiukai. bent jau kol kas. ir svetimas drąsiai gali paimti į rankas, svarbu, kad atsisukęs mane pamato ir tada jaučiasi ramus.
tik porą kartų yra labai išsigandęs. vienąkart svečiavomės pas senelius, tai tėtis patvarkė užuolaidas, tai vaikis kad paleido dūdas, užsikukčiodamas. o kitąkart išsigando dėdės su kepure.

tikėkimės, ir toliau tokie būsime 4u.gif
Atsakyti
Aha ir as pastebejau si savaitgali, kad ir mano kleckiukas pradejo skirt savus nuo svetimu ax.gif Nuvaziavom i uosvija, as kaip visada padaviau uosvienei vaikiuka kol nusirengsiu, o toji puole nurenginet maziuka tai tas paziurejo, kad ne mama ir ne toks kambarys kai paleido dudas tai reikejo ilgokai ramint biggrin.gif
Atsakyti
na mes labai bijom siurblio, feno, maisytuvo, grazto garsu,kaimynai darosi remota, tai kai pradeda grezti,pradeda rekti visu garsu ir neimanoma niekaip nuramint schmoll.gif taip pat bijo vaiku, kol jie necypia, nerekia, tai nieko, bet tik isgirsta cyptelejima, tai manasis dudas paleidzia. Gal kam tai yra taip buve, kad bijotu vaiku riksmo ir keliu menesiu isaugot sita problemyte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 22 sausio 2007 - 12:37