Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visi tokie bailiukai?

Mano mažulis toks bailiukas atrodo, daug ko bijo. Ypač naujoj aplikoj jei neįprasti balsai kurį laiką žiūri išpūstom akim o po to pradeda verkt ir šaukti baimės riksmu.
Dažniausiai jį gazdina garsai ir kai svetimas žmogus paima ne taip kaip jis įpratęs.
Ar ir kiti mažyliai taip bijo ar čia tik mano toks bailiukas?
Atsakyti
Nuo 4-5 mėn vaikai pradeda atskirti žmones savuosius nuo svetimų. Mūsų irgi, kai buvo tokio amžiaus, pradėjo visko bijoti, svetimų žmonių, tamsos, šėšėlio. Ir netgi kai nusičiaudėdavau, baisiai išsigąsdavo ir pradėdavo verkti. Taip buvo gal porą mėnesių, o paskui kažkaip savaime praėjo. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano irgi bailiukas-neduok dieve garsiau ką nors pasakysi, ar jei pakalbins svetimas žmogus, tai kaip paleis dūdas.Pats net savo garsų bijo, krūpčioja, paskui verkia.
Atsakyti
Pamenu dukra nebijojo svetimų. Būdavo troleibusu ar mikriku važiuojant pakalbina kas nors (jai tuomet dar metų nebuvo), o ji jau ir tiesia rankas, kad paimtų.
O sūnus dar nežinau. Kai būna namuose, tai lyg ir nieko kai svetimi kalbina. Bet pora kartų pas uošvius tokie riksmai buvo blink.gif kad dabar niekur į svečius neiname.
Dar labai bijo ir krūpčioja nuo didesnio garso. o vyresnioji tyčia rėkauja ir spygauja, kad brolis išsigąstų.
Atsakyti
Mano dičkė tokia buvo. Ir yra jautresnė ax.gif kol kas pas Aistę nelabai pastebiu kad ji o bijotų, bet pvz kai ateina seneliai nelabai nori su jais būt schmoll.gif
Atsakyti
Kai mano maziukas buvo tokio amziaus (4-5 men) - nieko nebijojo. Bendravimas su nepazistamais jam buvo tikra pramoga. Bijoti pradejo nuo 7 men. schmoll.gif Bet jo baime tesiasi 15 sekundziu. Pamato, kad viskas gerai ir toliau siaucia. clap.gif
Atsakyti
mano mazius iki siol bijo svetimu zmoniu tongue.gif niekas jo negali paimti i rankas arba pakalbinti,nes tuoj paleidxia gerklyte cray.gif o gars jis nebijo.
Atsakyti
Kol kas nebijom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dabar ne, nebailiuke bigsmile.gif megsta zmones bigsmile.gif bet vienu momentu buvo ir bailiuke.. blush2.gif Isgasdine Ja buvo daktarai, teko ligoninej menesio laiko guleti ir kateterius vis kas kelias dienas perdeti i kita rankyte, nu tai kaip reikiant issigandus buvo, be to, labai krupciot buvo pradejus.. Atsistate viskas po kokio menesio.. bigsmile.gif
Atsakyti
mano mažiukei baimės laikotarpis buvo užėjęs apie 6-7 mėn. tai kokio žmogaus svetimo išsigąsdavo, tai plaukų džiovintuvą išgirdus lūpą patempdavo, dar bijodavo žmonių su akiniais ir pan. arba į svečius jei kur nueidavom, ir ten daug žmonių būdavo, tai irgi bijodavo. bet praėjo viskas, dabar bijot nebebijo, tik prie svetimų iš pradžių ramesnė būna, kol pripranta smile.gif
Atsakyti
Maniskei 10.5 menesio, bet ji lyg siol labai bijo savo senelio smile.gif Jis nesioja akinius smile.gif
Ir siaip prisibijom augalotu vyriskiu.
Atsakyti
Mano sūnus ir pasidarė bailiukas nuo 4 gal mėn. Labai bijo kai tėtis čiaudi lotuliukas.gif
Atsakyti