Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytės

QUOTE(Ruginė @ 2011 04 20, 10:29)

Ir ta proga, nors nedalyvauju ikivelykiniame siuvime, bet pasirodau:


suzavejo jusu lelytes wub.gif ypac su zuikuciu, labai jau mielos, net paciai turbut noretusi su tokiom pazaisti hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
Atrodo ką tik užbaigiau karsta.gif Pagaliau! Visi namai apkerpyjo, kol kurpiau drabužiukus hihihi.gif Beliko prieš fotosesiją šį tą išskalbti, palyginti. Nežinau kaip spėsiu šiandien, bet ryt, tikiuosi, jau tikrai pasirodysim ax.gif Išvada: jei nebūčiau prisižadėjusi jums, iki švenčių niekaip nebūčiau pasistengusi suspėt - tiek reikalų namie užmesta ir viskas dėl švento pažado! biggrin.gif

Taigi, iki finišo - tik 3 dienelės, o čia mūsų pažadukių prelimenari lentelė:

*dika* + lėliukas Maikas
Kirameki + lėlytė Kuzia
ziogelis2 + lėliukas Motiejukas
mama gulbe + lėlytė Geltonkasė
Mere + lėlytė

belkaa - jau turi dvi, bet dar rengia
eling - artimiausią parą startuos
Coccinela - pluša, žada suspėt
naktibalda - skuba siūti rūbukus
laimonda - ?
Misty - ?
Im-Bear - ?
Žiogelis - ?


sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 20 balandžio 2011 - 11:52
mane į lentelę įrašėt svavališkai lotuliukas.gif (čia aš juokauju tongue.gif ), o dabar man reik skubėti lotuliukas.gif , kažin ar spėsiu, nes plaukučius dar kol įsodinsiu, na gal šiandien aš su jais užbaigsiu noriu gražučių...šukuojamų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 04 19, 14:17)
Va ir mano lėlė... Dukra ją Aukse vadina, darželio grupėj tokia mergytė buvo praėjusiais metais, tai dabar visos lėlės Auksės.

Lėlę siuvau iš dukros išaugto "flysinio" labai mielo megztuko smile.gif



wub.gif labai miela leliuke 4u.gif
QUOTE(Ruginė @ 2011 04 20, 10:29)

Ir ta proga, nors nedalyvauju ikivelykiniame siuvime, bet pasirodau:


nuostabi israiska lelytes 4u.gif ir siaip, tokia, atrodo, ne pirmoji lelyte tamstos rolleyes.gif

QUOTE(eling @ 2011 04 20, 12:49)

Taigi, iki finišo - tik 3 dienelės, o čia mūsų pažadukių prelimenari lentelė:

*dika* + lėliukas Maikas
Kirameki + lėlytė Kuzia
ziogelis2 + lėliukas Motiejukas niu dar musu Agotele pamirsote irasyti
mama gulbe + lėlytė Geltonkasė
Mere + lėlytė

belkaa  - jau turi dvi, bet dar rengia
eling    - artimiausią parą startuos
Coccinela - pluša, žada suspėt
naktibalda - skuba siūti rūbukus
laimonda - ?
Misty - ?
Im-Bear - ?
Žiogelis - ?


sunglasses2.gif


o mes vel rodomes, Agoteles pussesere Magdute lotuliukas.gif
user posted image

o cia dar karta Agotele, kadangi liko nabage senojoj temoj doh.gif
user posted image

mano dukra siuva lelyte krikstaduktei savo rolleyes.gif jau pasiuvo, tik rubeliai liko, stringa ji su jais lotuliukas.gif labai dziaugiuosi, kad ja sudominau. ir labai apmaudu, kad kai ji buvo mazute, as dar nieko nezinojau apie tokias lelytes unsure.gif

Atsakyti
labai gražios lėlytės tiesiog labai labai wub.gif

šiaip nuotraukose jos atrodo tokios didelės, o kaip pasiuvau tai mažutė visai biggrin.gif ,o sakykit kojas ir kūnelį reikia jau rimtai prikimšti ar palikti šiek tiek minkštumui ax.gif , nes dar kakliuko neužsiuvau galėčiau geriau prikimšti, na galvą tai taip pritrombavau, kad kaip akmuo....įtariu persistengiau, bet jau nebeardysiu blush2.gif ir dar mano mergaitė nors dar be plaukų ir drabužių bet jau turi vardą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 04 20, 22:29)
labai gražios lėlytės tiesiog labai labai  wub.gif

šiaip nuotraukose jos atrodo tokios didelės, o kaip pasiuvau tai mažutė visai  biggrin.gif ,o sakykit kojas ir kūnelį reikia jau rimtai prikimšti ar palikti šiek tiek minkštumui  ax.gif , nes dar kakliuko neužsiuvau galėčiau geriau prikimšti, na galvą tai taip pritrombavau, kad kaip akmuo....įtariu persistengiau, bet jau nebeardysiu  blush2.gif ir dar mano mergaitė nors dar be plaukų ir drabužių bet jau turi vardą  thumbup.gif

Mano Magdute gavos kudoka ir vos 30cm...trikotazas nesitampantis kazkoks pasitaike doh.gif (as siuvu is isaugtu mazylio drabuziuku). Agotele gal 33, o Motiejukas 35 cm (cia jau su seveliura matuojant lotuliukas.gif ) kiek zinau, kitos buna didesnes. mazesne sunkiau siuvas, kemsas, kita bandysiu siuti didesne doh.gif

svarbu kojyciu paciam virsuj neprikimst labai kietai, kad galetu sedet lelyte/ krutinele turetu but kietesne, pilvelis - minkstesnis g.gif
kaip smagu, kai vardas atsiranda 4u.gif lauksiu pasirodant rolleyes.gif
Atsakyti
ką valdorfukų mamytės veikia biggrin.gif , šiandien kankinausi su plaukais......niekas nepatiko sugalvojau savo būdą priauginti plaukus, bet su tokie metodika iki velykų jokių šansų blush2.gif ,
Atsakyti
Aš savo lėlyčių neaprengsiu, nebespėsiu, pasirodysiu kada vėliau..
Gražių Vėlykų visoms 4u.gif
Atsakyti

Labas vakaras, įdedu savo lėlytę, kuri kol kas bevardė, niekaip neišrenku vardo, pasiūlykit variantų ax.gif
Naktibalda, o kokia tavo plaukučių metodika? bigsmile.gif

O antrą lėlytę baigsiu tik po velykų. Ir šitą baigiau tik dėka Jūsų visų, - labai paskatinote dirbti, jei jau prisižadėjau, tai ir baigiau wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Coccinela ir aš nespėsiu blush2.gif , po velykų pasirodysim mudvi per atvelykį biggrin.gif gal....

belkaa kokia gražuolė wub.gif , labai graži lėlytė tokia gerietė man wub.gif

metodika tokia, kurios dar čia nemačiau, na taip jau su manim būna jei nepavyksta taip kaip yra parašyta, tai ieškau išeičių, bet jei ji pasitvirtins bus galimos įvairiausios šukuosenos lėlytės rolleyes.gif , ir jei pasitvirtins visoms parodysiu, nes dabar tik dar gamyboje ...darbo daug tikiuosi rezultatas džiugins, o nesigaus šnipštas rolleyes.gif
Atsakyti
Niu va, bandžiau įkelti, bet kažkodėl iškreipta foto, tiksliau lėlytės veidukas verysad.gif ... Gal vėliau pavyks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 22 balandžio 2011 - 12:06
labai grazutes lelyciukes ir Magdute su Agotele thumbup.gif

belkaa - labai patinka tavoji lelyte, tokia rami, rubeliai kokie grazus wub.gif
Atsakyti