Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

mielos smile.gif natūralios
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 17, 11:11)
Kiekvienas  ieško savo kelio. Dabar jau kažkaip  ir keisti tokie elementarūs, atrodo, klausimai. O tada pradžioj:oh . Kai iš  interneto mokaisi, tai taip ir būna: kiekviena smulkmena yra kaip didžiulė mįslė.
Čia iš BG karšinio, kuris man nelabai patiko. Sluoksna tos pačios spalvos geriau vėlėsi.


tikrai taip drinks_cheers.gif .
Jaukios slepetes, dailios 4u.gif
Atsakyti
Žiū užvedėt kalba apei padus, per mane smile.gif)))
Aš esu ir lateksavus, ir sintetinius klijavus (Dar turiu), dabar apsiuvu oda, o ką toliau prigalvosiu nežinau, matyt nelabai yra ką smile.gif)))
Atsakyti
žoliia, vualia, liuksiski tapciai... as "apsirgau" naturalizmu rolleyes.gif ner graziau uz pilkas ir rudas..
Atsakyti
Žollia, iš tikro labai natūralios, bet kartu išliko ir grakščios thumbup.gif

O aš karšinį ir plėšau, ir sluoksniais kloju. Jei gražiai sukaršta - sluoksniais, tik tuomet jį truputį "prataršau", kur storiau pratempiu. O kai negražiai sukaršta, plėšau gabaliukais...

O šiaip žiūriu vilna kiekvienai skirtinga patiko. Matyt čia kas jau kaip mėgsta, sluoksną, karšinį, natūralias spalvas, dažytą. Bet kuriuo atveju kuo įvairesnę vilną naudosim, tuo įvairesni mūsų darbai bus...


Atsakyti
žollia, nuostabios, mielos ir tokios naminės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 17, 10:11)
Kai iš  interneto mokaisi, tai taip ir būna: kiekviena smulkmena yra kaip didžiulė mįslė.



drinks_cheers.gif


Dailios slepetes, žollia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 17, 11:11)
Va, yra ir plėšančių, kaip  Kadabra  thumbup.gif . Man tai gražiau susikloja  tokiais didesniais  dedant ir paskui tik pakraščius nuplėšau dėl lygumo. Kiekvienas  ieško savo kelio. Dabar jau kažkaip  ir keisti tokie elementarūs, atrodo, klausimai. O tada pradžioj:oh . Kai iš  interneto mokaisi, tai taip ir būna: kiekviena smulkmena yra kaip didžiulė mįslė.
Suvėliau iš ciklameninės BG tokias  35 dydžio. Dabar džiūna.  Beveik  neslinko plaukas. Greit apsisukau thumbup.gif  Ir kibo ir vėlėsi gerai. Tik, matyt, iš pločio reikėjo ploniau  dėliot, nes sunkiau traukėsi.
Čia iš BG karšinio, kuris man nelabai patiko. Sluoksna tos pačios spalvos geriau vėlėsi.


fainos, tokios minimalistines, su "akytem" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 17, 11:48)
Žiū užvedėt kalba apei padus, per mane smile.gif)))
Aš esu ir lateksavus, ir sintetinius klijavus (Dar turiu), dabar apsiuvu oda, o ką toliau prigalvosiu nežinau, matyt nelabai yra ką smile.gif)))

jei ne paslaptis, iš kur gauti tų priklijuojamų padukų? ar čia tie iš wool? ax.gif
man norėtųsi tokių plonyčių, lyg ant kulniuko .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 17, 14:14)
tokios minimalistines, su "akytem" smile.gif

O tos akytės-gilių kepurėlės biggrin.gif Panaudotos visos natūralios medžiagos smile.gif
Atsakyti
Raganele , o išsiuntei nuotraukas Ekaterinai į BG?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 17, 15:14)
O tos akytės-gilių kepurėlės biggrin.gif  Panaudotos visos natūralios medžiagos smile.gif

o geras thumbup.gif
Atsakyti
Gražios natūraliosios wub.gif
QUOTE(žollia @ 2011 04 17, 17:55)
Raganele ,  o išsiuntei nuotraukas Ekaterinai į BG?

vis ruošiuosi klaust ar daugiau niekas neatsiųs? Besijuokianti žadėjo, o tik Žolia ir Trakšt atsiuntė g.gif
Atsakyti