Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Merginos o veliant is karsinio ar sluoksnos klojimas vienodas? Turiu kelias pamokeles kaip tapkutes klojamos is sluoksnos idomu pasidare ar veliant is karsinio taspats? Nu niekaip neiseina vienodai sukloti sluoksnius doh.gif Suprantu, kad ranka turi igusti, bet gal as ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 16, 11:08)
Bet su prisiūta oda, skalbti jau bus nebegalima.


o kodel?
as tai skalbciau - tik rankom. gal ta oda pradzioj siurkstesne/kietesne butu, bet kaip slepetej, manau prasinesiotu g.gif
Atsakyti
Nežinau, gal ir galima skalbti. Paprastai odinių batų ar pirštinių nieks neskalbia, tai man kažkaip peršas išvada, kad tai neskalbiama smile.gif . Jei naudot batsiuvio odą (aš tokią sau užsisiuvus), tai ji jau ir taip labai stora, jei dar pakietėtų, net nežinau kas būtų. Be to kaip išdžiovint g.gif . Odos lyg ant šilumos šaltinio dėt negalima, raitosi, traukiasi, o jei be radiatoriaus, tai vilna+oda turėtų labai ilgai džiūt... Bet gal ir neteisingos tokios išvados ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 16, 17:42)
Nežinau, gal ir galima skalbti. Paprastai odinių batų ar pirštinių nieks neskalbia, tai man kažkaip peršas išvada, kad tai neskalbiama smile.gif . Jei naudot batsiuvio odą (aš tokią sau užsisiuvus), tai ji jau ir taip labai stora, jei dar pakietėtų, net nežinau kas būtų. Be to kaip išdžiovint g.gif . Odos lyg ant šilumos šaltinio dėt negalima, raitosi, traukiasi,  o jei be radiatoriaus, tai vilna+oda turėtų labai ilgai džiūt... Bet gal ir neteisingos tokios išvados ax.gif ...


teisingos, teisingos, zinoma, kad oda pasunkina prieziura, bet ai, ten koki karta galima ir iskalbti, sonus labiau patrinant smile.gif
o va su paklijuotais padukais jau blogiau (namie nesioju tokius), ale ten velgi kiti pliusai.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 04 16, 11:13)
Merginos o veliant is karsinio ar sluoksnos klojimas vienodas? Turiu kelias pamokeles kaip tapkutes klojamos is sluoksnos idomu pasidare ar veliant is karsinio taspats? Nu niekaip neiseina vienodai sukloti sluoksnius  doh.gif  Suprantu, kad ranka turi igusti, bet gal as ne taip darau?

Aš pasveriu, kad kiekvienai šlepetei būtų vienodas kiekis vilnos. O tada jau kloju sluoksniais, kurie pakankamai gražiais atsiskiria nuo viso gabalo. Karšinio taip smulkiai plėšyt nereikia. Jis kaip sluoksniuotas rankšluostis. Reik atskirt iš to vientiso karšinio tokiais plakiais pagal šablono dydį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 16 balandžio 2011 - 17:31
Nežinau aš prisiskaičiau, kad vilną ne skalbt reikia, o vėdint. Tai išmetu kartais balkonan, prasivėdina, o siurbdama kambarius išsiurbiu su siurbliu smile.gif . Ir kažkaip man skalbimo klausimas nekyla.
Aišku, jei šviesios tai jau kitaip, vėdink nevėdinęs - nepašviesės nuo to biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 16, 18:24)
Aš pasveriu, kad kiekvienai šlepetei būtų  vienodas kiekis vilnos. O tada jau  kloju sluoksniais, kurie pakankamai gražiais  atsiskiria nuo viso gabalo. Karšinio taip smulkiai plėšyt nereikia. Jis kaip sluoksniuotas rankšluostis. Reik atskirt  iš to vientiso karšinio tokiais plakiais pagal šablono dydį.

Dekui 4u.gif , o as vandute plesau doh.gif
Atsakyti
console.gif Man panašiai buvo su pirmom šlepetėm, tai puikiai suprantu tave. Tik aš karšiny ieškojau plaukelių krypties lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 16, 21:44)
console.gif Man panašiai buvo su pirmom šlepetėm, tai puikiai suprantu tave.  Tik aš karšiny ieškojau plaukelių krypties lotuliukas.gif 4u.gif

O tai ne cool.gif , yra ta kryptis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 16, 20:44)
console.gif Man panašiai buvo su pirmom šlepetėm, tai puikiai suprantu tave.  Tik aš karšiny ieškojau plaukelių krypties lotuliukas.gif 4u.gif

va tai tau lotuliukas.gif aš kokiose 3 pirmose ieškojau ir įžvelgiau net biggrin.gif dabar pagalvojus tai net nežinau ką įžvelgiau, nes dariau iš lietuviško karšinio tokių sulipusių gniužuliukų, kuriuos man wool atsiuntė kaip spalvoto karšinio rinkinį... Pažiūriu į tas tapkes ir pati nusistebiu savo buvusiu atkaklumu...
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 04 16, 21:14)
Dekui  4u.gif , o as vandute plesau  doh.gif



QUOTE(žollia @ 2011 04 16, 21:44)
console.gif Man panašiai buvo su pirmom šlepetėm, tai puikiai suprantu tave.  Tik aš karšiny ieškojau plaukelių krypties lotuliukas.gif 4u.gif


as plesau, niekada nekloju gabalu per visa sablono dydi. Man taip gaunasi tolygiau, o ir uz krastu vienodai daugmaz iseina.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 17, 09:49)
as plesau, niekada nekloju gabalu per visa sablono dydi. Man taip gaunasi tolygiau, o ir uz  krastu vienodai daugmaz iseina.

Va, yra ir plėšančių, kaip Kadabra thumbup.gif . Man tai gražiau susikloja tokiais didesniais dedant ir paskui tik pakraščius nuplėšau dėl lygumo. Kiekvienas ieško savo kelio. Dabar jau kažkaip ir keisti tokie elementarūs, atrodo, klausimai. O tada pradžioj:oh . Kai iš interneto mokaisi, tai taip ir būna: kiekviena smulkmena yra kaip didžiulė mįslė.
Suvėliau iš ciklameninės BG tokias 35 dydžio. Dabar džiūna. Beveik neslinko plaukas. Greit apsisukau thumbup.gif Ir kibo ir vėlėsi gerai. Tik, matyt, iš pločio reikėjo ploniau dėliot, nes sunkiau traukėsi.
Čia iš BG karšinio, kuris man nelabai patiko. Sluoksna tos pačios spalvos geriau vėlėsi.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 balandžio 2011 - 10:21