Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 04 14, 20:23)
biggrin.gif  kur aš tai girdėjus, tik kad maniškiui reikia iš pločio S o iš aukščio kone XL  - jis virš 1,9m o sveria mano žolėdis kaip aš paskutiniai nėštumo mėnesiais - 67-69kg  doh.gif o čia tai bėda nuolatinė... teks jam suvelt kokį marškinį  lotuliukas.gif


tai kai pamatysiu ilgą ploną su veltu marškiniu, tai žinosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 20:47)
žollia va tau woolcool

nu va angel_sadangel.gif . Ir ką čia bepasakysi...
Atsakyti
Ko nutilo dainos??? g.gif
Atsakyti
Kaupiamės rytojaus talkai biggrin.gif , o ir langai prašosi valomi doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 15, 12:15)
Kaupiamės rytojaus talkai biggrin.gif , o ir langai prašosi valomi doh.gif .

talkavokit...as tai sveciu is sostines turesiu- po ju ir talka pasidarysiu...
Atsakyti
[quote=srauni_upe,2011 04 14, 17:41]
Jo padukus prisiuvinėju, nes nepatinka man lateksas. Aišku laiko prisiūt daugiau užima. Tai turiu maišą gautą, tai prisiuvinėju.

Vel ikisu savo trygrasi del darbo su oda.
Padukus pries prisiuvant reika krastelius su yla badyti arba jei turit reples -skylamusi padaryti palei krasta skyles maziausiu skersmeniu,tada vieno paduko prisiuvimas tetrunka 15-20 min,ar dar maziau...taip darau 4u.gif
Atsakyti
o kokiu ir kur ieškot siūlo, kuris nenusitrintų padą belaikydamas?... Man dabar norisi odelių, nes pastoviai į terasą iššlepsi visi su tapkėm, o ir ant žolės palaksto
Atsakyti
Senukuose yra nemazos spulkykes neiloniniu ,ivairiu spalvu spalvu,nesudevimi,kainiuja 2,80 lt,liaudyja vadina zveju siulais 4u.gif
Kai neturejau repliu tai paprasciausiai dedavai oda ant medinio pagrindo ir badydavau smailu peiliu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Rarika 4u.gif geras, į galvą nešautų senukuose ieškot biggrin.gif
Atsakyti
[quote=rarika,2011 04 15, 13:47]
[quote=srauni_upe,2011 04 14, 17:41]
Jo padukus prisiuvinėju, nes nepatinka man lateksas. Aišku laiko prisiūt daugiau užima. Tai turiu maišą gautą, tai prisiuvinėju.

Vel ikisu savo trygrasi del darbo su oda.
Padukus pries prisiuvant reika krastelius su yla badyti arba jei turit reples -skylamusi padaryti palei krasta skyles maziausiu skersmeniu,tada vieno paduko prisiuvimas tetrunka 15-20 min,ar dar maziau...taip darau 4u.gif
[/quote]

na šitą žinau smile.gif

O ne jūs kartais batus darot iš vilnos? Gal ir pati nešiojat.. idomu kaip dėvisi lauke.
Atsakyti
Gaila,bet ne as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 15, 16:02)
o kokiu ir kur ieškot siūlo, kuris nenusitrintų padą belaikydamas?... Man dabar norisi odelių, nes pastoviai į terasą iššlepsi visi su tapkėm, o ir ant žolės palaksto

Bet su prisiūta oda, skalbti jau bus nebegalima.
Atsakyti