Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 17:41)
Jo padukus prisiuvinėju, nes nepatinka man lateksas. Aišku laiko prisiūt daugiau užima. Tai turiu maišą gautą, tai prisiuvinėju.
Nea aišku neįsižeidžiau, kiekvienam savo skonis  mirksiukas.gif  Tai aš rami, kad tų jų nepirksi ir nesugadinsi, nes čia išmiera kokia 45  tongue.gif  biggrin.gif Man jos buvo žiauriai nuobodžios beveidės. O dabar bent subinę padorią turi!
Manau tai bet labai gerai, kai kolegų skoniai skirtingi kūrybiniam darbe. Kas būtų jei visos norėtume vienodus daryt ir vienodi patiktų smile.gif



Matyt pagal laika prisiu padukus uzima tiek, kiek naujas nuvelt ... g.gif

Negali zinot... MB tokia ismiera nesioja lotuliukas.gif O gal jam dovanu imsiu ir nupirksiu. O tai nustebtu... lotuliukas.gif

Padorus ir veidas ir subine tu tapkiu. Ko ten is vyrisku daugiau noret.


O as siandien kringeliuka suraiciau ant priekio ir nulekiau dairytis ar kazkas kazkur tokio nepadare doh.gif Cia gi tik kringeliukas, o va prisiminiau kaip "crocku" gamintojai.... Ju (salyginai) 100 Lt kainuoja, o Maximoj - labai panasus - 15 Lt. Gi viskas ir dizainas analogiskas, ir spalvos.... Bet vistiek perka tuos po 100 Lt. Nu as cia i lankas visai nuvariau. Bet apie skirtingus dalykus patinkancius skirtingiems zmonems jau vis kelinta diena pamastau... Na gi buna sakykim ir klasika, kuri lyg ir visiems patinka ir tinka... Na ar bantukas, ar gelyte ant slepetes.... Irgi galbut kazkada kienotai atradimas buvo... g.gif Na teko vartyt toki batu albuma. Ten nuo paciu seniausiu iki paciu moderniausiu batu prideta.... Idomu, kad viskas lyg ir sukasi ratu... Bet kazkas turejo savo pradzia kazkada...


Atsakyti
srauni_upe, idomios slepetes ir idomios nuotraukos wub.gif

Man nesivelia kazkodel, noras yra, vis paskaitineju bet rankos nekyla verysad.gif Gal cia priessventines tokios nuotaikos...
Atsakyti
Tai pvz Lietuvoj jei neklystu renesanse... ar dar viduramžiais batus ant platformos nešiojo smile.gif)) Arba buvo smailianosiai batai. Kol galiausiai ta nosis tiek išiilgėjo, kad prisirišdavo nosis prie kelių. Tai čia tie vyriški pailgi batai, kurie man asmeniškai labai juomingi ir asocijuojasi su stiliaus nebuvimu (te neįsižeidžia jei kieno nors vyrai tokius nešioja)... Tai va.. mano tie barokiniai sakiniai doh.gif Tos vyriškų batų nosys turėtų evoliucionuoti ir prisirišt galiausiai prie kelių. Taip įsivaizduoju eina koks. Tiesūs džinai arba dryžuotos kelnės, didokas beformis odinisi švarkas. Ir tie batai prie kelių pririšti lotuliukas.gif Kai norėčiau kad taip būtų...

Tai va, Trakšt, jei tu juos savo vyrui nupirktum, tai neturėtum teisės, be jo sutikimo tų sagų nuimt tongue.gif Ech kokie visi koncervatyvūs... biggrin.gif
Atsakyti
srauni_upe kuo turtingesni miestieciai budavo, tuo batu nosys ilgesnes. Tai tie skacai, kur dabar su smailom nosim vaiksto anais laikais bukom butu. lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif ypac vyrai pas mus konservatyvus. Labai.
Atsakyti
O as siandien kringeliuka suraiciau ant priekio ir nulekiau dairytis ar kazkas kazkur tokio nepadare

Man tai tas autorinių teisių burbulo putimas truputį juokingas. Visi mes kažkur kažką matę, darbai, kringeliukai, rutuliukai ir visokie kitokie dalykiukai palieka įspūdį, net pasamonėj... Šiandien atėjo toks pavadinimas "cool wool", mąstau sau kaip gražiai skamba, būtų gražus nickas arba blogo pavadinimas. Bet nubėgau kaip Trakšt sako ir pasitikrinau, ir išmetė saitą "coolwool.com" smile.gif . Kažkokį itališką siūlų. Galiu dievagotis, kad jo niekur nebuvau mačius, ir atėjo jis atsitiktinai, vaikams vis kartojant "cool". Šiuo metu pas jas viskas "cool" smile.gif . Dabar koneveikiu tą saitą, kad nukosėjo mano pavadinimą dar gerokai prieš tai, kai jį sugalvojau lotuliukas.gif

Plagijatams visa ta tirada viršuj aišku netaikoma...

Srauni upe, labai gražūs darbai 4u.gif
Tiesa dar. vedžiau mažę pas ortopedą, kokį tik Kaune geriausią galėjau rast ir gaut. Sakė jokie supinatoriai vaikams yra absoliučiai nereikalingi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 14 balandžio 2011 - 18:48
Besijuokianti, sutinku su išsakytomis mintimis drinks_cheers.gif . Dviračio nebeišrasim, tik pritaikom pagal savo supratimą. Žinoma, plagijatas 1 prie 1 tikrai, jau kas kita. O nebandei „woolcool"?
Atsakyti
Srauni upe, nu super tapkiai thumbup.gif labai gražūs. Mano vyras nekonservatyvus, turi problemų, kai reikia išsirinkt striukę ar bliuzoną - sunkiai randa vyriškų salotinių, oranžinių ar šiaip ryškesnių biggrin.gif Tas pats su tapkėm, padarau žemiškų spalvų - sako beee kokios bespalvės...
Atsakyti
Srauni_upe, super spalvytes, super modeliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 14, 19:30)
Srauni upe, nu super tapkiai  thumbup.gif labai gražūs. Mano vyras nekonservatyvus, turi problemų, kai reikia išsirinkt striukę ar bliuzoną - sunkiai randa vyriškų salotinių, oranžinių ar šiaip ryškesnių  biggrin.gif Tas pats su tapkėm, padarau žemiškų spalvų - sako beee kokios bespalvės...


uoj drinks_cheers.gif neš širdis apsalo lotuliukas.gif
Maniškis sako, kiek gali tuos batonus velt? Pradėjau tas uodegas daryt, tai iškart patiko smile.gif Ir irgi sunkiai randa rūbų... beto dar nešioja S, tai kai nueini, o visur tik L - XL balti, žydri, juodi marškiniai biggrin.gif

žollia va tau woolcool http://www.thewoolpa...rands/woolcool/ išvis neįsivaozdavau, kad tokių dalykų būna. smile.gif

juperi Ačiū
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 20:47)
http://www.thewoolpa...rands/woolcool/ išvis neįsivaozdavau, kad tokių dalykų būna. smile.gif



ohooo bigsmile.gif kad neatsiltu doh.gif nors yra tame racijos- vilna sulaiko tiek salti , tiek siluma
Atsakyti
Srauni upe, super tapcės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 19:47)
uoj  drinks_cheers.gif neš širdis apsalo  lotuliukas.gif
Maniškis sako, kiek gali tuos batonus velt? Pradėjau tas uodegas daryt, tai iškart patiko smile.gif Ir irgi sunkiai randa rūbų... beto dar nešioja S, tai kai nueini, o visur tik L - XL balti, žydri, juodi marškiniai  biggrin.gif
...


biggrin.gif kur aš tai girdėjus, tik kad maniškiui reikia iš pločio S o iš aukščio kone XL - jis virš 1,9m o sveria mano žolėdis kaip aš paskutiniai nėštumo mėnesiais - 67-69kg doh.gif o čia tai bėda nuolatinė... teks jam suvelt kokį marškinį lotuliukas.gif
Atsakyti