Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Negazdink , net pašokau
Atsakyti
Juperi, ruoškis ruoškis, dar paklydimui laiko truputį skirk lotuliukas.gif
Atsakyti
O tai labai klaidu g.gif , aš tikiuosi kaip nors rasti iškarto be klaidžiojimu jokiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , net nežiūrėjus i žemėlapi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 04, 12:24)
Negazdink , net pašokau



QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 12:29)
Juperi, ruoškis ruoškis, dar paklydimui laiko truputį skirk lotuliukas.gif

va ir man atrodo, kad rasciau be paklydimu greiciau pacia Besijuokiancia, ale kaip nepamest Kadabros??? g.gif kad tik pro ja nepralekciau doh.gif hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(kadabra @ 2011 05 04, 11:13)
ar koki tusa issitrauksiu

Kadabra, vaikel, mazu man kosmeticka pasiimt? prie Maximos ir pasidazytumem? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 04 gegužės 2011 - 11:49
Taip nuotaiką pakėlė jūsų postai thumbup.gif Ir apie vėlimą. tapkes, susitikimą ir vaikučius wub.gif Taip gražiai rašot apie auklėjimą bigsmile.gif

lauksim nuotraukų iš jūsų susitikimo, nepamirškit foto aparatų tongue.gif
Atsakyti
eik jau, Jupera... biggrin.gif
tai ka as zinau, jei nenori su manim, tai galim tiesiai pas B susitikt, tu tik rasyk kaip tau patogiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Molė @ 2011 05 04, 12:52)
lauksim nuotraukų iš jūsų susitikimo, nepamirškit foto aparatų tongue.gif


oi, ne, Mole, as gal nenoriu fotkintis cool.gif Fotika galiu pasiimti, nutrauksiu Juperu, Katinyti ir Besijuokiancia prie stalo, ale as tai jau gal ne... nenoriu eterin.. gal geriau kada gyvai.
Man kazkaip tavo pasiulymas primine bendraamziu vaikuciu mamu susitikimus biggrin.gif

Atsakyti
Ot Kadabra blink.gif . Taigi manekinių pririnksim internete visokių ir sukelsim čia tongue.gif
Arba dar geriau - susisukusių kokių bobučių su skarukėm smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 04, 12:55)
eik jau, Jupera... biggrin.gif
tai ka as zinau, jei nenori su manim, tai galim tiesiai pas B susitikt, tu tik rasyk kaip tau patogiau  4u.gif


Kadabra bigsmile.gif sposyyyju gi... dazysimes prie Maxes-sutarta... as jau judu, nes man dar i kromeli reik uzsukt, o dar kaip Besijuokianti sake, pusvalandi "pasimetimui" uzdet reiks. Skalambysiu visais varpais , jeigu ka...turesit nuo Klaipedos pasiimt mirksiukas.gif jei ne-tai pas Mole su Zollia-tiesiai..
Atsakyti
Juperi, dailias nuvėlei, tik tie kleckai man irgi nea schmoll.gif . Gero susibėgimo thumbup.gif
Atsakyti
as jau irgi dingstu, busiu pasiekiama tel., iki, merginos 4u.gif
Atsakyti
pavydziu jums merginos smile.gif gero pasisedejimo ir lauksim fotoreportazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 05 04, 14:12)
pavydziu jums merginos smile.gif gero pasisedejimo ir lauksim fotoreportazo smile.gif


iš už užstalės, fotkinta su bicu, ir raudonom akim.... smile.gif
Atsakyti