Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 11:21)
O tas juodas man prieky nepatinka.  blush2.gif

taip ir maniau, kad nepatiks... siandien jis ner toks juodas-isdziuvo...daugiau rudas su zaliu wink.gif sifonas mano mylimasis... is bedos ji uzlipinau, nes BG silka lipdziau lipdziau- niekaip jis man nekimba-nuplesiau, tai va vietoj jo 100-iniai prisivelianti sifoniuka uzdejau.. thumbup.gif
Atsakyti
man tai nieko tas sifoniukas, tik gal sasajos su likusiu batu truksta, kokiu tamsiu giju ant sonu, ar ko, nes dabar tai labai didelis kontrastas.
o tos bg gijos tai dvieju spalvu (balta ir tokia ale melsva/turkis)? ar siulai? kazka uzsisakinet norejau, tai dabar nezinau ar verta. Nes jeigu labai stipriai susukti (konk.siulai), tai manau tikrai sunkiai prisivelia... net nezinau. padekit apsisprest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 04 gegužės 2011 - 10:32
Juperi jei man nepatinka, tai dar nereiskia, kad blogai. mirksiukas.gif Kitiems gal zalia spalva nepatinka ir tai nera blogai. As labai myliu viska zalia. wub.gif

As vakar irgi su dekoru vargau. Norejau akmenukus padaryt, o gavosi draze saldainiai. Uzmasciau kad slepetes vadinsis "Zemes akmeneliai", o dabar "Sokoladines su draze" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dziusta. Kartais eigoj sumanymai keiciasi. Kartais tai i gera, kartais ne, bet kuryboj manau tai yra naturalu ir normalu.

Nu psio reikia nuklibinsciuot indu plaut ir pabandysiu vaikiskas nuvelt sunenui. Niekaip as jam neprisiruosiu. Vyresniajam jau dvejas nuveliau, o mazuti skriaudziu. blush2.gif verysad.gif blush2.gif



Papildyta:
QUOTE(kadabra @ 2011 05 04, 11:31)
man tai nieko tas sifoniukas, tik gal sasajos su likusiu batu truksta, kokiu tamsiu giju ant sonu, ar ko, nes dabar tai labai didelis kontrastas.
o tos bg gijos tai dvieju spalvu (balta ir tokia ale melsva/turkis)? ar siulai? kazka uzsisakinet norejau, tai dabar nezinau ar verta. Nes jeigu labai stipriai susukti (konk.siulai), tai manau tikrai sunkiai prisivelia... net nezinau. padekit apsisprest.



kadabra ziurek prie siulu. Pacioj apacioj yra yvairiu spalvu silkiniu siuliuku. Jie puikiai issiskirsto ir isivelia, tik kiek spalvyte nublunka, tai imk ryzkesnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 04 gegužės 2011 - 10:36
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 11:35)
kadabra ziurek prie siulu. Pacioj apacioj yra yvairiu spalvu silkiniu siuliuku. Jie puikiai issiskirsto ir isivelia, tik kiek spalvyte nublunka, tai imk ryzkesnius.


gerai, dekui 4u.gif
as vietoj taves nugara patausociau, o ne velciau, nes kai susuks rimciau, bus beda.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 04, 11:38)
gerai, dekui  4u.gif
as vietoj taves nugara patausociau, o ne velciau, nes kai susuks rimciau, bus beda.



Aciu uz rupesti. 4u.gif Beda jau yra. doh.gif Kazkaip velt galiu be problemu, kai aukstis paogus. O vaikisku beveik nekocioju, vistik rankytem trint ir formuot man reikia, tai gal nieko, nes nei sedet, nei gulet neiseina. doh.gif
Atsakyti
Juperi Tapkės kaip tapkės, žaia labai graži. Tik tie du.. na man jie nelabai. O ga mes užmanymo nematom nes fotkinta tamsoj su blicu.
Papildyta:
Besijuokianti - įžvelk gerają pusę - apinkiniams rūpi! Paprastai juk gali k1 nori daryt, lazda mušt - visi eis, pasimes, kad nemato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 04 gegužės 2011 - 10:49
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 04, 11:46)
Juperi Tapkės kaip tapkės, žaia labai graži. Tik tie du.. na man jie nelabai. O ga mes užmanymo nematom nes fotkinta tamsoj su blicu.

drinks_cheers.gif tie du... lotuliukas.gif reiks keist vaizdeli... jeigu taip sakot... dukriukas vakar man sake, mama, truksta cia kokio siuvinejimo...

NAUJI NAMAI
Atsakyti
kažką panelė padarė su klaviatūra, kad pasispaust L reik stipriai kalt... Tai jei praleidžiu tai neiš beraštijos
Atsakyti
Vat tikrai siuvinėjimas suteiktu harmonijos thumbup.gif
Atsakyti
Man tai nieko tas juodas, tik arba ant jo kažko balto trūksta, kad su vidum susisietų, arba šitas tapkes reikia su juodom kojinėm avėt smile.gif , ir viskas bus čiki thumbup.gif .
Šiaip tapkės be kojų ir su kojom biškutėlį kitaip atrodo. Nebent skirtos ne avėt, o lentynoj laikyt lotuliukas.gif .
Maukis Jupera juodas (ar tamsiai žalias) kojines ir per naują fotkink smile.gif .
Iš tikro gražios ir visai nėra ko prie jų kabinėtis thumbup.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 10:14)
atspejai mano mintis... drinks_cheers.gif

kazi norit pamatyt mano vakar dienos "sedevra"... sakar makar...?
va
neismeskit is veleju gretu ax.gif
...

gražiai iškirpta smile.gif jei fotkinat viduj ir su blykste, variantas - kiek galima iš toliau ir pritraukt objektą, tada kiek geriau gaunasi - vaizdas ne toks išdegintas ir išgaubtas arba be blykstės iš arti stengtis nesujudinti, galima macro režimu. Dabar neteisingai spalvos matosi, įtariu g.gif ale jei teisingai tai prašosi kokių pereinančios žalios spalvos karoliukų nubėgančių iš šilko į tapkę ar pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 11:58)
Man tai nieko tas juodas, tik arba ant jo kažko balto trūksta, kad su vidum susisietų, arba šitas tapkes reikia su juodom kojinėm avėt smile.gif , ir viskas bus čiki thumbup.gif .
Šiaip tapkės be kojų ir su kojom biškutėlį kitaip atrodo. Nebent skirtos ne avėt, o lentynoj laikyt lotuliukas.gif .
Maukis Jupera juodas (ar tamsiai žalias) kojines ir per naują fotkink smile.gif .
Iš tikro gražios ir visai nėra ko prie jų kabinėtis thumbup.gif  4u.gif .


po tuo sifono prakirpimu-balta, kaip ir viduj tapciu blush2.gif
QUOTE(raganele @ 2011 05 04, 12:01)

4u.gif jau man su fotiku nesidraugauja schmoll.gif as tik pyks pokst ir baigta...maciau, kad sviesos truksta...
bet as dziaugiuosi, kad pasaket ko truksta, nors pati jauciau mirksiukas.gif biggrin.gif

gal jau laikas ruostis? g.gif
Atsakyti