Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 10:58)
as blogo ir nesakiau nieko blush2.gif
bet kaip jums atrodo, kodel Kadabros sian cia nera?? g.gif

apkalbesim...kitaip ir but negali...  lotuliukas.gif mes i univera trise vazinedavom- uztekdavo vienai , kuriai is masinos islipt, pvz. degalinej- tuoj dedavom apkalbet, o paskui visos juokdavomes, nes atvirai tai pasakydavom mirksiukas.gif

o tas tavo kaimas, su dideliais stalais irgi viliojanciai skamba... ypac pavelt, pasidalint patirtim... thumbup.gif  a la pleneras mirksiukas.gif



Kadarba matyt grozio salone sedi nuo pat ryto... lotuliukas.gif

Nu gerai apkalbinekit... Leidziu biggrin.gif


Aha pleneras, simpoziumas ar kazkas panasaus. biggrin.gif
Atsakyti
Jau iš manes tai tiksliai nesitikėkit nagu, ragu ir šukuosenu, net ir sukniu doh.gif .Gal kita kart bus ir sukniai neperšalta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 04, 12:08)
Jau iš manes tai tiksliai nesitikėkit nagu, ragu ir šukuosenu, net ir sukniu  doh.gif .Gal kita kart bus ir sukniai neperšalta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

OI, žinok aš net pakūriau, kad mums šalta nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 08:58)
Juperi, o tundra, gi Kaunan vaziuoji. O gi zinai Kauno ponios nuo seno savo ispuoseletais nageliais ir sukniom graziom garseja.  lotuliukas.gif


ni figa, as be manikuru ir net nezinau ar koki tusa issitrauksiu - o sukna vasarai pataupysiu tongue.gif
Juperi, jei ten labai issipustysi, kreivai ziuresiu - nes as nespeju flirt.gif
Mano vaikai namie galvom eina. Pavydziu kieno ramus, o as pastoviai kaip ta bezdzione su bezdzioniukais is multiko.
Praeita savaite, einant is darzo su abiem (svente pas didyji buvo) gatvej jau kad riktelejau ant maziaus jog dantis nuo asfalto patrauktu, tai prieki ejes vyras net pasoko - pasijauciau is ties nekaip cool.gif .. pasijuokem paskui visi ir tiek.. ka jau cia irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 11:06)
Kadarba matyt grozio salone sedi nuo pat ryto...  lotuliukas.gif



atspejai mano mintis... drinks_cheers.gif

kazi norit pamatyt mano vakar dienos "sedevra"... sakar makar...?
va
neismeskit is veleju gretu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 04, 09:19)
oo koks sąskrydis čia verda  biggrin.gif smaginasi Kaunas  thumbup.gif
Gal vilnietės kada pas mane ant terasos norėtų popietę pasiarbatinti? Kai bus geras oras basomis  lotuliukas.gif  ar aš čia pernauja kad siūlyčiau savo kiemuką  blush2.gif ?



Būtų smagu, bet mes su vaikštamobiliu, tai bijau kad susitiksim sunkiem darbam - vilnos klausimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 04, 11:13)
Juperi, jei ten labai issipustysi, kreivai ziuresiu - nes as nespeju  flirt.gif

supratau- ieskot tos, kuri kreivai ziures ??? g.gif

ramiakas- issitraukiau sportine, ziemos pasivaiksciojimams skirta striuke, dar va botus ir i trasa...taip, kad kreivai gali neziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kažkada kai užrėkiau prekybcentry ant vaikų, tai diedas priekį stovėjęs kažkokios keistos orientacijos buvo, man išdrožė visą japonų auklėjimo tema paskaitą kaip vaikų bart negalima ir iki 7 m. leist absoliučiai viską daryt, nes kitaip jų asmenybė žalojama.
Keisčiausia, kad ant jų ir šiaip niekad nerėkiu, o ir šiaip jiems viską pas mus galima, net ant sienų paišyt (gal todėl tokie geri lotuliukas.gif ), o tai buvo išimtinis rėkimo atvejis, bet atsimenu oi kaip gerai tą nutikimą doh.gif . O dar ir dar diedžiokas įspūdį didelį padarė thumbup.gif .

Kadabra, gerai, kad atsiradai, jau skambint norėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Praeita savaite, einant is darzo su abiem (svente pas didyji buvo) gatvej jau kad riktelejau ant maziaus jog dantis nuo asfalto patrauktu, tai prieki ejes vyras net pasoko - pasijauciau is ties nekaip  .. pasijuokem paskui visi ir tiek.. ka jau cia 
   


Armija yra armija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mano , kai sūnus grižta tai prasideda irgi doh.gif , šiaip mažosios beveik nejaučiu iki sūnaus grižimo iš mokyklos, o po to jau staugiuuuuuuu.
Atsakyti
Juperi, tu ju neklausyk. Sedi dabar su bigudukais nagus pakabinusios ir galva suka kaip issipuost. Pamatysi, kokios visos grazios bus. Cia tipo tik kalba, kad va tokios paprastos ir be manikiuru. mirksiukas.gif lotuliukas.gif


Labai labai grazi zalia wub.gif Iskirptukai sonuose faini, thumbup.gif O tas juodas man prieky nepatinka. blush2.gif




Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 11:19)
Kadabra, gerai, kad atsiradai, jau skambint norėjau smile.gif


tai gal ko papildomo is manes reikia, kad norejai ieskoti?
jau nespeju visu plepalu ir perskaityti, reik eiti vaikams valgyti ka palikti.

p.s. as nezinau kodel, Katinyti, bet pas mane tas pats - kol jie atskirai - auksiniai, kai kartu - galvom eina. Laukiu, nesulaukiu, kad siek tiek paprotinges. Maziu tai jauciu islepinau, nes baisiai pasidziaugt juo norejau doh.gif . Konkurencija namie kaip kokioj olimpiadoj, reik rimtai ne i velimo, o i vaiku auklejimo kursus eiti..

Juperi, Katinyti (supratau, kad dalyvausi) - atsivezkit ka paciupineti, idomu gi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 04 gegužės 2011 - 10:26
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 11:21)
Juperi, tu ju neklausyk. Sedi dabar su bigudukais nagus pakabinusios ir galva suka kaip issipuost. Pamatysi, kokios visos grazios bus. Cia tipo tik kalba, kad va tokios paprastos ir be manikiuru.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Labai labai grazi zalia  wub.gif  Iskirptukai sonuose faini,  thumbup.gif  O tas juodas man prieky nepatinka.  blush2.gif



As tai tradiciskai vaikus, ne japoniskai aukleju. Ir abu visiskai skirtingi. Vyresnelis - gerumo isikunijimas. Kunigu noretu buti, bet va nori ir seimos vaiku... O mazelis tai velniu priedes, sestadieni ryta atsikeles pareiske kad jam nedave miegot erotiniai sapnai doh.gif ( po geros savaites tik 9 metai bus) doh.gif
Atsakyti