Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 08:40)
As be manikiuru, be sukuosenos ir be pyragu i svecius nevaziuoju.

nu pasimeciau visai- vsio-lekiu grazintis i "saliona"... frizuuurka pasistrainsiu ir nagus prisiklijuosiu blush2.gif

pyragu-maximos pilnos-cia baika bigsmile.gif

Mole, maciau oru prognozese, kad pas jus saule- nebuciau lietuve, jeigu nebuciau susinervinus ir juodai pavydejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 04 gegužės 2011 - 07:49
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 08:47)
Trakšt, na jei kažkas būtų bent užsiminęs, kad norėtų/galėtų sudalyvaut, jau tikrai, kad būtų pakviestas ir apsidžiaugta atvykimu.
Nieko kt kartą atlėks Juperi iki Kauno, tada susėdam visos į vieną mašiniuką ir lėksim Vilniaus lankyt smile.gif .




Nu nesiteisink nesiteisink biggrin.gif. I Vilniu aisku galima tik ten nieko idomaus, bet va jei pas mane kaiman i Moletu raj. - but ziauriai faina. Pas mane ten ir stalai didziuliai, netgi gurksnodamos vyna galetumem pavelt, o nakvynes vietu kokiu 20 tikrai turiu. Ir nereikia jokiu manikiuru ir sukuosenu, juk ten kaimas, o pyraga galima bus vietoj issikept. mirksiukas.gif Nuo birzelio oficialiai ten gyvenu visa vasara su vaikais ir vistom. thumbup.gif


Juperi, o tundra, gi Kaunan vaziuoji. O gi zinai Kauno ponios nuo seno savo ispuoseletais nageliais ir sukniom graziom garseja. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 04 gegužės 2011 - 08:00
QUOTE(Juperi @ 2011 05 04, 08:48)
nu pasimeciau visai- vsio-lekiu grazintis i "saliona"... frizuuurka pasistrainsiu ir nagus prisiklijuosiu blush2.gif

pyragu-maximos pilnos-cia baika bigsmile.gif

Mole, maciau oru prognozese, kad pas jus saule- nebuciau lietuve, jeigu nebuciau susinervinus ir juodai pavydejus mirksiukas.gif



Ot taip mastau.gif hihihi.gif pas mus niauktis kažko pradėjo g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes su Kadabra irgi kaime gyvenam smile.gif . Tad iki 3 valandos dienos dar visai gali spėt be manikiūrų atlėkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 04 gegužės 2011 - 08:01
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 09:01)
Mes su Kadabra irgi kaime gyvenam smile.gif . Tad iki 3 valandos dienos dar visai gali spėt be manikiūrų atlėkt.




Negundyk. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 10:11)
Negundyk.  lotuliukas.gif

Ant sąžinės nelipsim smile.gif , bet pasakysiu paslaptį: "kitą kartą", "vėliau", "vasarą" ir panašiai laiko daugiau vis tiek neatsiranda biggrin.gif .
Vietos pas mane daug, vaikai draugiški, ant galvų irgi neturėtų lipt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 08:47)
Trakšt, na jei kažkas būtų bent užsiminęs, kad norėtų/galėtų sudalyvaut, jau tikrai, kad būtų pakviestas ir apsidžiaugta atvykimu.
Nieko kt kartą atlėks Juperi iki Kauno, tada susėdam visos į vieną mašiniuką ir lėksim Vilniaus lankyt smile.gif .

negirk ryto be vakaro... pirma sita furija pamatysit, daugiau neminavosit doh.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 08:58)

Juperi, o tundra, gi Kaunan vaziuoji. O gi zinai Kauno ponios nuo seno savo ispuoseletais nageliais ir sukniom graziom garseja.  lotuliukas.gif

macius...beveik pusmeti gyvenau...Kauno "ponios" su sejonais ir crocsais doh.gif ...aisku visur tokiu yr, as cia tik siaip mirksiukas.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 09:11)
Negundyk.  lotuliukas.gif

vajetau...va va va dar biskis ir atleks Trakst thumbup.gif

grizau is turgaus- rupkes, sugalvojo kaip tik siandien streikuot- tuscia doh.gif
Atsakyti
Oi ni ni apie Kauno ponias tai as tik is gerosios puses norejau. Kiek teko susitikt, labai pasitempusios, susitvarkiusios damos. Va Vilniaus gatvese, tai tikrai "koliorovy jarmarky" lotuliukas.gif Pati as cysta vilniete, tevas mano vilnietis, bet tiek is mamos, tiek is tevo puses esu gryv lietuve. Vilniuj tai nera daznas reiskinys. Bet isvaizda mano ne kiek neprimena geltonkases lietuvaites. biggrin.gif


As issikalineju... blush2.gif Tipo noriu, kad manes prasytu atvaziuot... Neisdegs man verysad.gif Tikrai noreciau pasimatyt is susipazint. Labai, labai. Vienas dalykas, kad reikia pripazint, jog gyvenu "B kiseneje" ir apie tokius vojazus reikia su juo isanksto susitart, o kitas labai nemalonus dalykas, kad sianakt visa nakti skausmuose prasikamavau ir dabar matytumet kokia poza atradau prie kompo doh.gif - pusiau sedziu pusiau klupiu. Nugara labai skauda. Negaliu vairuot tokia. verysad.gif Tai linkiu jums smagaus pasisedejimo. Tik labai jau prasom neapkalbinet, nes jei ausys degs, tai zinosiu kieno darbas. lotuliukas.gif Vasara pas mane kaime as visu labai laukiu. 4u.gif
Atsakyti
oo koks sąskrydis čia verda biggrin.gif smaginasi Kaunas thumbup.gif
Gal vilnietės kada pas mane ant terasos norėtų popietę pasiarbatinti? Kai bus geras oras basomis lotuliukas.gif ar aš čia pernauja kad siūlyčiau savo kiemuką blush2.gif ?

Man lateksas probleminosi tik ant kelių tapkių - kai tepiau sausas, kai tepiau neišdžiūvusius kelis sluoksnius ir jei pati vilna linkusi bumbuliuotis (ypač woolo 21 mic sluoksna netikus šiuo atžvilgiu). O džiovinau žiemą visad ant radiatorių padais aukštyn, pas mus juose vanduo irgi 50 laipsnių nustatytas - visad padukai gražiai sugumėdavo, kaip ir orkaitėj dabar. Tiesa, pirmą šlapiai tepamą sluoksnį tik džiovinu kartu su tapkėm, paskui sausas dar užtepu kartą ir tas sudžiūna kambario temperatūroj.
Atsakyti
raganele oi mielai, nors ziurint nuo Antakalnio pas tave ciut nepusiaukele iki Kauno lotuliukas.gif , bet B darbas salia, jam kas ryta tenka ta marsruta iveikinet ir dabar net ratais, kai stato aplinkeli. doh.gif. Labai noreciau su tavim susitikt ir susipazint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 09:24)
raganele oi mielai, nors ziurint nuo Antakalnio pas tave ciut nepusiaukele iki Kauno  lotuliukas.gif , bet B darbas salia, jam kas ryta tenka ta marsruta iveikinet ir dabar net ratais, kai stato aplinkeli.  doh.gif. Labai noreciau su tavim susitikt ir susipazint  4u.gif

nagi gali prisijungti su saviškiu į darbą biggrin.gif pas mus atvažiuot tai dar nieko, kelias pro maximą-regitrą atidarytas, bet norint išvažiuot link miesto jau reik sukt ratus doh.gif

Einu ardyt batų aulų, bandysiu pirmąkart odinius padukus padaryt
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 04, 10:17)
Oi ni ni apie Kauno ponias tai as tik is gerosios puses norejau. Kiek teko susitikt, labai pasitempusios, susitvarkiusios damos.


Tik labai jau prasom neapkalbinet, nes jei ausys degs, tai zinosiu kieno darbas.  lotuliukas.gif

  Vasara pas mane kaime as visu labai laukiu.  4u.gif

as blogo ir nesakiau nieko blush2.gif
bet kaip jums atrodo, kodel Kadabros sian cia nera?? g.gif

apkalbesim...kitaip ir but negali... lotuliukas.gif mes i univera trise vazinedavom- uztekdavo vienai , kuriai is masinos islipt, pvz. degalinej- tuoj dedavom apkalbet, o paskui visos juokdavomes, nes atvirai tai pasakydavom mirksiukas.gif

o tas tavo kaimas, su dideliais stalais irgi viliojanciai skamba... ypac pavelt, pasidalint patirtim... thumbup.gif a la pleneras mirksiukas.gif

Atsakyti