Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Katinytis @ 2011 05 03, 15:26)
Kažkada bandžiau veltininius burbuliukus suvelti kombaine su tuo antgaliu plakti kiaušus,


Oh my God! lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 gegužės 2011 - 18:22
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 17:38)
Katinyti, nepersigalvojai dėl rytojaus?

Katinyyyti, neatvaziuosi??? blink.gif Kaip galejai iki tokio lygio nusirist??? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Iki kokio "tokioooooo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 03, 20:16)
Iki kokio "tokioooooo"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

irnesakyk.gif baisu ir pagalvot hihihi.gif

Trakst itartinai tyli... g.gif prikepe matomai jos taaapes verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 03 gegužės 2011 - 20:27
oi prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bijau dėt tapkes kept, nes pernai 2 "bliekutes" grybų ten susvilinau, dėjau džiovint ir pamiršau karsta.gif
Atsakyti
nu va, kol turškėmės su gauja Druskininkų akvaparke čia jau tapkių prikepėt lotuliukas.gif aš kartais vakare krosnelę pasikuriu, nes radiatoriai retai beįsijungia, bet dažniausiai tai orkaitėj su ventiliatorium pašildau - greit išdžiūna. Tiesa nevarvančias - centrigūgoj išgręžiu vėl paformuoju, nulateksuoju ir tada pakepinu, dar nei vienos neprisvilo biggrin.gif
Atsakyti
Klausyyykites, nu kaaaa zinau doh.gif ziema sugrizo... kaip cia reiks i svecia vaziuot? g.gif reik ziemines padangas vel traukt??? g.gif sunervijo mane galutinai-ir dar atostogos vadinasi doh.gif doh.gif

Rytas labas
Atsakyti
Kaip jus tas tapkes lateksuotas kaitinat tai man neišku g.gif . Taigi lateksas tiek karščio (beje karščio ar tik ne nuo +25 laipsnių savybes keičia, ant kažkurio iš butelių buvo instrukcija) , tiek šalčio bijo.
Aš kartą nulateksuotas ant radijatoriaus per naktį apverstas išdžiovinau, tai lateksas labai greit nusilupo. Gerai, kad saviškiams buvo, nes būčiau skradžiai žemę prasmegus, per savaitę nuėjo skuteliais kažkokiais.

Juperi, tai gal kaip tik negaila atostogų oro, vis tiek diena bjauri, o čia gal visai smagiai pasibūsim. Katinytis lygtaip pribus thumbup.gif . Šiaip aš tai tikėjaus, kad ir vilnietės praneš, kad vieną mašiniuką ekipažo susiorganizavo Kaunan cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 04, 08:10)

Juperi, tai gal kaip tik negaila atostogų oro, vis tiek diena bjauri, o čia gal visai smagiai pasibūsim. Katinytis lygtaip pribus thumbup.gif . Šiaip aš tai tikėjaus, kad ir vilnietės praneš, kad vieną mašiniuką ekipažo susiorganizavo Kaunan cool.gif .

Tai zinai...vis jau norisi ne pirkioj sedet, o lauke , kieme, miske, paezerej...
tikiuosi iki piet nustos snigti doh.gif
Atsakyti
Juperi, važiuok į pajūrį, pas mus saulutė šviečia tongue.gif

Trakšt, esu baisiai Tau dėkinga 4u.gif , turiu jau, turiu thumbup.gif Ačiukas bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,


neprikepe tapkes, bet nivelnia ir neisdziuvo. Grizo B is darbo, o as jam iskart ir matuotis liepiau. Maniskio irgi 44, bet jo pedos abi lauzytos, tai kiek platesnes, bet o varge, per placios jam. Tai vakare dar kociojau as jas. Paskambinau broliui, tai ne siam, o kitam savaitgaliui jam reik. Tikrai isdzius. Seip nepatiko man orkaitej. Per valanda nieks nepradziuvo visai. Geriau man su fenu. O latekso jokiais budais negalima orkaiten kist. Man net blogai su juo buvo, kai pernai vasara prie +30 pavesyje lateksavau slepetes. Niekaip sudziut nenorejo ir ilgai lipo. Del nesiojimosi baisu ir pagalvot. Nezinau, bet dar visai nesenai telefonu anytai drauge (kuri pirko) sake, kad puikiai nesiojasi.


Ot pakviete paskutine diena. As be manikiuru, be sukuosenos ir be pyragu i svecius nevaziuoju. biggrin.gif Seip reikia gi pasiplanuot. Jei taip anksciau, taigi tikrai galejom. O dar taip man i Kurpada reikia. ax.gif Bet siandien negaliu. Net vaikai i mokykla be raktu isejo. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Molė @ 2011 05 04, 08:35)
Juperi, važiuok į pajūrį, pas mus saulutė šviečia tongue.gif

Trakšt, esu baisiai  Tau dėkinga 4u.gif , turiu jau, turiu thumbup.gif  Ačiukas bigsmile.gif




Ui prasom. ax.gif
Atsakyti
Trakšt, na jei kažkas būtų bent užsiminęs, kad norėtų/galėtų sudalyvaut, jau tikrai, kad būtų pakviestas ir apsidžiaugta atvykimu.
Nieko kt kartą atlėks Juperi iki Kauno, tada susėdam visos į vieną mašiniuką ir lėksim Vilniaus lankyt smile.gif .
Atsakyti