Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai ka cia bajaris su orkaite? As jau savas pasoviau "kept". nail.gif Niekaip man jos neisdzius iki ketvirtadienio kitaip doh.gif doh.gif doh.gif . Nesildo, bet namie silta man. Vakar kazkaip pyraga rabarbaru kepiau vakare, tai net karsta buvo. Nuo "kepamu" slepeciu gal irgi namai pasils... Nors tikrai nera salta biggrin.gif

Nu prireike 4 virduliu karsto vandenuko. Patiko man tas karsinukas. Idomus pastebejimas, kad siai vilnelei patinka rankos. Daug formavau rakomis ir vilnele puikiai klausemanes ir elgesi, kaip as norejau. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif. Sekanti uzsakyma vel uzsakinesiu biggrin.gif

Dar ventiliatoriu orkaitej ijungiau flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 03 gegužės 2011 - 12:25
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 13:17)
Tai ka cia bajaris su orkaite? As jau savas pasoviau "kept".  Dar ventiliatoriu orkaitej ijungiau  flirt.gif

nu ir kaip kepa??? g.gif

klausykit, ciuuuur uzpaliuckoju, as , jeigu jums pavyks iskept tas tapkes, uzpatentuosiu toki varianta: kepi tapkes kartu , vienoj orkaitej su pv. obuoliu pyragu... GAUNASI : tapkes -obuoliu pyrago kvapu, gali but ir varskes apkepo...ar koks bulviu plokstainio su kiaules ausim, kaip??? g.gif (cia gal labiau vyriskas tiktu sildyt salia tu ausu)
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 14:24)
nu ir kaip kepa??? g.gif

klausykit, ciuuuur uzpaliuckoju, as , jeigu jums pavyks iskept tas tapkes, uzpatentuosiu toki varianta: kepi tapkes kartu , vienoj orkaitej su pv. obuoliu pyragu... GAUNASI : tapkes -obuoliu pyrago kvapu, gali but ir varskes apkepo...ar koks bulviu plokstainio su kiaules ausim, kaip??? g.gif  (cia gal labiau vyriskas tiktu sildyt salia tu ausu)

Nu tapkėm mx 50 C tereik, pyragui 180 C biggrin.gif
Atsakyti
tai per kiek laiko slepetes iskepa?
mano varva dabar pakabintos, kai neskubu - tai visad naturaliai.
Atsakyti
Kepa ciut garuoja, bet dar slapios. g.gif Ilgai tures kept. Elektros sanaudos. doh.gif Orkaite muilu kvepia. biggrin.gif Gal nekepsiu iki galo. Taip leisiu isdziut. g.gif. Bet vis greiciau. g.gif Gal. g.gif
Papildyta:
QUOTE(kadabra @ 2011 05 03, 14:34)
tai per kiek laiko slepetes iskepa?
mano varva dabar pakabintos, kai neskubu - tai visad naturaliai.



niekad tokiu nedziovinau. Visada isgreziu kiek sveikatos turiu. g.gif
Atsakyti
ai, ne... jeigu jau orkaite muilu kvepia, tai gal neee... o kaip paskui maista kept?
gal ten kokios dalelytes lieka, o ventiliatorius vilnos kokiu plauseliu nepagauna?
taip ir technika sugadinti galima..
Atsakyti
tai kaip tuos palušelius galėtu pagaut ventiliatorius ax.gif
Kažkada bandžiau veltininius burbuliukus suvelti kombaine su tuo antgaliu plakti kiaušus, va čia tai geras buvo, antgaliukas tik šast ir perlinko doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .O čia viso labi džiovinimas, o kai valot orkaite kokiu nors cheminiu dalyku manot nieko nelieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 03 gegužės 2011 - 14:28
as cheminiais nevalau, pas mane isdegina viska.

Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 03, 15:26)
tai kaip tuos palušelius galėtu pagaut ventiliatorius  ax.gif
Kažkada bandžiau veltininius burbuliukus suvelti kombaine su tuo antgaliu plakti kiaušus, va čia tai geras buvo, antgaliukas tik šast ir perlinko  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .O čia viso labi džiovinimas, o kai valot orkaite kokiu nors cheminiu dalyku manot nieko nelieka  biggrin.gif

nu cia geeeras doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pridedi vilnos, ijungi kombaina ir lauki kol suvels burbuliukus???? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
na ne visai taip , labai norėjau kietai kietai suvelt, tai tokius pusiau paveltus sukroviau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Dabar jau čia visos gudrios, o mano vilnonės odisėjos pradžioje visko būta ir eksperimentu su dažymais ir visokio bieso lotuliukas.gif
Atsakyti
Katinyti, nepersigalvojai dėl rytojaus? Gal kažkaip vėliau gali prisijungt, vis tiek mes šiek tiek pasėdėsim.
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 03, 16:28)
na ne visai taip , labai norėjau kietai kietai suvelt, tai tokius pusiau paveltus sukroviau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Dabar jau čia visos gudrios, o mano vilnonės odisėjos pradžioje visko būta ir eksperimentu su dažymais ir visokio bieso  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Prisijuokiau...iki ašarų
Atsakyti