Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

raganele,labai smagios klumpytes.cia ant to pagerinto sablono,taip? smile.gif noreciau ir as pabandyt,bet man dar su sablonu braizymais sunkoka biggrin.gif traks,niu buna tokiu bobu.miskuose,gatvese..cia kaip atskira veisle... biggrin.gif nelesik gadint sau nuotaikos,o tai dar paskui kokios piktos tapukes velsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 03, 10:13)
Trakšt, dėkio už kojyčių pagyrimą  biggrin.gif gražutės, bet kiek mėliynių ant jų doh.gif vaikščiotoja... Nekreipk dėmesio į bambančias bobeles, mane čia irgi neseniai kaimynė pakoliojo, atseit mano kačiukai (kurių katė turėjo pernai vasarą ir rudeniop visi iškeliavo į naujus namus) peržiem nukakojo jai visą kiemą ir jinai man visą gėrį tuoj atneš po durim blink.gif Tuo tarpu mano vienintelė katė žiemą nenorėjo kojos iš namų kelt, o pavasarį patys nebeleidom, nes katinai negražūs draugaut rovėsi lotuliukas.gif nu ir ką tu su tom bobom - palikai bambėt toliau ir eini sau



Jo tik atrodo mano tokiom kojytem leliukai lakste, o jau bernai didziausi, isstype. Kol mazuciai tai atrodo, kad greiciau jie uzaugtu, o kai uzauga, tai taip gaila to laiko, kai mazuciau buvo.

Pikta, kai zmones rekia, gasdina, grasina, o nieko patys neissiaiskina. Aplamai kazkaip stebiu tendencijas Lietuvoj, kad viskas daroma ne is to galo. Kaip norisi pabegt i kaima tokiais momentais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 03, 09:00)
O smagioji kopijavimo konkuravimo tema paliesta  biggrin.gif baikit juokus lotuliukas.gif
Va mano vienas vakarykščių suvėlimų - apaviau jau vaikštančią kūdikę klumpiukais - liuks laikosi ant kojytės šitas modeliukas:


na ne vaikštančią, o bėgančią  biggrin.gif



Norėč šviesios odos pasiūt, nesinori lateksuot, bus purvinas padas...



o taviškė taip vaikšto su tapukais? MAniškė viską nusimauna ir aksto basa...

tik jei siusi oda, tai siūk bloga puse i viršų, kad neslystų
Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 09:21)
Jo tik atrodo mano tokiom kojytem leliukai lakste, o jau bernai didziausi, isstype. Kol mazuciai tai atrodo, kad greiciau jie uzaugtu, o kai uzauga, tai taip gaila to laiko, kai mazuciau buvo.

Pikta, kai zmones rekia, gasdina, grasina, o nieko patys neissiaiskina. Aplamai kazkaip stebiu tendencijas Lietuvoj, kad viskas daroma ne is to galo. Kaip norisi pabegt i kaima tokiais momentais rolleyes.gif


oj ne aš tai taip bijau kad užaugs, nebegalėsiu niūrkyt o gaiausiai pati jau tokia paniūrkyta būsiu ir pan. Br... taip gerai tie mažuliukai, kaifas. Nueini kur, tai visi tik apspinta, dėmesio centre thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 03 gegužės 2011 - 09:29
raganėle, labai faini tapukai wub.gif
Aš jau irgi bandžiau tą šabloną su ausytėm, norėjau savo mažesniajai šlepkes nuvelt, bet šabloną pasidariau ir per trumpą, ir per siaurą, tad nusivėlė įsispiriamos per mažos šlepetės. Dar prašosi jos paveliamos, mano akims žiūrint, bet rankos nekyla kažko. Tai mano merginos jas nukonfiskavo ir pasidarė mašinytes savo mažiems žaisliukams - susodina visą chebrą ir čiaužo po grindis biggrin.gif Atradimas tas, kad pagal tą šabloną galima ir gražiai įsispirimas šlepetes išformuot, tik reikia daryt siauriau, kur auselės eina. Šiaip labai patiko, kad dėl iškirpimo nereik sukti galvos - viena linija nukerpi ir graži skylė pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 03, 10:00)

Va mano vienas vakarykščių suvėlimų - apaviau jau vaikštančią kūdikę klumpiukais -

Kaip gražuuuu wub.gif wub.gif wub.gif Ir tapukai, ir kojytės. Nors ką tik, rodos, mano mažė tokia bėgiojo. Nostalgija....
Atsakyti
Raganele, grazios wub.gif noretusi ir man tokias pabandyti, bet sudetinga isdziovinti bute gyvenant, radiatoriai seniai salti...
Atsakyti
Ačiū merginos smile.gif aš tai nuo pirmo mažiaus taaaip mėgavausi kūdikiukais ir vis jie man pergreit augo, tai kai trečia iš eilės auga jau po truputį jaučiuosi atsimėgavusi ir nėštumais ir kūdikiškumais, atrodo pagaliau tiek kiek reik, nebetrūksta biggrin.gif
Auselinis šablonas ir man labiausiai patinka dėl to kad nereik sukt galvos dėl kirpimo smile.gif vakar auselines nuvėliau 3 mažytes ir vienas dideles, miegot nuėjau prieš 4 lotuliukas.gif nežinau kas į galvą stuktelėjo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 03, 10:12)
Raganele, grazios wub.gif noretusi ir man tokias pabandyti, bet sudetinga isdziovinti bute gyvenant, radiatoriai seniai salti...

Orkaitės neturi? Puikiai džiūsta ant 50 laipsnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 03, 11:20)
Orkaitės neturi? Puikiai džiūsta ant 50 laipsnių  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 gegužės 2011 - 10:32
QUOTE(Trakst @ 2011 05 03, 10:21)


Pikta, kai zmones rekia, gasdina, grasina, o nieko patys neissiaiskina. Aplamai kazkaip stebiu tendencijas Lietuvoj, kad viskas daroma ne is to galo. Kaip norisi pabegt i kaima tokiais momentais rolleyes.gif

parlakiau... apsukau rata ir namo

pries gera men, salia savo kiemo ,po zenklu REZERVUOTA pastaciau savo masiniuka- nes kieme ne muse nepraskristu kaip sukimsta buvo doh.gif o po REZERVUOTA tuuuuscia tuuuscia... griebiau uz maisu ir namo tekina, girdz uz nugaros jauuuu rekia is gretimo namo "bla bla bla policija iskviesiu, kalejiman pasodinsiu, kojas nutraukysiu, padangas pradursiu..."
sakau 15 min teuztruksiu, vis tiek rekia... aiii galvoju bus kaip bus, parekaus ir nustos... griztu lygiai po 15 min, o ten jau visas konsiliumas, gal kokie 5 pencccinyyykai ir vel rekt... patikekit- man kaip tau ,Trakst, diena, gal net dvi-buvo sugadintos...ir vel saves klausiu-is kur pas tuos lietuvius tiek daug tulzies ir nepakantumo??? g.gif atsakymo-nerandu
QUOTE(raganele @ 2011 05 03, 11:20)
Orkaitės neturi? Puikiai džiūsta ant 50 laipsnių  biggrin.gif


prikolini? lotuliukas.gif
QUOTE(žollia @ 2011 05 03, 11:32)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

oi nee doh.gif matau Zollia jau ir isbande lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 12:18)
oi nee doh.gif  matau Zollia jau ir isbande lotuliukas.gif  thumbup.gif


dar nebandžiau, kolkas dar pasikuriam ir radijatoriai šilti, bet ateičiai pravers thumbup.gif
Atsakyti
pas ka čia tie radiatoriai šilti, aš be šilumos visai negaliu gyvent. Pas mane namie šalllllllta visai po pledu sėdžiu ir dirbt negaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:18)
nieks jokių įrodymų iš tavęs neprašo...


Neprašo, bet, nesakyk, smagu dar kartą tokis gražias tepukes apžiūrėt wub.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 10:31)
oj ne aš tai taip bijau kad užaugs, nebegalėsiu niūrkyt

Pasigimdysi dar vieną irnesakyk.gif

Brrr...kaip baisiai skamba šalti radiatoriai, mes dar kone kas vakarą kuriam židinį ir jaukiau namie ir tepos džiūna gerai cool.gif
Atsakyti