Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 08:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif kuo man cia ir patinka, kad jus bajeriukus suprantat...nepiktybines kokios tai velejos pasitaike mirksiukas.gif  thumbup.gif  kai buvau visiskai "zalia" ir tik ieskojau info , pries kokius 3 metus-tokiose ar panasiose temose ohoho kaip karsta budavo- kazkokia kvaila konkurencija, ir pykcio nemazai...vis nusistebedavau, kaip moterys, uzsiimdamos tokiu siltu, mielu hobiu gali taip ugnimi spjaudytis... laikai keiciasi mirksiukas.gif




Laikai nesikeicia ir zmoniu bjauriu yra, bet mes cia visos tokios fainos. mirksiukas.gif


Sr. upe , as tai tokiu, kaip tavo tapkes nesapnavau ir nedariau ir nedarysiu, bet esu su mazesne uodegele macius pas viena veleja jau net sunesiotas. biggrin.gif Taip, kad tokie sprendimai, kaip mazgelis ar uodegyte is kirptos, bet nedakirptos slepetes dalies, mano galva yra padiktuoti logikos, o ne nusiziurejimo. Nors tavo "uodegos" tokios drasios ir idomios. Tokiu butent, tai niekur nemaciau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 06:08)
nusiraminkit...nieko naujo neisradot...  doh.gif kiekviena is musu manau turi isbandziusi toki "fasona" mirksiukas.gif


uoj nemaniau, kad čia tiek sukelsiu vėjo. Tiesiog norėjau parodyt, kad jų darau ne pirmą jau. O iš tapkių tai jo.. dviračio čia neišrasi. Aš svaigau apie batus su padu. Po to parduotuvėj pamačiau jau parduodamus smile.gif Svarbu kiekvienai turėt savo stilių
Atsakyti
Fainos, nefainos, kazin kaip butu jei rublis ant kelio metytusi - tada ir pasimatytu kokio dydzio pas kiekviena ragiukai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 07:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif kuo man cia ir patinka, kad jus bajeriukus suprantat...nepiktybines kokios tai velejos pasitaike mirksiukas.gif  thumbup.gif  kai buvau visiskai "zalia" ir tik ieskojau info , pries kokius 3 metus-tokiose ar panasiose temose ohoho kaip karsta budavo- kazkokia kvaila konkurencija, ir pykcio nemazai...vis nusistebedavau, kaip moterys, uzsiimdamos tokiu siltu, mielu hobiu gali taip ugnimi spjaudytis... laikai keiciasi mirksiukas.gif


nu kaip jūs sugebat iš mano trijų nuorodų tiek malkų priskaldyt, niekaip nesuprantu. doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 09:30)
nu kaip jūs sugebat iš mano trijų nuorodų tiek malkų priskaldyt, niekaip nesuprantu.  doh.gif  cool.gif

ojeeeetau... cia visai is kitos operos... mirksiukas.gif doh.gif ir nesirauk lotuliukas.gif o tai tuoj atsiimsiu savo zodzius "nepiktybines kokios tai velejos pasitaike "...
vsio koncilis patrony, Juperi uzdaro namu durelas...eina i trasa mirksiukas.gif
Atsakyti
b l e m b a..... aš ten visai nbepiktai tiesiog norėjau parodyt kad jau tokių darius. Nu nebuvo kada smailų pridėt, tai ką dabar man daryt?
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 10:36)
b l e m b a..... aš ten visai nbepiktai tiesiog norėjau parodyt kad jau tokių darius. Nu nebuvo kada smailų pridėt, tai ką dabar man daryt?
rolleyes.gif

Pažvenk su mumis ir viskas. Nieks tau gi nieko nesako, tiesiog šiaip smaginamės, jei dar nesupratai mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:40)
Pažvenk su mumis ir viskas. Nieks tau gi nieko nesako, tiesiog šiaip smaginamės, jei dar nesupratai mirksiukas.gif ...


nu man tai vistiek nejuokinga smile.gif niekaip smile.gif matyt jumoro skoniais skiriasi mirksiukas.gif

Ok tiekto. Baigiam.
Atsakyti
Aha baigiam ir labai atsiprašom 4u.gif
Atsakyti
O smagioji kopijavimo konkuravimo tema paliesta biggrin.gif baikit juokus lotuliukas.gif
Va mano vienas vakarykščių suvėlimų - apaviau jau vaikštančią kūdikę klumpiukais - liuks laikosi ant kojytės šitas modeliukas:
user posted image

na ne vaikštančią, o bėgančią biggrin.gif

user posted image

Norėč šviesios odos pasiūt, nesinori lateksuot, bus purvinas padas...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 09:46)
nu man tai vistiek nejuokinga smile.gif niekaip smile.gif matyt jumoro skoniais skiriasi  mirksiukas.gif
 
Ok tiekto. Baigiam.



Ikvept, iskvept. "as rami as visai rami" Kaip Juperi moke. biggrin.gif

Siandien gal menulis koks blogas stojosi. doh.gif Uzsiroviau siandien suni bevedziodama ant kazkokios bobos. doh.gif Sake aiskinsis ir baus mane. Suprantu kai kazkur kieme suo savo reikaliuka padaro, o cia miske. Ir dar suo mano ciut uz ziurke didesnis. doh.gif Nu vienzo. Gavau kaip uz tevyne. doh.gif Ir dar prigrasino, kad issiaiskins kur gyvenu cool.gif Nezinau kas dabar manes laukia. unsure.gif Bet taip negera, net slykstu. Suprantu ne i tema, sorry, bet gi situ sunu dalykiuku juk i bendra konteineri mest negalima? Tai ka dabar daryt, jei tu dezuciu ner? Ai greiciau sitas menesis tegu baigiasi - siausiu kaiman, kur jokios bobos galvos vekvarsina. Ten musu 11 ha. Gales mano sune lakstyt kur nores. Vsio einu velt. Reikia nervus nuramint.

raganele
kokios simpatulkos klumpytes ant putliu minkstu kojyciu wub.gif wub.gif wub.gif Aciu uz grazius vaizdus, o tai kazko visai gniutulas gerklen ilindo kokstai. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 03 gegužės 2011 - 09:09
Trakšt, dėkio už kojyčių pagyrimą biggrin.gif gražutės, bet kiek mėliynių ant jų doh.gif vaikščiotoja... Nekreipk dėmesio į bambančias bobeles, mane čia irgi neseniai kaimynė pakoliojo, atseit mano kačiukai (kurių katė turėjo pernai vasarą ir rudeniop visi iškeliavo į naujus namus) peržiem nukakojo jai visą kiemą ir jinai man visą gėrį tuoj atneš po durim blink.gif Tuo tarpu mano vienintelė katė žiemą nenorėjo kojos iš namų kelt, o pavasarį patys nebeleidom, nes katinai negražūs draugaut rovėsi lotuliukas.gif nu ir ką tu su tom bobom - palikai bambėt toliau ir eini sau
Atsakyti