Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 17:11)
Brungioji, persiorientuok - as tau mojuosiu, vo tep  cool.gif
Seksi paskui mane. O vyneli gersim, jokiu cia uostymu  cool.gif

Kaip suprantu tada nakvynę organizuot?
Vyrui sakau svečių turėsim, sako, tai gerai, miegot vis tiek yra kur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 02, 16:13)
Kaip suprantu tada nakvynę organizuot?
Vyrui sakau svečių turėsim, sako, tai gerai, miegot vis tiek yra kur lotuliukas.gif


ale, Juperi, tai tikrai reiktu apnakvydinti, ane? vis tiek is kito miesto, kaip ne kaip- pasku nuleks kur ne i ta puse po muzinio - gaudyk veja laukuose...
p.s. mazu man su dviraciu atlekt, nes mus keliuose tai brigada siaucia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 02 gegužės 2011 - 15:15
QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 16:11)
Brungioji, persiorientuok - as tau mojuosiu, vo tep  cool.gif
Seksi paskui mane. O vyneli gersim, jokiu cia uostymu  cool.gif

sakai gersim?? g.gif turi policijoj pazistamu? parkonvojuos?? lotuliukas.gif

sakai tu mojuosi?? g.gif

man uzteks ir taures Muzinio wink.gif iki vaziavimo prablaivesiu mirksiukas.gif gaila, kad vairuotojas mano ne LT-prasyciausi nuvezama-parvezama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 02 gegužės 2011 - 15:18
QUOTE(Juperi @ 2011 05 02, 16:17)
sakai gersim?? g.gif  turi policijoj pazistamu? parkonvojuos?? lotuliukas.gif

sakai tu mojuosi?? g.gif


buk dama, Jupera - tik ragausim tongue.gif
geriau nekonvojuotu cool.gif
as pasitiksiu tave - tik man prasom visa info pateikti: kokia tu, su kuo tu, kada tu ir kaip atrodysi. Muzinis rankoj - ir stovi prie centriniu - manau taip lotuliukas.gif ..
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 16:19)
buk dama, Jupera - tik ragausim  tongue.gif
geriau nekonvojuotu  cool.gif
as pasitiksiu tave - tik man prasom visa info pateikti: kokia tu, su kuo tu, kada tu ir kaip atrodysi. Muzinis rankoj - ir stovi prie centriniu - manau taip  lotuliukas.gif ..

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif assa.gif
ne, laikysiu plakata priess save "Juperi" lotuliukas.gif

tik neisijausk, kad tu mane prie kazkokiu "centriniu" rasi- visu pirma man butu gerai apskritai ras ta teritorija...pirma neblogai nors zemelapy doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 02, 16:23)
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif  assa.gif
ne, laikysiu plakata priess save "Juperi" lotuliukas.gif

tik neisijausk, kad tu mane prie kazkokiu "centriniu" rasi- visu pirma man butu gerai apskritai ras ta teritorija...pirma neblogai nors zemelapy doh.gif


gerai, reik rimciau aptarti per az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 02, 16:24)
gerai, reik rimciau aptarti per az  4u.gif

okis- dar laiko i valias mirksiukas.gif
dar galvoju sian reik gryn ciklamenines nuvelt...bet minty jokios vizijos dekorui...visiskas 0 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 02 gegužės 2011 - 15:36
Srauni upe, labai skanios tos su rožinėm spurgom, o kulnas toks, kokias paskutines vėliau, man rodos tu mane nukopijavai lotuliukas.gif
Šiandien sėkminga diena, teko šilką niekaip neprisivėlusį raut lauk mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 05 02, 20:21)
Srauni upe, labai skanios tos su rožinėm spurgom, o kulnas toks, kokias paskutines vėliau, man rodos tu mane nukopijavai  lotuliukas.gif
Šiandien sėkminga diena, teko šilką niekaip neprisivėlusį raut lauk mad.gif


nu pirmas tokiu kulnu paviešinau kovo 9 d. ir tokių jau esu nuvėlus berods penkias poras. Kelias radau kur padėjus:

http://www.supermama...?...&p=45328711

http://www.supermama...?...&p=46393150

http://www.supermama...?...&p=45434092
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 gegužės 2011 - 22:19
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 02, 23:19)
nu pirmas tokiu kulnu paviešinau kovo 9 d. ir tokių jau esu nuvėlus berods penkias poras. Kelias radau kur padėjus:


nusiraminkit...nieko naujo neisradot... doh.gif kiekviena is musu manau turi isbandziusi toki "fasona" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 03, 08:08)
nusiraminkit...nieko naujo neisradot...  doh.gif kiekviena is musu manau turi isbandziusi toki "fasona" mirksiukas.gif

Nu aš tai kaip minimum jį sapnavau prieš pusmetį, kažin čia jau autorinės teisės objektas ar ne tongue.gif

Sr. upe, čia bajeriukai tokie, nieks jokių įrodymų iš tavęs neprašo...

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 03, 08:18)


Sr. upe, čia bajeriukai tokie, nieks jokių įrodymų iš tavęs neprašo...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kuo man cia ir patinka, kad jus bajeriukus suprantat...nepiktybines kokios tai velejos pasitaike mirksiukas.gif thumbup.gif kai buvau visiskai "zalia" ir tik ieskojau info , pries kokius 3 metus-tokiose ar panasiose temose ohoho kaip karsta budavo- kazkokia kvaila konkurencija, ir pykcio nemazai...vis nusistebedavau, kaip moterys, uzsiimdamos tokiu siltu, mielu hobiu gali taip ugnimi spjaudytis... laikai keiciasi mirksiukas.gif
Atsakyti