Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Su švente, mamytės 4u.gif bigsmile.gif tourist5.gif


Srauni upe, tapukai superiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 01, 13:53)
Mielos vėlėjėlės,
Su mamyčių diena 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Srauni upe, abejos gražios, taip suderintos spalvos wub.gif
O ružavi kvadračiukai užvelti ar prisiūti?


viskas privelta, šlapiai cool.gif

----------------------------------------------------------------------------------------

Tuoj visa išraudonuosiu nuo pagyrų. Bet turiu pripažinti, kad tos pagytos taip nerealiaidarbam užveda ir įkvėpia thumbup.gif
Atsakyti
srauni upe,labai grazus.man tai tie su ruzavais kvadraciukais...kazkuri gerai issireiske-zefyriukais..mmm.... smile.gif
Atsakyti
Srauni_upe, tos pilkos su rožine tai labai gražios wub.gif
Atsakyti
Srauni_upe antri tapukai labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Su prabegusia musu svente. Siemet kazkaip susiplake ir mamos ir darbo liaudis. Betgi pati didziausia darbo liaudis mamos ir yra. Ir dar sitoj temoj. Sveikinu visas - koleges. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Per savaitgali pagalvojau, kad gal vistik nbendrausiu su jumis del to parketo. lotuliukas.gif O seip tai buvau kaime sejau zirnius, morkas sodinau svogunus, tvarkiau gelynus. Viska skauda. doh.gif Planu siandien daug ir vienas is ju - vyriskos 44 is BG karsinuko.


Srauni upe, tos su rausvais kvadraciukais tokios fainos. Superines. Tokios ir pasele ir santurios vienu metu. Pagauta nerealiai gera nuotaika. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Rudos irgi labai grazios. Man jos tokios ramios, jaukios, kiek romantiskos. wub.gif . Labai geri tavo darbai. Zinoma gal ir neturiu teises vertinti, tad sakau, kad man jie labai labai patinka. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 02 gegužės 2011 - 07:52
QUOTE(Juperi @ 2011 04 30, 11:12)
....Muza kuri megsta...vakar 3-is buteliukus vel nusipirkau, geriau nevalgysiu, bet su Muza pijokausiu lotuliukas.gif

Tai gal Kaunan vieną atsitįsi tongue.gif . Jei negert, tai bent pauostinėt ax.gif
Mes su Kadabra biškutėlį pasikuždėjom, tai trečiadienį ar penktadienį gal galėtumėm pas mane susimatyt. Tik aš tai su savo vaikais (penktadienį gal išeitų kaip nors ir be jų, jei antroj dienos pusėj; tada gal galima ir ne pas mane, jei pas mane netinka smile.gif ).
Ką manai?
Ir Katinytis ką, jungtųsi ar ne smile.gif
Atsakyti
Be vaiku aš galiu irgi tik antroj dienos pusėj ax.gif ir kur nors centrinėj dalyje ar Megoj, nes net neisivaizduoju kaip reiktu jus rast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 02, 10:22)
Tai gal Kaunan vieną atsitįsi tongue.gif . Jei negert, tai bent pauostinėt ax.gif
Mes su Kadabra biškutėlį pasikuždėjom, tai trečiadienį ar penktadienį gal galėtumėm pas mane susimatyt. Tik aš tai su savo vaikais (penktadienį gal išeitų kaip nors ir be jų, jei antroj dienos pusėj; tada gal galima ir ne pas mane, jei pas mane netinka smile.gif ).
Ką manai?
Ir Katinytis ką, jungtųsi ar ne smile.gif



QUOTE(Katinytis @ 2011 05 02, 11:14)
Be vaiku aš galiu irgi tik antroj dienos pusėj  ax.gif ir kur nors centrinėj dalyje ar Megoj, nes net neisivaizduoju kaip reiktu jus rast  lotuliukas.gif

as be vaiku ir pirmoj, ir antroj dienos pusej galiu mirksiukas.gif tinka treciadienis... penktadienio biski gaila, ar ne??? g.gif

atsivesiu to Muzino vyno...su salyga, kad tik pauostysit, o as vel parsivesiu namo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
kad tik pauostysit

Ale ot buožė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 02, 14:15)
Ale ot buožė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu tai taip ir prase-nors pauostinet

as irgi nepazistu Kauno...ale orientyras ZUA... tikiuosi mojuos Besijuokianti su kokiu ryyzu ant kalno doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 02 gegužės 2011 - 13:19
QUOTE(Juperi @ 2011 05 02, 14:18)
nu tai taip ir prase-nors pauostinet

as irgi nepazistu Kauno...ale orientyras ZUA... tikiuosi mojuos Besijuokianti su kokiu ryyzu ant kalno doh.gif


Brungioji, persiorientuok - as tau mojuosiu, vo tep cool.gif
Seksi paskui mane. O vyneli gersim, jokiu cia uostymu cool.gif
Atsakyti