Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Jei nori, kad ilgiau laikytų, tai drėgnas. Jis gerokai įsigeria tada, ir daug geriau laiko. Bet iš principo galima ir sausas, ir šlapias. Gaunąs tikrai skirtingai, čia kam jau kaip patinka.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 14, 13:15)
Jei nori, kad ilgiau laikytų, tai drėgnas. Jis gerokai įsigeria tada, ir daug geriau laiko. Bet iš principo galima ir sausas, ir šlapias. Gaunąs tikrai skirtingai, čia kam jau kaip patinka.

Dekui 4u.gif Taip jas ilgai dziovinau prisimenu, kad dabar baisiai nesinori vel ju slapinti biggrin.gif O slapias tepant turbut ir daugiau latekso reikia?
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 04 14, 13:42)
Dekui  4u.gif  Taip jas ilgai dziovinau prisimenu, kad dabar baisiai nesinori vel ju slapinti  biggrin.gif  O slapias tepant turbut ir daugiau latekso reikia?

mano patirtis tik trys padukai, bet kad geriau isigertu as isdziuvusias tapktes truputi padrekinu- su slapia ranka pada paglostau kur lateksuosiu ir tokias tikslingai sudrekintas lateksuoju. storai vienu sluoksniu. nesiojasi labai gerai, tik va skaiciau kad reikia kelis luoksnius tept.
bandau saviskes sliap tep pirmas darytas sunesiot-nauju graziu norisi, alia man toks jausmas kad jos amzinos:))
Atsakyti
Efiu. Pristatau vyriškas biggrin.gif

user posted image

user posted image

Na ir dar pora porų pirštinių, ne pagal sezoną tongue.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Džyzzzzzzzzzz, kokios gražios tapkėsssssssssssssssssssssssss thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, bet čia juk tik guzikai uždėti vietoj ne į temą viską keičia.. smile.gif
Atsakyti
Man gal ta spalva didesni ispūdi padarė nei guzikai aišku ir guzikai labai vietoj, bet negaliu net pasakyt kažkoks jausmas idomus gimė pamačius ax.gif blush2.gif , o gal foto labai vykusios ax.gif
Atsakyti
Na 6iaip tiesa kad skirtinai nufotkinti daiktai skirtingai atrodo. smile.gif Man dažnai mano darbai nuotraukuose atrodo gereiau nei realybėje. Čia visiškai rimtai, neišsidirbinėjant.
Atsakyti
srauni upe, puikūs darbeliai thumbup.gif Spalvos labai gražiai pereina ir tinka viena prie tikos. Turbūt sluoksna, kad tokios lygios?
Atsakyti
Agam, sluoksna smile.gif
Atsakyti
srauni_upe o man tai tapkes ziauriai patinka, o guzikai kazko nelimpa. Va kaip sueiliavau. ax.gif Aisku jie ir spalviskai ir stilistiskai dera, bet jei tokias isigyciau, guzikus gal nuimciau.... blush2.gif Tikiuosi neisizeidei.... 4u.gif Seip tikrai nuostabiai grazios slepetes wub.gif thumbup.gif Ir padukas prisiutas. Pati siuvai? bigsmile.gif Ir pirstynytes labai fainos, bet slepetes vistik i pirma fona iseina thumbup.gif
Atsakyti
Jo padukus prisiuvinėju, nes nepatinka man lateksas. Aišku laiko prisiūt daugiau užima. Tai turiu maišą gautą, tai prisiuvinėju.
Nea aišku neįsižeidžiau, kiekvienam savo skonis mirksiukas.gif Tai aš rami, kad tų jų nepirksi ir nesugadinsi, nes čia išmiera kokia 45 tongue.gif biggrin.gif Man jos buvo žiauriai nuobodžios beveidės. O dabar bent subinę padorią turi!
Manau tai bet labai gerai, kai kolegų skoniai skirtingi kūrybiniam darbe. Kas būtų jei visos norėtume vienodus daryt ir vienodi patiktų smile.gif
Atsakyti