Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas,mergytes.kasdien skaitau velimo tema supermamoj.favorite ji pas mane.labai patinka jusu darbeliai.tik paciai ne visada lieka laiko kazka grazaus padaryti.aisku ir gaunasi kas gaunasi biggrin.gif iki groziu dar toli.bet noriu vat foto ideti viena ir parodyti,kad mes visdelto irgi veliam-tyliai,kartais nesekmingai.
cia dukryte velia mociutei tapkutes.kaip kazkuri pasakete-mama sventas reikalas wub.gif wub.gif

user posted image
Papildyta:
P.S.Veliam lauke,vandenelis is sulinuko...zodziu kaimo malonumai :DDDD
Atsakyti
nu ir liuksiskai gaunasi... dar su tokia talkininke... bet forma kokia tavo tapuku idomi- kaip ant pilnapades pakulnes g.gif
Atsakyti
juperi,itariu kaltas kurpalis.pasiemiau savo senelio kurpalius,kurie dar gyvi liko.tai jie idomus tokie...ir apsiavus nelabai patogu.mastau dar ant savo kojytes uzmovus pavelt,nes mamos dydis tas pats smile.gif o pagalbinike tai didele.be jos ne zingsnio,bet kazkaip jau susidirbom :DDDD
Papildyta:
o gal sabono forma bloga?toki vienoda pasidariau,ovalu.
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 30, 09:46)
juperi,itariu kaltas kurpalis.pasiemiau savo senelio  kurpalius,kurie dar gyvi liko.tai jie idomus tokie...ir apsiavus nelabai patogu.mastau dar ant savo kojytes uzmovus pavelt,nes mamos dydis tas pats smile.gif o pagalbinike tai didele.be jos ne zingsnio,bet kazkaip jau susidirbom :DDDD
Papildyta:
o gal sabono forma bloga?toki vienoda pasidariau,ovalu.

as i uzkulni siek tiek siaurinu sablona- kitaip toj vietoj arba i sonus isvirs, arba kaip pas tave panasiai -aukstai susiformuoja (bet tokiu atveju apkirpt taisyklingai reikia)...

na, nezinau ar tau nepatogus jie- bet man idomiai ziurisi thumbup.gif

zinokit...va tas desinej pusej , IKI banery< vynas- tas tas...manasis... wub.gif bordeaux ....Muza kuri megsta...vakar 3-is buteliukus vel nusipirkau, geriau nevalgysiu, bet su Muza pijokausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu labai,juperi smile.gif smile.gif smile.gif zinosiu ateiciai.taip,tas platumas kazkur turi pasidet paskui,as kai apsimaunu tai kaip baciukai gaunasi jau smile.gif ir aciu uz pagyrima..stengiuos po biski i prieki.
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 04 30, 10:18)
..stengiuos po biski i prieki.

Saunu ! jeigu turi entuziazmo-tai "perspjausi" ir mus, senes mirksiukas.gif

Man geriausias viso to pavyzdys-raganele thumbup.gif ! atejo, kai dejo, as apakus... bigsmile.gif eina dideliais zingsniais perzengdama jau kaikurias is musu (mane pirmiausiai mirksiukas.gif )... as cia be ironijos- dziaugiuosi, kad tokiu yra veleju-daznai jom nezinant, as pavampyruoju ir energijos, ir ideju pasisemiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 balandžio 2011 - 09:27
as i prieki sraiges zingsniu biggrin.gif o raganele kazkokia energijos bomba biggrin.gif ir ideju generatorius.ir dar su vaikuciais mazais.pagarba smile.gif nes pati zinau kiek reikia demesio zmogeliukam
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 04 29, 23:14)
o tai kada ta mugė? gal pati busi ten?

Aha, buvau. Ką tik grįžau karsta.gif Vakar tuo laiku jau miegojau, todėl klausimą tik dabar perskaičiau. Vėjas nugairino skruostus ir lūpos dega. Saulė truputį pavojinga. Net nežinau kas per šventė. Tik folkloro ansambliai ėjo ir tautodailininkai Basanavičiaus gatvėj prekiavo.
Kad jūs žinotumėt, kaip moterys keikė Kaziuke pirktus veltinius po 40 lt doh.gif . Bet man nebuvo gėda už savuosius. Ir pačiupinėjusios manuosius, nustebdavo, kad tvirti ir laiko formą blink.gif . Nu vienu žodžiu, pasimokė...
Almute80, puikiai sekasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 30 balandžio 2011 - 20:01
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 04 28, 17:37)

Merginos tam puslapyje raso drobinis silkas. Kas cia per audinys? Ar kas bandet ant jo velt? g.gif
Atsakyti
Žollyt ,tu tik nenusivertink savęs taip doh.gif Taigi tąsau nuo ryto iki vakaro ir kasdien.......nu neužmušamos tapcės thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
uo kad radau savęs priminavotos lotuliukas.gif anokia čia iš manęs energija.. va visą dieną su šeima bandėm sutvarkyt namus per visokius mano hobius apleistus... na ir neįstengėm nikaip doh.gif kol tvarkom vieną galą, tai kitą gauja siaubia, žodž reikalas beviltiškas, geriau siaubt visiem kartu, bent tokia neviltis neima biggrin.gif
Atsakyti
MAMOS MAMYTES- su JUSU svente 4u.gif
Atsakyti