Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

raunies, raunies.... ojojoj biggrin.gif
man patiko.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 14:57)
Brrrrr, reikia ruostis i teatra, o spintoj, kaip visada, skersvejai pucia  cool.gif

taigi nusiveliai jau puosmena...matem... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 28, 15:11)
taigi nusiveliai jau puosmena...matem... mirksiukas.gif


tai va, kada pamatai tikra zmogaus veida: nori, kad mane pirstais uzbadytu? cool.gif
Atsakyti
Kadabra, nu žiauriai fainos, man labai patinka viską apnert biggrin.gif

Va ką tik padžioviau irgi viskas iš bulgariškos vilnos, tik siūlas dygsniams iš maximos, nu labai man ta sluoksna stora tapkiukinė super, čia mažytės trimetukei dovanų:
user posted image

O jums pastarosiomis dienomis SM nestabdo? Manrods flashinių reklamų pridaugino ir pasidarė siaubingas puslapis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 28 balandžio 2011 - 14:13
man stabdo, ale as viska kompui nurasiau ir dar mb aprekiau, kad nesamoniu kokiu prikiso biggrin.gif (bet tai negi dabar atsiprasysi...)
Atsakyti
Aš , ka aš , chm g.gif aš su šilku beveik nedirbus, na darius šalikiuku šaliu, anksčiau buvo labai nebloga parduotuvikė tu jau gatavai dažytu šilkiniu audiniu, ties perėja i senamiesti, bet dingo ji be pėdsako ax.gif , tan buvo tikrai pigus šilkas palyginti ir pasirinkimas thumbup.gif . Dažymui to balto šilko tai tikrai ornamentai ar kas ten turi pigiausiai ax.gif . Aš randu to šilko , bet tos vietos bais greit dingsta nuo žemės paviršiaus, susidariau nuomone, kad Kaune audiniu parduotuvės labai nykstanti rūšis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 15:12)
tai va, kada pamatai tikra zmogaus veida: nori, kad mane pirstais uzbadytu?  cool.gif

nu kaaa zinau...zinai , skirtingai dabar ta mada visi interpretuoja...gali kaip tik pamanyt, kad bais mandra tu blush2.gif ir dar kokia firmine etikete uzsisiuk, kad is po padelku matytusi- mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 28, 16:16)
susidariau nuomone, kad Kaune audiniu parduotuvės labai nykstanti rūšis  ax.gif  blush2.gif

Man pardos savininkė kur savo tapus parduodu sakė, kad šilko gerom kainom Gariūnuos yra. Ale aš tai neturiu nei laiko, nei noro po Gariūnus dar ieškot, nei apie šilką nieko nesuprantu, tai mane ant pirmo kampo Gariūnuos apmulkintų.
O kadangi šiandien buvau pas ją savo tapkes vasaros sezonui atsiimt, tai mačiau, kad turi labai įvairaus lino, labai įvairiom kainom.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 28, 14:58)
ir atrodo, kad raunuos.

biggrin.gif

Besijuokianti, tai vasara nebeprekiauja tepom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 28, 16:21)
nu kaaa zinau...zinai , skirtingai dabar ta mada visi interpretuoja...gali kaip tik pamanyt, kad bais mandra tu blush2.gif ir dar kokia firmine etikete uzsisiuk, kad is po padelku matytusi-  mirksiukas.gif

Ir dar kainą būt gerai užsirašyt lotuliukas.gif

Šelma, jau ir taip tikėjaus, kad ten nieko neparduos kai atšilo, bet pardavė dar ne taip mažai.
Ai pailsės kelios tos likusios poros namie per vasarą, o ir šiaip po ranka visai gerai turėt keletą, kai kam staiga užsireikia.
Atsakyti
Ana savaite buvau su vaikais senamiestyje ir ši kart tavo tepus čiupinom biggrin.gif , o ne per langa veizėjom. Iškeliavus sūnus paklausė kodėl viena tapkutė tiek kainuoja lotuliukas.gif . Aš tai sakyčiau, kad su linu gal net sudėtingiau ,nei su šilku , ta prasme ne kiekvienas tikrai tinka,o kai kuris tiek sukietina vėlini (tapkutėms thumbup.gif ).Bet man labai gražu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 28, 15:59)
Ir dar kainą būt gerai užsirašyt

bet pardavė dar ne taip mažai.

Ir vizitkę galima duot visiems į padalkas besidairantiems cool.gif

Super thumbup.gif
Atsakyti