Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 28, 13:27)
mane tai užmuša kai ateina nauajs žmogus ir prašosi jį iškritikuot  doh.gif

paprasciau kai reik isgirti , ane? tik kvolini, kvolini kol burnoj saldu pasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
blaskausi po interneta ir atradau toki psl.:
http://sites.google....vilnosfabrikas/
tik nedirbantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 28, 10:42)
tik paziurejus- norejau klausti,ar nebuvai i skalbianke ikisus??? o ziuuu ir pati prisipazinai...nes viduj jos susoke i gumbus- tai skalbiankes darbas doh.gif

gumbai man jau pavelus ir pirmus cm sutraukus gavosi, o skalbianke tik juos truputi padidino ir kietumo suteike. tikejausi kad visiskai forma sutrauks, bet nea blink.gif
man tie bumbai-kalnai gaunasi ant tapkyciu beveik visada (isskyrus vienas plonas)
ju atsiradima itakoja dvieju skirtingu vilnu maisymas, cia paaiskina dvejas maniskes tapkes..
o va vienas veliau tik is baltos bg vilnos, tai tie gumbai visu tapkes pavirsiumi, net nuo nesiojimo neisilygina. nesiot nemaiso, tik kad grozio neprideda.
Papildyta:
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 13:54)
blaskausi po interneta ir atradau toki psl.:
http://sites.google....vilnosfabrikas/
tik nedirbantis  biggrin.gif


ten budavo labai geros vilnos...mmmm..
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 12:41)
jo.... lietuvai moka savus mustruoti.
o gi kiekviena kazkada pradejo nuo nulio...


Gal neteisingai parašiau: jos nesakė, kad fe, naujokė. Bet visa povyza rodė ir panieka vede matėsi.
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 28, 13:27)
mane tai užmuša kai ateina nauajs žmogus ir prašosi jį iškritikuot  doh.gif

Būsi toookia senjora rolleyes.gif Tam naujokui ir taip nedrąsu, negi prašys, kad girtum?
Papildyta:
Kažko man šiandien nelabai dirbasi iš po vakarykščio vynelio alc.gif Pavaikštau po lauką ir vėl prie kompo grįžtu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 28 balandžio 2011 - 13:18
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 27, 22:46)
jei nori BG vinors rašyk savo emailą į až

Nusiunčiau smile.gif 4u.gif
Užsikabliavau ant šilko, kaklaraištis šilkinis litą kainuoja skuduryne, tai medžioju dabar cool.gif O kaip mūzą jie tepa, vienas veliu, o jau kitos galvoje makaluojasi rolleyes.gif
Atsakyti
idomu, o kur silka pirkti reikia jau didesniais gabalais, ta prasme, matuojama,kad kaina nesikandziotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 13:54)
blaskausi po interneta ir atradau toki psl.:
http://sites.google....vilnosfabrikas/
tik nedirbantis  biggrin.gif

as irgi pirkdavau cia vilna... ir lateksas geras budavo
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 14:40)
idomu, o kur silka pirkti reikia jau didesniais gabalais, ta prasme, matuojama,kad kaina nesikandziotu  g.gif

Laba 4u.gif
Aš paprastai šilką perku M.Valančiaus g. "Baltoj".
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 04 28, 14:47)
Laba 4u.gif
Aš paprastai šilką perku M.Valančiaus g. "Baltoj".


o kokiom kainom? kiek metras, kokio plocio?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 15:40)
idomu, o kur silka pirkti reikia jau didesniais gabalais, ta prasme, matuojama,kad kaina nesikandziotu  g.gif

Nieks nesako, būk rami.
Aš dabar šalikams iš ornamentų užsisakiau.
O šiaip praneršiau viską internete ir nieko doro neradau. Mačiau dar indiškuose pardėse įvairesnių būna, bet pigiau tai man nieko nesigauna.
Tas "Baltoj" tie patys ornamentai, tik aptarnavimas Baltoj toks baisokas, ornamentuose super.

Corrie, tu gal per anskti karštą H2O pili, kad guzais sušoka, toks vaizdas, kad ankščiau susitraukė nei susivėlė. Kažkur, matyt yra "technologinė" klaida... Aš labai stipriai maišau vilnas, dažnai karšinį padan dedu pastorinimui, ir niekad nesigauna jokie guzai, kad ką ir beprimaišyčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 28 balandžio 2011 - 13:52
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 28, 14:48)
Nieks nesako, būk rami.
Aš dabar šalikams iš ornamentų užsisakiau.
O šiaip praneršiau viską internete ir nieko doro neradau. Mačiau dar indiškuose pardėse įvairesnių  būna, bet pigiau tai man nieko nesigauna.


cia ta prasme tongue.gif ?
as galiu pasakyti, kad pvz., silko tekstileje pigiausiai uz metra radau po 78Lt (1.3-1.4 plocio)

Papildyta:
Katinyti, miau miau, man atrodo tu kazka tame murki, tark zodeli, please 4u.gif
Papildyta:
Brrrrr, reikia ruostis i teatra, o spintoj, kaip visada, skersvejai pucia cool.gif
Atsakyti
Ta prasme, kad nieks neišduos. smile.gif
Pžr. ornamentų psl., ten tikrai pigiau, o ir pasirinkimas didelis, storesnio/plonesnio.
Panos man kartais išskubėjimo gaunąs, kažkaip naglai, taupydama laiką nesukabinu šypsenėlių, ir atrodo, kad raunuos. Bet amžinai skubu, net nežinau pati kur doh.gif rolleyes.gif ...
Tai sorry jau į priekį...
Atsakyti