Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

mano tapkes-klumpes.
user posted image
veliau is bg baltos sluoksnos keturiu sluoksniu ir karsinio dvieju, turejo gautis 37 ismiera, bet isejo 35, bandziau kelia trumpint ir labai jau susitrumpino:)) kadangi dariau apie 4 cm sablona is visu pusiu didesni, tai po geru triju valandu velimo, karsto vandens ir trankymu vonioj neiskenciau ir idejau jas prisibaigt i skalbimo masina- buvo susivele kokia 40 ismiera, o istraukiau 35 storumo sulyg klumpes, o ir numetus ant grindu garsas panasus:)) daugiau taip nedarysiu blush2.gif na bet pabandyt smalsu..
o be to man mokytis ir mokytis slepetes velt reikia..

na ir prie progos imetu pasigirt- batukus kedziu kojytems tai jau moku puikiai:))
user posted image
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2011 04 28, 10:37)
mano tapkes-klumpes.

tik paziurejus- norejau klausti,ar nebuvai i skalbianke ikisus??? o ziuuu ir pati prisipazinai...nes viduj jos susoke i gumbus- tai skalbiankes darbas doh.gif
Atsakyti
corrie, bet kokie gražuliai tie mažiukai bigsmile.gif Ir įdomu turėtų būt „apautos kėdės" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2011 04 28, 10:37)


na ir prie progos imetu pasigirt- batukus kedziu kojytems tai jau moku puikiai:))


šitie labai faini thumbup.gif
Atsakyti
Kokiu baciuku uzderejom wub.gif

O cia maniskiai is BG 26mic:

user posted image
Papildyta:
Zollia, kaip smagu susipazinti, zmogaus veida pamatyti wub.gif
Man tai idomiai atrodo priespaskutineje nuorodoje esantys salikeliai.
Atsakyti
Kadabra labai mielos wub.gif
Atsakyti
žollia, tavo man graziausi darbai is parodos. 4u.gif


corrie smagi batuku armija thumbup.gif


kadabra - lengvutes, kaip debeseliai. Padus lateksuosi? As noriu baltas padaryt, bet lateksavimas stabdo. Labai pagadina jis baltu tapkuciu vaizda.
Atsakyti
Dekui 4u.gif

Trakst, lateksuosiu, o kaip kitaip, nors lateksas grozio ir nepriduoda, ale tvirciau su juo.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 11:47)
O cia maniskiai is BG 26mic:
Zollia, kaip smagu susipazinti, zmogaus veida pamatyti  wub.gif


Kadabra , kokie švelnučiai, kaip permatomi, o dar siuvinėjant kiek įdėta wub.gif
Aš su visom norėčiau susipažint.
QUOTE(Trakst @ 2011 04 28, 12:02)
žollia, tavo man graziausi darbai is parodos.  4u.gif

Trakšt , ačiū 4u.gif Aš fotografavau tik veltinius, nes ten neįmanoma būtų viską doh.gif . O buvo ir audėjos (1 iš jų laimėjo 1-ą vietą), ir drožėjai, margučių margintojai, siuvinėtojos, mezgėjos ir t.t.
Bet kaip jaučiasi „diedovščina" lotuliukas.gif . Mes su B atsisėdę buvom, tai įlindo tarp dviejų suolų eilių tokios 2 sinjoros iš Rokiškio ir grynai atsistojo prieš, vos nesėdėjo ant mūsų (supratom kaip užuominą, kad mes per jauni sėdėt) . Vyras išėjo lauk, tos susėdo (B per jas ir mano sveikinimo nematė). Aš nėjau, nes kojos skauda. Bandžiau kalbint-nė mur mur. Paprašiau katalogą parodyt- dantis sukandus atkišo. O kai nuėjau premijos atsiimt ir grįžau, tai piktu veidu paklausė: o tai kas ten buvo nuvelta, ar tas švarkelis? Sakau ne, mano veltinės šlepetės ir ilgaauliai veilokai. Tai kad atsiviepė lotuliukas.gif Jos tokios garbingos, vdaug mačiusios, o čia kažkokia naujokė ... fe...
Atsakyti
jo.... lietuvai moka savus mustruoti.
o gi kiekviena kazkada pradejo nuo nulio...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 28, 11:41)
jo.... lietuvai moka savus mustruoti.
o gi kiekviena kazkada pradejo nuo nulio...


mane tai užmuša kai ateina nauajs žmogus ir prašosi jį iškritikuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 28, 13:27)
mane tai užmuša kai ateina nauajs žmogus ir prašosi jį iškritikuot  doh.gif


niu va, prasideda biggrin.gif , o ka as sakiau.
Atsakyti