Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai koks galutinis kiekis? po 0,5 kg ar po 2 kg?

Atsakyti
Oi, mergaitės, AČIŪ visoms už palaikymą ir sveikinimus 4u.gif Pribėgau dar trumpam, bet jau nėr jėgų šiandien. Tai jau ir neberodys turbūt to reportažo. Be reikalo čia subalamutinau , pati tiksliai nežinodama. blush2.gif Už lango kad kvarkia varlės doh.gif Kaip reiks miegot uždaru? Labai jau šilta doh.gif
Romenasis, gražios šlwpetės ir švarkelis 4u.gif Švarkelis ypatingai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 27 balandžio 2011 - 22:20
romenasis labai gražu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
romenasis, labai gražūs vėlinukai wub.gif

Žolia thumb_yello.gif
Atsakyti
rosebud, raganele aciu labai
Atsakyti
Žollia, kaip smagu už tave. Šiandien lauksim detalesnių tavo įspūdžių.

Romėnasis, smagu, kad prisijungei (išlindai iš krūmų biggrin.gif ), gražūs darbeliai labai ir kruopštūs.

Srauni upe, tu gal BG temoj parašyk, kad tau meilus visos siūstų, nes dbr lyg ir ten pagrindinė tema, gal kai kurios nežino.
Atsakyti
Žolia, sveikinu thumbup.gif

romenasis labai gražūs vėlinukai, ypač čvarkelis
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 27, 22:58)
Oi, mergaitės, AČIŪ visoms už palaikymą ir sveikinimus 4u.gif  Pribėgau dar trumpam, bet jau nėr jėgų šiandien. Tai jau ir neberodys turbūt to reportažo. Be reikalo čia subalamutinau , pati tiksliai nežinodama.  blush2.gif Už lango kad kvarkia varlės doh.gif  Kaip reiks miegot uždaru? Labai jau šilta doh.gif
Romenasis, gražios šlwpetės ir švarkelis 4u.gif Švarkelis ypatingai wub.gif

per Roventą tai tikrai turėtų parodyt g.gif dar reiks Santarvę ar Būdas žemaičių pavartyt, gal rasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romenasis @ 2011 04 27, 21:49)
Tai koks galutinis kiekis? po 0,5 kg ar po 2 kg?


po 0,5 smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Vėl ant greičio atbėgu ir į laukelį žemelės tvarkyt.
Mano tapukes visas matėt jau anksčiau, tai net nebededu. O čia kitų vėlėjų darbeliai. Iš tapukų tai buvau tik aš ir dar viena vėlėja iš Šiaulių, galerijos savininkė. Tie pilkiukai jos. Kitų pavardžių nelabai įsidėmėjau, kai gausiu katalogą parodos , tai pasidomėsiu atidžiau.
rankinė iš parodos
šlepetės iš parodos
švarkelis iš parodos
Papildyta:
čia aš
skraistė iš parodos
šalikėlis iš parodos
įvairūs dirbinukai iš parodos
šalikas iš parodos
vertinimo komisija
Pakeičiau, gal dabar jau visas atidarys. Jei kas nors domina iš arčiau-sakykit, įdėsiu padidintą vaizdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 28 balandžio 2011 - 09:46
QUOTE(žollia @ 2011 04 28, 10:31)
Labukas 4u.gif Vėl ant greičio  atbėgu ir  į laukelį žemelės tvarkyt.
Mano tapukes visas matėt jau anksčiau, tai net nebededu. O čia kitų vėlėjų darbeliai. Iš tapukų tai buvau tik aš ir dar viena vėlėja iš Šiaulių, galerijos savininkė. Tie pilkiukai jos. Kitų pavardžių nelabai įsidėmėjau, kai  gausiu katalogą parodos , tai pasidomėsiu atidžiau.
rankinė iš parodos
šlepetės iš parodos, šiaulietės vėlėjos
švarkelis iš parodos
Papildyta:
čia aš
skraistė iš parodos
šalikėlis iš parodos

ne visas nuorodas atidare, bet tave maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu, aš mačiau reportžą ankščiau ir pagalvojau kad iš mūsiškių kasnors yra smile.gif

tik viršutinių trijų nuorodų neatidaro sad.gif
Atsakyti