Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Katinytis @ 2011 04 27, 11:39)
O Kaunas jungiasi prie vilnos ar tik sėdi ant suoliuko ir godžiai spokso kas vyksta  lotuliukas.gif
Ale norai keičiasi kaip oras, kuris šiuo metu ir tai pastovesnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš iš Kauno jungčiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
pati uzsikreciau siuo "virusu" tik rudeni. Bet matyt labai sunkia forma. smile.gif Niekaip negaliu pasveikt.
Tad jei priimate "i buri" prisijungsiu prie uzsakymo is BG.
o dabar dar pabandysiu imesti ir savo paskutini darbeli.

o kaip nuotrauka ikelt?
Atsakyti
QUOTE(romenasis @ 2011 04 27, 16:42)
Sveikos merginos,
pati uzsikreciau siuo "virusu" tik rudeni. Bet matyt labai sunkia forma. smile.gif  Niekaip negaliu pasveikt.
Tad jei priimate "i buri" prisijungsiu prie uzsakymo is BG.
o dabar dar pabandysiu imesti ir savo paskutini darbeli.

o kaip nuotrauka ikelt?



Oooo labai laukiu nauju nuotraukyciu. As tai per gmaila ieinu i savo nuotrauku albuma, atsidarau nuotrauka, padarau,su kairiu peles klavisu spragteliu, atsiranda lentele, renkuosi berods rodyti paveikslo savybes, tada uzzymiu juosta kur yra adresas ir idedu paspaudus mygtuka "IMG" (rasant zinute virsuj). Nezinau ar as cia aiskiai.


Ui pirsteli nusisutinau. verysad.gif O reikia BUTINAI siandien vienas nuvelt. doh.gif Per kancias i zvaigzdes.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 04 27, 14:39)
Aš iš Kauno jungčiausi  mirksiukas.gif

Ar pavyko nuvelt iš to karšinio? mirksiukas.gif
Grįžau, merginos, iš tos parodos-konkurso „Iš Džiugo sakmių" uždarymo. rolleyes.gif Esu labai patenkinta tongue.gif . Kadangi dar svečių turėsiu, tai rimčiau papasakosiu rytoj. Gal per Panoramą rodys, buvau baltu švarkeliu. Iš 167 dalyvių patekau tarp 10-ies apdovanotųjų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 27 balandžio 2011 - 17:49
QUOTE(Trakst @ 2011 04 27, 18:43)

baika schmoll.gif as siandien visa desine plastaka susitraumavau...ligoninej lifte uzstrigau (boze boze gal tik man taip gali nutikt)...kol as tas duris atlupau doh.gif doh.gif dabar jauciuosi kaip Ksena...o gal Supermene g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 27, 17:48)
baika  schmoll.gif  as siandien visa desine plastaka susitraumavau...ligoninej lifte uzstrigau (boze boze gal tik man taip gali nutikt)...kol as tas duris atlupau doh.gif  doh.gif dabar jauciuosi kaip Ksena...o gal Supermene g.gif


o dieve.. o maniau kad čia tik aš tokia.. sugebu nusivartyt kur ant asfalto ir nusibalnot kelius kaip darželinokė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 27, 18:48)
Ar pavyko nuvelt iš to karšinio? mirksiukas.gif
Grįžau, merginos, iš tos parodos-konkurso „Iš Džiugo sakmių" uždarymo. rolleyes.gif Esu labai patenkinta  tongue.gif . Kadangi dar svečių turėsiu, tai rimčiau papasakosiu rytoj. Gal per Panoramą rodys, buvau baltu švarkeliu. Iš 167 dalyvių patekau  tarp 10-ies apdovanotųjų ax.gif


Zollia, dideliausi nuosirdziausi sveikinimai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip noreciau pamatyti, tik nezinau ar laika istaikysiu (as net nezinau kada ta panorama rodo blush2.gif - teliko neziurim beveik..)
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 27, 18:48)
Ar pavyko nuvelt iš to karšinio? mirksiukas.gif
Grįžau, merginos, iš tos parodos-konkurso „Iš Džiugo sakmių" uždarymo. rolleyes.gif Esu labai patenkinta  tongue.gif . Kadangi dar svečių turėsiu, tai rimčiau papasakosiu rytoj. Gal per Panoramą rodys, buvau baltu švarkeliu. Iš 167 dalyvių patekau  tarp 10-ies apdovanotųjų ax.gif

Zollia, fainiai kaip... sveikinu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
žollia, kaip faina thumbup.gif Sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Juperi
, tikuosi ranka sveika. unsure.gif Tik duris teko remontuot lotuliukas.gif As sugebejau troleibuse uzstrigt senais laikais su koja ( norejau parasyt priekine). Ta prasme lipau ir prispaude tik koja. Troleibusas vaziuoja, o as sokuoju kokius gerus 5 metrus. Laimei sviesoforas pasitaike ir raudona dege. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 27, 19:47)
žollia, kaip faina  thumbup.gif  Sveikinimai dideliausi  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Juperi
, tikuosi ranka sveika.  unsure.gif  Tik duris teko remontuot  lotuliukas.gif  As sugebejau troleibuse uzstrigt senais laikais su koja ( norejau parasyt priekine). Ta prasme lipau ir prispaude tik koja. Troleibusas vaziuoja, o as sokuoju kokius gerus 5 metrus. Laimei sviesoforas pasitaike ir raudona dege.  doh.gif

blink.gif blink.gif uzas...tik per plauka nuo nelaimes dideliausios buvai blink.gif

per plastakos viduri dyyydele melyne su guzu doh.gif nu a la sumusimas kaip butu, istepiau fastum ...as supanikavau labai, blyn tas liftas ligonines rusy, negana to, kad ir taip nejauku pozemiuose , tuneliuose ,senoviniuose, tai dar uzstrigimas doh.gif maciau ta rusi pro kokio 1 cm plyseli-tas plyselis mane ir isgelbejo... jokiu avariniu mygtuku-senumas to lifto... doh.gif hmmm kiek save zinokit pamenu-kylant-leidziantis traska braska vos vos bezda doh.gif gerai, kad dar ne tarp aukstu kokiu pakibau

o duru neteko remontuot... schmoll.gif durys -zudikes, jos vos vos man atsiplese, spejau savo kuna "isnest", o jos tik capt vel uz rankines doh.gif oiii
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 27 balandžio 2011 - 18:56
user posted imageliau.

Cia is karsinio veliau. Labai patinka tas gal pasakyciau tvirtumas karsinio. Sluoksna kuo plonesne, tuo minkstesne ir man tapkes formos nelaiko.
Is tiesu tai as dar jauna veleja. Mazai ka isbandziusi esu ir is viso mazai tapkuciu esu nuvelusi.

Papildyta:
Juperi , sveika gyva kaili isnesusi blink.gif
Maniskis jaunuolis viena karta is pykcio tai kaip trenke i duru stikla, tik duzenos aplink pasipyle ir kraujo klanai.. O dar is to isgascio kai pradejo ranka kratyt, kai pradejo lakstyt ir saukt..... Kol as jam siaip ne taip ranka sutvarkiau, tai namai atrode kaip po geru skerdyniu.. doh.gif doh.gif Ir pats issigando, o mane kaip isgasdino...
Nors ir pati ne karta esu kojomis uz lygios vietos uzkliuvusi...
Atsakyti
romenasis mielos labai, sakyciau bigsmile.gif

Gal busiu sukritikuota, bet mano patirtis man sako, kad sluoksna, kad ir atrodo svelnesne, plonesne - yra patvaresne uz karsini. ax.gif Ir dirbt as su sluoksna labiau megstu. smile.gif
Atsakyti