Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

mergykes,galime ta konkurseli organizuoti kazkur kitur.pvz.veltinis .lt puslapi.manau ,kad administratorius visai sutiktu su tokiu konkursu.galiu ir ju moderatores pasiklausti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 10:02)
mergikes... ar turit katra gaminio sertifikata? g.gif


ta prasme?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 11:24)
ta prasme?

ta prasme...
uzdave man toki klausima- ar turiu gaminio sertifikata?? g.gif tai ir klausiu-gal kas toki turi??? manau, kad tai susije su kulturiniu paveldu, ta sertifikata isduoda kulturos ministerija
Atsakyti
QUOTE
ta prasme...
uzdave man toki klausima- ar turiu gaminio sertifikata??  tai ir klausiu-gal kas toki turi??? manau, kad tai susije su kulturiniu paveldu, ta sertifikata isduoda kulturos ministerija

nieko sau blink.gif .
Aš tai kitur to konkurso nenoriu, nebent kažkoks bloginis variantas būtu, o eit i kita foruma bele leistu kažkaip tingiu valkiotis visur, registruotis ir pan ax.gif ( gal išlepus esu, bet man jau tada geriau niekur ir nieko, nes čia ir kompanija visai idomi buvo susirinkusi thumbup.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 10:26)
ta prasme...
uzdave man toki klausima- ar turiu gaminio sertifikata??  g.gif  tai ir klausiu-gal kas toki turi???  manau, kad tai susije su kulturiniu paveldu, ta sertifikata isduoda kulturos ministerija


Tai va ir įdomu ką čia omeny turi. Nu būna tie paveldo sertifikatai, bet man viena moteris, kuris tautodailininkų sąjungai priklauso pasakojo, kad juos duoda aulinias tik ir nežino ar duoda jei tie darbai labai meniški. Bet čia tikiam pletkų lygyje, nes ji ne vėlėja.

O kas čia taip klausė dėl sertifikato? Mugė kokia?
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 14, 10:36)
nieko sau  blink.gif .
Aš tai kitur to konkurso nenoriu, nebent kažkoks bloginis variantas būtu, o eit i kita foruma bele leistu kažkaip tingiu valkiotis visur, registruotis ir pan  ax.gif ( gal išlepus esu, bet man jau tada geriau niekur ir nieko, nes čia ir kompanija visai idomi buvo susirinkusi thumbup.gif ).


Aha pritariu ir aš. Nėra prasmės keliuose forumuose sėdėt...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 11:36)
Tai va ir įdomu ką čia omeny turi. Nu būna tie paveldo sertifikatai, bet man viena moteris, kuris tautodailininkų sąjungai priklauso pasakojo, kad juos duoda aulinias tik ir nežino ar duoda jei tie darbai labai meniški. Bet čia tikiam pletkų lygyje, nes ji ne vėlėja.

O kas čia taip klausė dėl sertifikato? Mugė kokia?

nenoriu daug cia bla bla...sakai tik auliniams??? g.gif butent, kad neturi buti sumoderninti ir meniski...
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 10:38)
nenoriu daug cia bla bla...sakai tik auliniams??? g.gif  butent, kad neturi buti sumoderninti ir meniski...


man taip akė, bet jei tve domina sertifikatas, tai per galą neduos jei pati paklausi jų smile.gif
manau čia apie šį ženkliuką kalba eina user posted image

o čia sertifikuotų sąrašas, tame tarpe ir vėlėjų
http://www.tautinisp...58/Default.aspx
Atsakyti
Bet turbūt paveldo sertifikatai turėtu būt duodami veliant iš lietuvišku aviu vilnos turbūt ax.gif , o ne jokie merinai ax.gif
Atsakyti
nu ir dar pagooglinau
čia viena sertifikuotoji...
http://www.ignalina....ifikavimas/3168

nu man tai nuobodu būtu tokius daryt vardan to paveldo

Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 14, 10:48)
Bet turbūt paveldo sertifikatai turėtu būt duodami veliant iš lietuvišku aviu vilnos turbūt  ax.gif , o ne jokie merinai  ax.gif


to tikrai nežinau, bet jei tie veltiniai atitikt turi kažkoki nekintamą standartą - tai gali būt.
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 14, 11:48)
Bet turbūt paveldo sertifikatai turėtu būt duodami veliant iš lietuvišku aviu vilnos turbūt  ax.gif , o ne jokie merinai  ax.gif

drinks_cheers.gif is lietuviskos... ir dar su tam krastui budingom tradicijom... doh.gif
Atsakyti
Šiaip tai yra tie tautodailininko pažymėjimai, labai dažnai su jais visur dalyvaujama. Vietinė tautodailinkų sąjunga juos išduoda. Reik pateikt darbus, susimokėt berods, ir jie sudaro komisiją ir sprendžia ar darbas gali būt laikomas tautodailinis ar ne.
O su kultūriniais paveldais jaučia mano skūra, kad chalapatos žiauriai turėtų būt...
Atsakyti
Merginos atskleiskit paslapti blush2.gif Lateksuoti reikia slapias ar jau isdziuvusias tapkes. Nusiveliau sau, tokias siokias po namus, ale kaip karve ant ledo su jomis doh.gif Nuo laiptu kelis kartus vos nenuciuoziau blink.gif Tai dabar ir galvoju kaip man jas teplioti g.gif
Atsakyti