Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Katinyti, aš imsiu BG.
Dangek, norėjo dar, nežinau ar prisiregistravo pas Sr.Upę.
Kadabra tai tu skubinkis, nes kol išbandysi, tai jau kt partiją būsim gavę lotuliukas.gif .

Aną kartelį tai visai nedaug parsisiųsdinom, tik virš 38 kg. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 27 balandžio 2011 - 10:50
O tie bulgarai patys vinelę patys daro dažo? Nes įdomu, kodė; dažyta tik stora sluoksna. Ir jei patys daž, gal ir plonesnę norėtų dažyt. Va tep smile.gif Na čia tep pavapėjimai.

O dabar ne į temą... neįtikėtina, savo smirdinčio miesto viduryje, kur duzgia transportas ir visokie latrai aš kątik pamačiau lakštingalą bigsmile.gif Aš ją kartais girdžiu, nežinau kaip čia sugalvojo gyvent vieninteiame medyje, bet mačius dar nebuvau. Kaip nudžiugino biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 10:48)
Katinyti, aš imsiu BG.
Dangek, norėjo dar, nežinau ar prisiregistravo pas Sr.Upę.
Kadabra tai tu skubinkis, nes kol išbandysi, tai jau kt partiją būsim gavę lotuliukas.gif .

Aną kartelį tai visai nedaug parsisiųsdinom, tik virš 38 kg. tongue.gif


ne tokia pas Sr.Upę neprisiregistravo smile.gif

nu jo 38 kg, tai čia menkniekis, neverta lietuvos parduotuvėm dėl tiek vargintis biggrin.gif
O po to stebėsis, kodėl vasarą neišgyvena...
Atsakyti
Sr.upe, žada ir plonesnę dažyt. Bet kaip suprantu jie nori tik su vietine reikalų turėt. O pas juos arba rodopas, kuris daug mic turi, arba vietins merinosas, kuris mažiau, bet vis tiek nemažai mic. turi (25 mic žada dar pradėt dažyt). Tu gal aną BG temą permesk (jei laiko turi aišku), ten viską sukėlusios buvom, ir Katios laiškus tame tarpe.

38 kg čia tik pabandymui buvo ax.gif . Kažko aš bijau, kad tikrai furos šiam karteliui neprireiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 27 balandžio 2011 - 10:54
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 10:53)
Sr.upe, žada ir plonesnę dažyt. Bet kaip suprantu jie nori tik su vietine reikalų turėt. O pas juos arba rodopas, kuris daug mic turi, arba vietins merinosas, kuris mažiau, bet vis tiek nemažai mic. turi (25 mic žada dar pradėt dažyt). Tu gal aną BG temą permesk (jei laiko turi aišku), ten viską sukėlusios buvom, ir Katios laiškus tame tarpe.

38 kg čia tik pabandymui buvo ax.gif . Kažko aš bijau, kad tikrai furos šiam karteliui neprireiktų.


A6 an1 temą skaičiau, daug skaičiau, bet žinai kai tiek puslapių tai prasileidžia būna.
Tai 25 mic, tai nemanau kad labai blogiau už woolo 21... g.gif

Na pirštinėm tai aš vistiek arba veltinio namų 21 mic arba woolo 18 mic perku, nes per storos kitos...
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 27, 11:39)
Ale norai keičiasi kaip oras, kuris šiuo metu ir tai pastovesnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jep...ale gi iki Kauno tikrai atlekciau...darbo diena mirksiukas.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 27, 11:51)
ne tokia pas Sr.Upę neprisiregistravo smile.gif


primink...kokiu duomenu tau reik i az??? g.gif as dar irgi be registro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 27, 11:09)
jep...ale gi iki Kauno tikrai atlekciau...darbo diena mirksiukas.gif
primink...kokiu duomenu tau reik i az??? g.gif as dar irgi be registro  doh.gif


el. pašto, kad poto jum atsiųsčiau ko reik paštu, jūs man paštu ir t.t. kad viskas vietoj būtų aišku smile.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=729912
Sikūriau tema pirkimui, bus matyt kaip seksis jai gyvuot, o gal ir seksis ax.gif
Atsakyti
Nu tikiuosi neištrins..
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 27, 13:09)
jep...ale gi iki Kauno tikrai atlekciau...darbo diena mirksiukas.gif



Nu mes gi bedarbės dykaduonės tongue.gif , ne taip kaip tu rimta ponička bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 12:21)
Nu mes gi bedarbės dykaduonės tongue.gif , ne taip kaip tu rimta ponička bigsmile.gif

šlovė darbo liaudžiai !!!
atvirksciai-ponickos nedirba, o tokios kaip as -"rabatiagos"-nugaras lenkia doh.gif ner net kada ponisku hobiu-velimu, uzsiimti tongue.gif
Atsakyti
Matai, Juperi, savo bloge tokią simpatną poničką įsikėlei, kad dabar tave tik tokią ir įsivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 12:44)
Matai, Juperi, savo bloge tokią simpatną poničką įsikėlei, kad dabar tave tik tokią ir įsivaizduoju 4u.gif

doh.gif doh.gif gerai, kad puikia vaizduote turi...antraip fantazijos ir velciniam velt nebutu mirksiukas.gif
Atsakyti