Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 04 27, 09:16)
Besijuokianti nu kokios jaukios  thumbup.gif  wub.gif . Fantastika. Turiu mamos sesei i kaima nuvelt. Nepyk nusiziuresiu gal forma.  blush2.gif

O tai tas karsinys tau puikiai velesi ir gerai traukesi? Ketinu vyriskas 44 is jo daryt. Tai nezinau koki sablona imt, kad taip kokios 54 nesigautu  doh.gif  Tada reiks milzinu ieskot  lotuliukas.gif

As savo "zirnius kankinu"  doh.gif. Nu negera man mazo eriuko vilnele. Gaila. Tokia maloni krautuvele. Sunkia forma igauna. Jau sesta virduli pilu, bet jau matau "sviesa tunelio gale"  biggrin.gif

karsinys traukiasi nieocien...labai neisdidink sablono...pasidaryk a la 47 dydzio (kazi toks yr? g.gif ) bus per akis
Atsakyti
Besijuokianti - labai faini batai thumbup.gif man natūralus rudas labai gražus karšinys, bet maišant su natūraliom sluoksnom labiau vėlimasis patiko, suvaldomas toks. Melanžinis stokoja spalvos žavumo.
QUOTE(karosimi @ 2011 04 27, 08:07)
Radau raganeles spalvas idetas,bet kainos nera unsure.gif .o silko gabaliuku ar bus galina uzsisakyti?

http://www.ecohobby....

Manau dauguma spalvotai sluoksnai pliusus dėjom, aš didelius + rudam karšiniui ir natūraliai pilkai rudai sluoksnai dar pliusiuką 28mic pieno baltumo. Kaip storesnė sluoksna balta kam patiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 27 balandžio 2011 - 08:21
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 08:48)
Prasidžiuvo BG rudo karšinio tapukai. Gavos beveik batai, sekančias velsiu sau kaip batus ir ieškosiu kokio batsiuvio padams pritvirtint, nes labai patiko. Aišku kaimų kaimas ir fotkint nesileidžia, tai pilkos, tai dar kažkokios neaiškios gaunąs (vakar paraudojau kaip fotikas mane nervina, vyras liepė fotiką išsirinkt kokį tik noriu, sakė dovanos tongue.gif ).


tapkikės labai smagios ir dar žinant, kad natūralios thumbup.gif
kaip faina, bus liux dovana, gal jau net mamos dienai? ax.gif
Atsakyti
Trakšt, vėlėsi puikiai. Traukėsi mažiau puikiai, bet aš tikėjaus, kad bus kaip LT šiurkščiavilnės. Tai plaukų ėjo kokį 5 kart mažiau, o traukėsi daugiau nei šiurkščiavilnės, bet mažiau nei įprastai karšinys.
O ir šiaip labai įdomi vilna, įkiši į karštą vandenį atrodo minkštutės minktštutės tapkutės, pravėsta, net sulenkt sunku.

Ir ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 27, 09:19)


Manau dauguma spalvotai sluoksnai pliusus dėjom, aš didelius + rudam karšiniui ir natūraliai pilkai rudai sluoksnai dar pliusiuką 28mic pieno baltumo. Kaip storesnė sluoksna balta kam patiko?

turiu 31, man smagi.
Atsakyti
Besijuokianti nu kokios jaukios thumbup.gif wub.gif . Fantastika. Turiu mamos sesei i kaima nuvelt. Nepyk nusiziuresiu gal forma. blush2.gif

O tai tas karsinys tau puikiai velesi ir gerai traukesi? Ketinu vyriskas 44 is jo daryt. Tai nezinau koki sablona imt, kad taip kokios 54 nesigautu doh.gif Tada reiks milzinu ieskot lotuliukas.gif

As savo "zirnius kankinu" doh.gif. Nu negera man mazo eriuko vilnele. Gaila. Tokia maloni krautuvele. Sunkia forma igauna. Jau sesta virduli pilu, bet jau matau "sviesa tunelio gale" biggrin.gif
Atsakyti
Neatsibudau iki galo, skaitau ir nesuprantu ką smile.gif

O jie viską siunčia vienam adresatui ar galima skirstyt Vilnius - Kaunas?
Jei siunčia paštu, tai čia į konkretų skyrių kur dideliais svoriais aptarnauja ir pan?
Nes jei taip tai prašysiu ratuotų pagalbos atsivežt matyt pas mane ir atrušiuot latę gurkšnojant.
Na pirma reik pažiūrėt kiek tų kg gausis.

O kaip dė vispkių šilkų, užsegimų ir panašių reikalų? g.gif

Aš į jūsų žinutes su emailais neatsakinėju kad gavau ir pan, kad man ten tvarka až liktų smile.gif
Atsakyti
Ai, tiesa, aš mažu ėriuku paskutinį kartą buvau nepatenkinta. Žydra sluoksna su šilku (turėtų spėti, kad tapkių iš tokio nieks nevelia), kažkoks jovaliukas. Kašmyras kažkodėl puslapy neparašyta, kad karšinys, nors šiaip užsienio saituose tai aiškiai rašo karšinys ar sluoksna. Sari šilkas tiesiog baisiai leidžia spalvą, tos kaimiškos su tuo sario šilku, tai vietom beveik išsiplovė vos ne iki baltos. Nu ir tas dėjimas baltos ir juodos sluoksnos į vieną maišą su kitom spalvos mane tai tiesiog šokiruoja. Taip ir įsivaizduoju baltą šalikėlį voratinklinį pagavusį kokios violetinės sluoksnos plaukelių doh.gif . Kita vilna super.

Srauni upe, gausi viską vienoj krūvoj. Siuntinys iki 20 kg vienas max gali būti. Sluoksnos jei vienos daug užsakinėji tai net babinose fabrikinėse po 4-5 kg būna. Aną kart siuntėmės 2 po 20 kg. Tad galima bandyt daryt 2 siuntinius, jei bus daugiau nei 20 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 27 balandžio 2011 - 08:53
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 27, 09:47)
Neatsibudau iki galo, skaitau ir nesuprantu ką smile.gif

O jie viską siunčia vienam adresatui ar galima skirstyt Vilnius - Kaunas?
Jei siunčia paštu, tai čia  į konkretų skyrių kur dideliais svoriais aptarnauja ir pan?
Nes jei taip tai prašysiu ratuotų pagalbos atsivežt matyt pas mane ir atrušiuot latę gurkšnojant.
Na pirma reik pažiūrėt kiek tų kg gausis.

O kaip dė vispkių šilkų, užsegimų ir panašių reikalų? g.gif

Aš į jūsų žinutes su emailais neatsakinėju kad gavau ir pan, kad man ten tvarka až liktų smile.gif


nene, jie siuncia viska vienam, bet pvz kad tau nereiketu kiekvienai atskirai svert, tai atversi vilniuj tarkim 5 kg baltos, 3 kg zalios ir t.t. kiek per visas vilnietes buvo uzsakyta, o mes vilniuje gavusios jau sau pasiskirstysim pacios, na kad neapkraut taves
Atsakyti
Oi kas su kompu dedasi. Ne tik mano avataro nerodo, bet dar pats ir zinutes uz mane siuncia. doh.gif doh.gif doh.gif Atsiprasau uz betvarke.


Damusau pagaliau savo zirnius. Lygtai pavyko. Dar zirniukus prisiut, nulateksuot ir i Kanada net keliaus jos. biggrin.gif


Man "eriuko" plaukas per trumpas slepetem. Nors veliau riesines is 18 mik ju sluoksnos. Man gavosi storesnes nei is kitos 18 mikronu. Ir traukesi prastokai. unsure.gif O slepetes vis isklere ir isklere, bet po 7 virduliu atrodo gavosi. Gal kas zinot kur siuo metu yra alyvuogiu spalvos ir juros zalumos geros sluoksnos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 27 balandžio 2011 - 09:01
QUOTE(barric @ 2011 04 27, 08:51)
nene, jie siuncia viska vienam, bet pvz kad tau nereiketu kiekvienai atskirai svert, tai atversi vilniuj tarkim 5 kg baltos, 3 kg zalios ir t.t. kiek per visas vilnietes buvo uzsakyta, o mes vilniuje gavusios jau sau pasiskirstysim pacios, na kad neapkraut taves


supratau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 08:48)


Srauni upe, gausi viską vienoj krūvoj. Siuntinys iki 20 kg vienas max gali būti. Sluoksnos jei vienos daug užsakinėji tai net babinose fabrikinėse po 4-5 kg būna. Aną kart siuntėmės 2 po 20 kg. Tad galima bandyt daryt 2 siuntinius, jei bus daugiau nei 20 kg.


fūrą reik užsakinėt lotuliukas.gif

TAi ok siuskit man paštu į až. raganėlės dar neturiu, nors sakė kad ims
Atsakyti
Tas trumpas plaukas užtatai labai gerai šalikėliams plonyčiams velt, jie mažiau traukiąs ir labai mažai devėjimo metu bumbuluojąsi. Man ėriuko 18 šalikams - super, be tų anskščiau išsakytų trūkumų.
Atsakyti