Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

nu dar galima pagal miestus - vilnietes, savo lygu kg skaiciu susitarusios uzsisako, o po to vietoj jau gavusios atsidalina, kaunietes taip pat... ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 04 27, 08:26)
nu dar galima pagal miestus - vilnietes, savo lygu kg skaiciu susitarusios uzsisako, o po to vietoj jau gavusios atsidalina, kaunietes taip pat... ir t.t.

sakai anksti??? tai, kad parasiau zinute vakar ax.gif

ale kaip cia bus?? g.gif Jeigu lietuva tik Vilnius ir Kaunas?? lotuliukas.gif

Besijuokianti mergaite, man nuo pirmadienio atostogai... jeigu neaptingsiu- rausiu i Siaulius... pakeliui galiu sustot susimatyt...pazesit kiek daug ant many reik vilnos uzvyniot, kad sermegele kokia susiveltu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,


nu atleiskit, bais be upo as kotais. verysad.gif Gal vitaminu truksta ar ka? g.gif As visom keturiom uz uzsakyma is BG. Aciu srauni_upe uz iniciatyva. As manau, kad galima po kila koperuotis dviem. Na mes su barric galetumem... Galetumem? Po 2 kg butu sudetingiau gal... unsure.gif


Atrodo Bulaukiuks tapkytes naturalios su silkeliu buvo... blush2.gif Man labai patiko. Kazkaip graziai spalviskai tas silkelis su vilna suzaide. Kadabros bliuske thumbup.gif thumbup.gif . Na ir aisku figura... thumbup.gif As tai liemenes del nugaros skausmu noriu jau metai, bet neprisiruosiu. Va ta nugara greiciausiai mane neviltin ir varo. Tik pavasaris, zemes darbai prasidejo ir vargstu... verysad.gif Nu atleiskit, ne i tema as cia. blush2.gif


as beje jei ne savaitgalis tai svert vilna irgi galiu padet. Ar parvezt is pasto. mirksiukas.gif Veiksmas vyks Vilniuj?
Atsakyti
Aš parvežimus pasvėrimus galiu prisidėti Vilniuje, bet su prielipukais - kaip minimum vienu, kaip maximum trim būnu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 27, 08:33)
Labas rytas,
nu atleiskit, bais be upo as kotais.  verysad.gif  Gal vitaminu truksta ar ka?  g.gif  As visom keturiom uz uzsakyma is BG. Aciu srauni_upe uz iniciatyva. As manau, kad galima po kila koperuotis dviem. Na mes su barric galetumem... Galetumem?  Po 2 kg butu sudetingiau gal...  unsure.gif
Atrodo Bulaukiuks tapkytes naturalios su silkeliu buvo...  blush2.gif  Man labai patiko. Kazkaip graziai spalviskai tas silkelis su vilna suzaide. Kadabros bliuske  thumbup.gif  thumbup.gif . Na ir aisku figura...  thumbup.gif  As tai liemenes del nugaros skausmu noriu jau metai, bet neprisiruosiu. Va ta nugara greiciausiai mane neviltin ir varo. Tik pavasaris, zemes darbai prasidejo ir vargstu...  verysad.gif  Nu atleiskit, ne i tema as cia.  blush2.gif 
as beje jei ne savaitgalis tai svert vilna irgi galiu padet. Ar parvezt is pasto.  mirksiukas.gif  Veiksmas vyks Vilniuj?

pošventinė depresija? kai bėgi bėgi, o po to nebelieka ko belaukt smile.gif
dėkui už pagyrimą 4u.gif
sveikatytės nugarai 4u.gif mano slabna vieta -kojų sąnariai, tai turiu iš naminės vilnos (diedukų gamybos) nusivėlusi raiščius,liux daiktas, man daug naudos duoda smile.gif
Atsakyti
Prasidžiuvo BG rudo karšinio tapukai. Gavos beveik batai, sekančias velsiu sau kaip batus ir ieškosiu kokio batsiuvio padams pritvirtint, nes labai patiko. Aišku kaimų kaimas ir fotkint nesileidžia, tai pilkos, tai dar kažkokios neaiškios gaunąs (vakar paraudojau kaip fotikas mane nervina, vyras liepė fotiką išsirinkt kokį tik noriu, sakė dovanos tongue.gif ).
user posted image
user posted image

Juperiuk, nugis būtų labai fainai. Gal ir Kadabra galėtų į susitikimą atlėkt kur pakeliui, a mažu dar ir Katinytis bigsmile.gif
Atsakyti
trakšt, galėtumem smile.gif aš tikrai norėsiu žalios ir oranžinės, o dėl kitų neapsisprendžiau
Atsakyti
Dovanokit ,kad as jus trugdau .as apsidairiau BG puslapyje ten naturalios spalvos tik,o virs 30 mikronu ar siuntetes ,ar bandet? Raganele buvote jus idejusi spalvotos sluoksnos. o kokia kaina jos , ar as ka praleidau.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 27, 08:48)
Prasidžiuvo BG rudo karšinio tapukai. Juperiuk, nugis būtų labai fainai. Gal ir Kadabra galėtų į susitikimą atlėkt kur pakeliui, a mažu dar ir Katinytis bigsmile.gif

jetau...nu kokie faini...nesupyk, ale pamenu sovietiniais laikais buvo panasus "pensinyku" batukai, tik prieky su trumpu uztrauktuku... thumbup.gif

nu zinoma fainiai butu...jeigu tik leksiu pro sali, jus turesit prie manes taikytis, o tai i Kauna nevaziuosiu- nes nepazistu jo visai sad.gif
Atsakyti
Labas rytas vėlėjėlės 4u.gif ,
Gal priimsit ir mane prie vilnos užsakymo g.gif
Atsakyti
Radau raganeles spalvas idetas,bet kainos nera unsure.gif .o silko gabaliuku ar bus galina uzsisakyti?
Atsakyti
Besijuokianti nu kokios jaukios thumbup.gif wub.gif . Fantastika. Turiu mamos sesei i kaima nuvelt. Nepyk nusiziuresiu gal forma. blush2.gif

O tai tas karsinys tau puikiai velesi ir gerai traukesi? Ketinu vyriskas 44 is jo daryt. Tai nezinau koki sablona imt, kad taip kokios 54 nesigautu doh.gif Tada reiks milzinu ieskot lotuliukas.gif

As savo "zirnius kankinu" doh.gif. Nu negera man mazo eriuko vilnele. Gaila. Tokia maloni krautuvele. Sunkia forma igauna. Jau sesta virduli pilu, bet jau matau "sviesa tunelio gale" biggrin.gif
Atsakyti