Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 04 26, 21:21)
rimtai po 2 kg minimum vienos spalvos? Daugoka, gali tekt apšiltinimui sunaudot  lotuliukas.gif spalvų norisi visokių...


kad skaičius būtų apvalus tai po 10 kg biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 26 balandžio 2011 - 21:24
QUOTE
kad skaičius būtų apvalus tai po 10 kg 



Ir kad nereiktu visai žaist su skaičiavimais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 04 26, 22:21)
na supratau, bet tai biski per kisene  tada bus, nes norisi visu spalvu, arba teks kozna syki po vienos 2 kg uzsakinet, hmmm, kazkaip nefaina smile.gif

tai galima kelioms tarp savęs sisitarus užsakyt vienos vardu tuos 2 kg. O paskui tarp savęs atsidalint. Ir skaičiuojančiam tai jau žymiai lengviau bus gavus 2 kg užsakymą vieno žmogaus vardu, o ne iš pvz. 4. Ai, nu bais britki aš čia atrodau, bet tik noriu išaiškint kiek sugebu, kad palengvint užsakančiojo naštą. Kaip generolas (srauni upe) pasakys, taip ir darysim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 balandžio 2011 - 21:34
Lygiuot, ramiai...

Na a6 prisipa=insiu - skaičiuoti aš nemoku. smile.gif
Tai norėčiau kad nebuti kad kažko u-sakinėjo po porą šimtų gramų ir pan.
Manau normalu butu po 0,5 kg. Po kg butu patogiau, bet tai pati nenoriu tiek daug vienos spalvos imt smile.gif
Atsakyti
pioneer.gif pioneer.gif pioneer.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 22:36)
Na a6 prisipa=insiu - skaičiuoti aš nemoku. smile.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 21:45)
pioneer.gif  pioneer.gif  pioneer.gif
Papildyta:

g.gif


rašyt irgi
Atsakyti
Bet gal gerai šoki ir dainuoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 26 balandžio 2011 - 21:54
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 26, 21:54)
Bet gal gerai šoki ir dainuoji  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Umhum, pagalbinėj mokykoj gražiai deklamnuodavau posmelius biggrin.gif
Reik nustot nusišnekėt - kenkiu įvaizdžiui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 22:53)
rašyt irgi


tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Srauni_upe, tu ka - dar velykas sventi?
Prisijuokiau nerealiai is to lygiuot ramiai/skaiciuot/rasyt nemoku 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Besijuokianti, as del penktadienio pasuoju - pas dicki darze svente velyku proga - vaziuosim visi dalyvaut. Atidedam kt.savaitei gal, a? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 23:37)
Besijuokianti, as del penktadienio pasuoju - pas dicki darze svente velyku proga - vaziuosim visi dalyvaut. Atidedam kt.savaitei gal, a?  4u.gif

teisingai...ner cia jums ko taip daznai susitikinet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 27, 06:23)
teisingai...ner cia jums ko taip daznai susitikinet tongue.gif

Juperi, motera, kas tave rytais taip anksti žadina? blink.gif
Atsakyti
Kadabra, ok. Dažniau čia garsiai pašūkaukim, kad ruošiamės susitikt, gal kokį bednrą susitikimą išspaustumėm biggrin.gif .

Merginos, aš tai galvočiau, kad tada užsakinėjam, kad ir po pusė kg, bet bendras užsakymo svoris turi būt pilnais kg. Nes siuntimo, konvertavimo, ir pavedimo per Unistream - dalinsis pgl svorį. Ir įsivaizduok Srauni upe, kas kart reik viską perskaičiuot. Iš Katios gausi tik bendrą užsakymo kainą ir siuntimo išlaidas, ir jas teks visoms paskirtyt. O paskui dar teks viską svert čia ir pakuot, po pusė kg doh.gif . Raganėlė siūlėsi padėt, tai gal drauge pasikooperuokit, tikrai tikrai sakau užknis juodai. O ir iš pašto visą tą reikalą parnešt, patikėk yra ką veikt.

Ir gal atsidarom temą GB, ką aš žinau, nu ištrins tai ištrins. Jei mūsų bus 20 (aną kart buvo 15), net kiekvienai asmeninį meilą rašyt nervna, o čia temoj brūkšt, ir visos paskaitė.
Atsakyti