Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

labukas, srauni_upe, tau i a.ž. išsiunčiau savo el paštą - būtinai prisijungiu - šiandien pagaliau po visų ligų ir vargų pradėjau velt iš BG vilnos,m na nerealiai susižavėjau sluoksna, tiesa teko velimą nutraukt, nes ko tai galva apsvaigo nuo kočiojimo, turbūt nuo tų karščių smile.gif o lyginiai kiekia tai čia ne mažiau kaip 0,5 kg ane? imčiau kokius 3-5 kg, priklausys nuo kišenės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 10:31)
Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif

Oi merginos ir aš jungčiausi. Kankinuosi su ABC karšiniu biggrin.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 15:25)
galiu organizuot. Rusiškai susišneku. Rašau lotyniškom raifdėm tik tiek kad, nu bet supras.

Ir jaučiu būtų patogiausia jei man i az emailus surašytumėt. Ir tada jau susidarytume "blankus" su tiksliais pavadinimais ir kiekiais.
Kiekiai būtų gerai kad būtų apvalūs.


Išsiunčiau ir aš savo emeilą 4u.gif
Atsakyti
Ai peikit irnesakyk.gif bet čia mano tapkučių iš BG sluoksnos ir karšinio paglostymai smile.gif Šiek tiek kreivokos, bet ne mažiau man patinka rolleyes.gif
Iš sluoksnos ir melanžo:

user posted image

iš sluoksnos ir rudojo karšinio:

user posted image
Atsakyti
Ronet, ak ak, koks meilumas ir jaukumas
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 04 26, 20:01)
l o lyginiai kiekia tai čia ne mažiau kaip 0,5 kg ane?

2 kg vienos spalvos, kitaip skaičiuojant gaunasi centai visokie uodegose. Na, bet jei srauni upė apsiima, tai mes ir po mažiau nieko prieš imti ax.gif
Papildyta:
Ronet, labai gražiai papuošimai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 19:35)
2 kg vienos spalvos, kitaip skaičiuojant gaunasi  centai visokie uodegose. Na, bet jei srauni upė  apsiima, tai mes ir po  mažiau nieko prieš imti ax.gif
Papildyta:
Ronet, labai gražiai  papuošimai atrodo  4u.gif



nea su smulkiais skaičiais nežaisiu smile.gif

0,5 vienos spavos kaip minimum smile.gif Ar ne taip an1 kart darėt. O aš kolekcuonuoju paštus tarkim šią sav, tada jum parašau grupinį laišką ir jau su tom kas parašė bendraujam toliau dėl kiekių, litų ir pan ir neteršiam temos smile.gif tinka ? 4u.gif
Atsakyti
norėčiau ir aš prisijungti prie BG vilnos, bet gausit patarti koki pirkti kas vėlėt ax.gif
Atsakyti
bet tai jeigu vilna pvz. vienodai kainuojanti, tai kas trukdo po maziau paimt? tada gi nesigaus jokie centai, koks skirtumas ar 2 kg zalios po 15 euru ar 0.5 raudonos+0.5oranzines+0.5 rudos+0.5 violetines po 15 eur. - tie patys 2 kg gaunas
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 04 26, 22:05)
bet tai jeigu vilna pvz. vienodai kainuojanti, tai kas trukdo po maziau paimt? tada gi nesigaus jokie centai, koks skirtumas ar 2 kg zalios po 15 euru ar 0.5 raudonos+0.5oranzines+0.5 rudos+0.5 violetines po 15 eur. - tie patys 2 kg gaunas

užsakymas eina pagal spalvas+ reik atminusuot paskui kiekvienos atskirai ir svorius, ir spalvas, ir pinigus. Juk Besijuokianti buvo labai aiškiai viską išaiškinusi. Juk jei žmogus pasakė, kad sunku , reiškia taip ir yra.
Atsakyti
rimtai po 2 kg minimum vienos spalvos? Daugoka, gali tekt apšiltinimui sunaudot lotuliukas.gif spalvų norisi visokių...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 22:14)
užsakymas eina pagal spalvas+ reik atminusuot paskui kiekvienos atskirai ir svorius, ir spalvas, ir pinigus. Juk Besijuokianti buvo labai aiškiai viską išaiškinusi.  Juk jei žmogus  pasakė, kad sunku , reiškia taip ir yra.

na supratau, bet tai biski per kisene tada bus, nes norisi visu spalvu, arba teks kozna syki po vienos 2 kg uzsakinet, hmmm, kazkaip nefaina smile.gif
Atsakyti