Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai apsiimi srauni_upe , organizuot? thumbup.gif . Bet kaip ir kalbėjom, su kiekiais reiktų apvalintis, nes Besijuokianti jau buvo apibūdinusi situaciją. El. laišką kelis kartus ir aš rašiau Ekaterinai, neproblema. Bet suskaičiavimas ir pinigai sudaro visą košę. Tai galim rašytis į sąrašiuką, tik reik numatyt datą iki kada.
Susirašom sąrašiuką, o paskui matysim ką daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 balandžio 2011 - 13:12
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 11:36)

Bulaukiux ,  gal prie tos natūralios vilnos šlepečių šilkas nelabai tinka g.gif Bet, čia tik mano nuomonė.
O vilna  gražiai nusidažė thumbup.gif


čia buvo bandymas šilko ir karšinio. ax.gif
Atsakyti
Gal būtų gerai vėl atidaryti temą Perkam vilną iš BG ir ten tartis, kad nepasimestų informacija rolleyes.gif
Atsakyti
Būtų gerai, bet klausimas ar vėl neištrins, kažkokią komerciją pamatę doh.gif .
Šiaip kontaktuot su jais baisiai daug nereikia, labiausiai kontaktuot tarpusavy gaunąs smile.gif .
Siūlyčiau lentelę sudaryt su visu asortimentu, ir keikviena asmeniškai save įsirašo, nes kitaip nusišaut galima patikėkit schmoll.gif .
Dėl atskiros temos galima bandyt, ištrins tai ištrins, ieškosim tada kt būdų.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 13:11)
Tai apsiimi srauni_upe , organizuot? thumbup.gif . Bet  kaip ir kalbėjom, su kiekiais reiktų apvalintis, nes Besijuokianti jau  buvo apibūdinusi situaciją.  El. laišką kelis kartus ir aš rašiau Ekaterinai, neproblema. Bet suskaičiavimas  ir pinigai sudaro visą  košę. Tai galim rašytis į sąrašiuką, tik reik numatyt datą iki kada.
Susirašom sąrašiuką, o  paskui matysim ką daryt.


galiu organizuot. Rusiškai susišneku. Rašau lotyniškom raifdėm tik tiek kad, nu bet supras.

Ir jaučiu būtų patogiausia jei man i az emailus surašytumėt. Ir tada jau susidarytume "blankus" su tiksliais pavadinimais ir kiekiais.
Kiekiai būtų gerai kad būtų apvalūs.

Tik abar klausimas ar gaiam jeim atsiskeityt kreditine ar paypal?

Nu nežinau gal jūs ką patogesnio buvot aną kart sugalvojusios. Kokia sistema?
Papildyta:
Veliu rankinę, ae jaučiu kelioninė tašė gausis doh.gif doh.gif
Atsakyti
Atsiskaityt per Junistream su BG reikia.
Beje aną kart kai užsakinėjom, tai pozicijos buvo beveik visos. Tai man rodos visą jų asortimentą ir reik susivest. O rašyt jiems nesikankinant reikia per transliteraciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 26 balandžio 2011 - 14:27
Oiiiiiii, merginos, nepalikit ir manęs, studijuoju visokiausią medžiagą apie tapkutes, gal kas nors gausis ax.gif
O dar rūpi ir sagėm sluoksną išbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 14:25)
Atsiskaityt per Junistream su BG reikia.


Tokį pirmą kart girdžiu... ir paieška neranda. Bet randa unistream čia šitas ? http://www.unistream.ru/

O kuri aną kart perlaidą darė?

Papildyta:
ai per ūkio banką galima smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti aną kartą naštą užsikrovė. Tikrai apvaliais skaičiais gal užsakinėjam, nes bus bėdos kitaip daug...
Mes šiandien tai terasoj veltinius ritinėjam biggrin.gif Vaikiukas kilimą su formule "nusipiešė" ir daba su bambukine žaliuze futbolą žaidžia, kažin kas gausis doh.gif mano suklotos tapkės nakties palauks.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 26, 14:55)
Besijuokianti aną kartą naštą užsikrovė. Tikrai apvaliais skaičiais gal užsakinėjam, nes bus bėdos kitaip daug...
Mes šiandien tai terasoj veltinius ritinėjam  biggrin.gif Vaikiukas kilimą su formule "nusipiešė" ir daba su bambukine žaliuze futbolą žaidžia, kažin kas gausis  doh.gif mano suklotos tapkės nakties palauks.


visas cechas smile.gif aš vis svajoju apie kilimą bety baisu kad greičiau susidėvės nei pagaminsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir as noreciau sluoksnos is BG. gal ir mane priimsite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 25, 22:01)
linulia993, gražūs tavo tapukai 4u.gif  O anksčiau nerodei  savo darbelių? Ar aš kažką praleidau.


Ačiū labai 4u.gif šitą Jūsų temukę stebiu jau seniai, ir grožiuosi Jūsų darbeliais, tačiau pati vis nedrįsdavau parodyti savo blush2.gif čia antrosios tapkutės kurias čia įkėliau ax.gif
Atsakyti