Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Šelma @ 2011 04 26, 12:12)
Turėjau, bandžiau visaip atkapstyti per paštą koks kodas, berods 6016, nors durnai skamba pavadinimas "tamsiai žalia"  doh.gif  g.gif

Tai va ir aš susibalamutinau. Pagal spalvą rinkčiaus 6016, bet pagal aprašymą „ doh.gif „tamsiai žalia" . Ir išsigandau. Nu, argi ne košmaras pas juos. Jei nori dėl kiekvieno š-dniekio ir skambinėk. doh.gif . Pažiūrėtum normalią spalvų paletę ir aprašymą-pasirinktum.Šelma , o gal tau atlieka tos spalvos? Pasiųstum man, a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 balandžio 2011 - 11:19
oj aš karta rinkaus paga foto- turėjo būt žydra o gavu tokią eektrinę žalią doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 12:17)
.Šelma , o gal tau atlieka tos spalvos?  Pasiųstum man, a?

Jos gal tik 50 gr. teturiu, tik dekorui beliko, neduosiu biggrin.gif Su pilka ji man labai wub.gif
Atsakyti
manau ąčia bus kažkas tarp 5021 -5024

bet žinant jų spalvininko atitikim1, tai laisvai gali b8ti ir raudona lotuliukas.gif

ai atsiprašau, pas juos 5024 yra dvi spalvos, tai manau ta kur apaČioj labiau http://wool.lt/index...n...=56&lang=lt

O PVZ 6033 iš tiesų yea šlykščiai elektrinė į žalumą, o ne gražiai eektriniai į žydrumą
Atsakyti
Buvau ėmusi 5024. Negraži blanki žydra buvo schmoll.gif
QUOTE(Šelma @ 2011 04 26, 12:35)
neduosiu  biggrin.gif  Su pilka ji man labai  wub.gif

smile.gif Parašiau laiškelį, gal kaip nors išsiaiškinsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 balandžio 2011 - 11:40
raganėle, o gal tau BG (Katia lygtais) yra atsiuntus visas spalvas sluoksnų ką jei turi šiuo metu? Nes puslapėį kai kurių tik aprašymai
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 11:37)
Buvau ėmusi 5024. Negraži blanki žydra buvo  schmoll.gif




tai kad ten jos dvi paletėje kažkodėl...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 11:42)
raganėle, o gal tau BG (Katia lygtais) yra atsiuntus visas spalvas sluoksnų ką jei turi šiuo metu? Nes puslapėį kai kurių tik aprašymai
Papildyta:
tai kad ten jos dvi paletėje kažkodėl...

Visas sluoksnas, kiek nėra puslapy, atsiuntė ir aš jas čia sukėliau, dar parašė kad karšinio spalvoto turi daugiau nei tinklalapyje rodo, lyg kažkas užsakinėjo - ar vertas dėmesio? Iš natūralių tai aš rudo dar norėsiu, man labai spalva graži buvo, mažai liko, kokiam meškiukui nubadyt pasilikau biggrin.gif dar nebandžiau kaip sausai veliasi.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 26, 12:15)
Visas sluoksnas, kiek nėra puslapy, atsiuntė ir aš jas čia sukėliau, dar parašė kad karšinio spalvoto turi daugiau nei tinklalapyje rodo, lyg kažkas užsakinėjo - ar vertas dėmesio? Iš natūralių tai aš rudo dar norėsiu, man labai spalva graži buvo, mažai liko, kokiam meškiukui nubadyt pasilikau  biggrin.gif dar nebandžiau kaip sausai veliasi.


tai tada aišku, jau žinau kurių noriu smile.gif
Atsakyti
Merginos, nepalikit ir manęs, jei darysit užsakymą BG vilnelės, tai būtinai prisijungsiu ax.gif Žinoma, jei dar kartą priimsit į savo būrelį. Patiko man visa,kurią siuntėmės thumbup.gif Bet , kad nepražioplinčiau dėl siuntimosi, brūkštelkit į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 04 26, 12:35)
Merginos, nepalikit ir manęs, jei darysit užsakymą BG vilnelės, tai būtinai prisijungsiu  ax.gif Žinoma, jei dar kartą priimsit į savo būrelį. Patiko man visa,kurią siuntėmės  thumbup.gif Bet , kad nepražioplinčiau dėl siuntimosi, brūkštelkit į až  4u.gif


na žinok sek temutę, nes bijau kad turgus bus ir pamiršim tave 4u.gif
Atsakyti
Stengiuosi sekti smile.gif Bet kartais kelios dienos ima ir pradingsta kaime, o per tas kelias dienas oi kiek gali visko nutikti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 26 balandžio 2011 - 12:45
o tai ga jau gaima kur pradėt rašyt sąrašiuką? Kas čia viską žino ir su jais kontaktuoja? ax.gif

Atsakyti