Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 09:34)
dar aš noriu BG sluoksnos smile.gif
nepraignoruokit  lotuliukas.gif
esu pasiryžus vasarą padirbėti, o neikas čia lt didelio kiekio parduot nenori smile.gif

dauguma Lt parduotuvikių vasarai išvis neužsisako g.gif atseit sezonas pasibaigė... Keletoje taip man sakė
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 10:37)
sakau, totalus ignoras  biggrin.gif


lotuliukas.gif

juperi, kaip vilna lenki, taip ir medziaga lenk.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 10:41)
lotuliukas.gif

juperi, kaip vilna lenki, taip ir medziaga lenk.

tai sonai dvigubi, stori paliks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 26, 10:43)
tai sonai dvigubi, stori paliks? g.gif


bent jau marle ar silkas dvigubas tikrai nebus storas, o jei dedi kokius du sluoksniukus vilnos, tai koks jau ten storis? o uzlenkima turiniam daiktui tai vis tiek reikia gi daryti, kaip kitaip?

p.s. zinok, as tikriausiai ne patareja, nes bandau daryti pati, paziopsojus i kokius nors saitus ir tiek, taip, kad kokia rimta veleja su idirbiu gal mane pultu protinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 26 balandžio 2011 - 09:51
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 09:54)
Bulaukiux, na ta kiausinine spalva su kokiu tamsiu sokoladu maisant, visai nieko butu.
As tai sluoksna bg kisau i juodus dazus, nieko ten nevirinau per daug, tiek kiek raso, ale isploviau kol jau dazai nejo, reik bandyt pavelt ka is jos, paplikyt, idomu kaip dazai laikysis.
O kaip slepetes, lengvai ejosi?


visai neblogai, viduj Bg melanžas, išorėj-rudasis karšinys.
vilnos nusidažiau nedaug, gal kokį šimtgramį, kai pamačiau kokia spalva gavos, taip ir pagalvojau su šokoladu maišyt. vien ždž bus šokoladinė kiaušinienė hihihi.gif

nepalikit ir manęs blink.gif aš ir Bg sluoksnos noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 26, 09:37)
sakau, totalus ignoras  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif susimetam trise
keturiese
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 26 balandžio 2011 - 10:02
Aš taip pat norėjusiu jungtis prie vilnos užsakymo, jei priimsit 4u.gif
Atsakyti
Nu va jau penkios smile.gif


Jo man woole sakė, kad tik rudenį užsakinės... Tai klausiau kame logika, nes gi vasara vistiek veiam, juo labaiu tos kuriso iš to gybena tai manau vasara vistiek daro sezonui. Atsakyti man nieko neatsakė. Nu tai va.....

O spalvelės man į pabaigą...
Atsakyti

Kadabra , nu man tai labai gražu wub.gif Neįrėminta į kokį tai fasoną thumbup.gif.
Bulaukiux , gal prie tos natūralios vilnos šlepečių šilkas nelabai tinka g.gif Bet, čia tik mano nuomonė.
O vilna gražiai nusidažė thumbup.gif
Aš irgi noriu BG vilnos (daug) smile.gif
Atsakyti
septynios... nu visai nemažai smile.gif
O tai kur ką rašyt kad susigaudyt?
Atsakyti
Gal kuri žinot, kokiu numeriu woole gali būt šitos spalvos sluoksnos? Nes ten spalvos neįmanoma pasirinkt iš paletės, gal natūroj kuri jau turėjot tokios?
Turiu tokį galą, bet reik daugiau... ax.gif , o kur dasipirkt-neaišku...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 26 balandžio 2011 - 11:10
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 10:31)
Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif

Ir aš, ir aš noriu 4u.gif

QUOTE(žollia @ 2011 04 26, 11:57)
Gal kuri žinot, kokiu numeriu woole gali būt šitos spalvos  sluoksnos? Nes ten spalvos  neįmanoma pasirinkt iš paletės, gal natūroj kuri jau turėjot tokios?
user posted image

Turėjau, bandžiau visaip atkapstyti per paštą koks kodas, berods 6016, nors durnai skamba pavadinimas "tamsiai žalia" doh.gif g.gif Bet tikrai pirkau, o iš mėlynų vienintelė buvo su kodu beprasidedančiu 60... g.gif
Atsakyti