Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Bulaukiux, na ta kiausinine spalva su kokiu tamsiu sokoladu maisant, visai nieko butu.
As tai sluoksna bg kisau i juodus dazus, nieko ten nevirinau per daug, tiek kiek raso, ale isploviau kol jau dazai nejo, reik bandyt pavelt ka is jos, paplikyt, idomu kaip dazai laikysis.
O kaip slepetes, lengvai ejosi?
Papildyta:
Besijuokianti, tai ir as galvoju, kad ta apdaila - sunkiausia, o man asimetriski krastai nelabai ir grazu, zodziu, idomus daiktas tas veltinis.
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 09:39)
Niekaip nesuprantu kaip gaunąsi taip baisiai skirtingi "produktai". Gal "dakalsiu", tada įmesiu, bet man jos visai neplaukuotos gavos, plius susitraukė apie 30 proc. Patiko maždaug dvigubai labaiu nei Lt šiurkščiavilnės.


O is maniskes bandei ka nors?
Tas super plaukuotas apskuti ir tada visas grozis ju islenda wub.gif .
Atsakyti
Kadabra, nu super thumbup.gif labai geras blynas!
Aš kaip tik įkritus į studijavimą tunikų-liemenių pas rusaites, noriu subandyt ir iki gegužės galo išmokt ir savo močiutei 80 jubiliejaus proga ką nors sukurpt, kažin ar nebus misija neįmanoma...

Ir dar kartais prašomas nuvelt tapkes nebenoriu iš karšinio daryt... Man labai patinka BG sluoksnos nešiojimasis, užtikrinčiau jaučiuosi iš tokios atiduodama. Gal per gegužę padarom užsakymą? Jei nereikėtų trupmenom skaičiuot gal Vilniui apsiimčiau surinkt g.gif
Atsakyti
Ne, Kadabriuk, dar nebandžiau, rankos visai neprieina. Jau ir rudą karšinį Bg sugalvojau pabandyt tik todėl, kad čia kalbos apie pirkimą užėjo. Sakau išbandyt bent tai, ką turiu reikia.
Tau gražiai tie visi kraštai gavos. Ką su krūtine darei? Kaip beretę dėliojai?
Atsakyti
Belaukiuks, gražiai nukando svogūnai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Darydama sablona laikiausi kuno proporciju, bliuskyte nera aptempta, bet pagal figura dailiai isejo, niekur neteko traukt papildomai. Specialiai krutines neformavau. Vakar matavausi dregna, tai jausmelis ne koks, o dar jeigu ten muilintis ir trint reiketu - tai jau geriau i pirti su ja biggrin.gif .
Kaip jums teminis vakaras Druskininkuose - bliuskyciu formavimas kokioj nors Sachrezados garu pirtyje tongue.gif .

Raganele, tu tik daryk - tau pavyks - ir rodykis greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 09:28)
o tu pagalvok, kaip tu turine slepete veli? kaip jungi virsu su apacia, a?

nu tai slepete tik is vilnos...
as visai kvaila, bet visad maniau, kad tai kazkas panasaus i sukienkos iskarpas, paskui kloji vilna ir dekora...aiiii gudus miskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 26, 11:10)
Gal per gegužę padarom užsakymą? Jei nereikėtų trupmenom skaičiuot gal Vilniui apsiimčiau surinkt  g.gif

Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 08:39)
Kadabra, super blink.gif .
Aš irgi esu bandžius visokių liemenių, pačią formą tai man sudėtingo nieko nėra. Bet visokie krašteliai, ties kaklu, apačioj ir rankovės gražiai nesigauna... Tai garbanojąs, tai asimetriškai doh.gif



na bet vistiek visi moteriški atsikišimai...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 10:31)
Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif

norim , norim...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 09:31)
Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif


dar aš noriu BG sluoksnos smile.gif
nepraignoruokit lotuliukas.gif
esu pasiryžus vasarą padirbėti, o neikas čia lt didelio kiekio parduot nenori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 26, 09:31)
Gal tik mes su tavim ir norim tos BG smile.gif

tai dviese ir susimetam tadum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 26, 09:34)
tai dviese ir susimetam tadum biggrin.gif


sakau, totalus ignoras biggrin.gif
Atsakyti