Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 04 13, 22:05)
drinks_cheers.gif Teisybė, ale man reikia laiko...

Žollia, kartok...aš rami, aš rami, aš labai labai rami...

nulateksavau 3-is poras tapciu...tooooks skystas lateksas-ciut nulaikiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 13 balandžio 2011 - 21:09
QUOTE(Juperi @ 2011 04 13, 22:08)
Žollia, kartok...aš rami, aš rami, aš labai labai rami...

Po kokios dar vienos dienos jau būsiu rami tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 balandžio 2011 - 21:44
Labas rytas bigsmile.gif
Juperi, ačiū už naujus namukus 4u.gif

Nu lateksą aš irgi visada skystą nusiperku. Gal kas žinot, kur tirštesnį gauti. teko mergaičių pasisakymus skaityt, "kad užtepu storai lateksu...". Man tai varvėti varva.

Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 04 14, 08:32)
Labas rytas bigsmile.gif
Juperi, ačiū už naujus namukus 4u.gif

Nu lateksą aš irgi visada skystą nusiperku. Gal kas žinot, kur tirštesnį gauti. teko mergaičių pasisakymus skaityt, "kad užtepu storai lateksu...". Man tai varvėti varva.

Kol vilnos fabrikas buvo- lateksa is ten pirkau- thumbup.gif ...dabar cia tas pilstomas, kazkoks nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
vakar susiklojau tapkes iš Bg pilkos sluoksnos, norėjau įvelt viskozės skiautes(ji man tokia plona pasirodė, ir gan retoka), bet prakirpus skyles viską nuplėšiau ir bambėdama ant savęs(nemoki, tai ir nelįsk, tiek glostei glostei ir nnieko...) pastebėjau, kad vienoj vietoj gan stipriai laikės,įtariu paskubėjau, reikėj daugiau pasimūčint. kitą kart vėl pabandysiu.

o šiaip aš rami, aš rami, aš labai labai rami wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 14, 09:33)
o šiaip aš rami, aš rami, aš labai labai rami wink.gif

thumbup.gif thumbup.gif padeda , ane? mirksiukas.gif
o kaip ta pilka sluoksna???? g.gif
as jau baigineju BG karsini... rolleyes.gif nu o ta ciklameno ar kokia ten sluoksna...hmmm jauciu taip ir duuules, vienas tas su orchem nuveliau- ir vsio... as tokios spalvos nenoreciau tapciu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 14 balandžio 2011 - 08:44
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 09:43)
thumbup.gif  thumbup.gif  padeda , ane? mirksiukas.gif
o kaip ta pilka sluoksna???? g.gif
as jau baigineju BG karsini...  rolleyes.gif nu o ta ciklameno ar kokia ten sluoksna...hmmm jauciu taip ir duuules, vienas tas su orchem nuveliau- ir vsio... as tokios spalvos nenoreciau tapciu... schmoll.gif

aga, padeda biggrin.gif
visai nieko ta suoksna, šiurkštoka, bet smagi.
nu ciklamenas r pas mani guli, jaučiu sunaudosiu kombinacijoj su pilku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 14, 09:51)
aga, padeda biggrin.gif
visai nieko ta suoksna, šiurkštoka, bet smagi.
nu ciklamenas r pas mani guli, jaučiu sunaudosiu kombinacijoj su pilku. smile.gif

o pilkos siurkstumas toks kaip ciklameno??? tas ciklameno plaukas- toks keistai tiesus, serinis, kaip pagaliukai...
Atsakyti
Baigiau velt tapkutes. Vidus 28 mik BG vilna, virsus - zolem dazyta. Alksnis beveik nepakeite spalvos, raugerksnis - supilkejo, bet rezultatas man patinka. Tokios archaiskos jos man... ax.gif Gal, kad zinau, jog ta virsutine vilna zolem dazyta. Kalbant apie 28 mik balta BG vilna, tai man ji gan panasi i 26 mikronu. Ir aplamai pastebejau sios vilnos tendencija, kad is pradziu kapryzinasi, nenori veltis, nenori kibti, o paskui, kaip kaulas susivelia ir gan staigiai... g.gif Tapkes dziusta, po iseiginiu parodysiu. Dar violetines rozes turiu siandien padaryt, tapkes violetines irgi dziusta nuo vakar. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 09:54)
o pilkos siurkstumas toks kaip ciklameno??? tas ciklameno plaukas- toks keistai tiesus, serinis, kaip pagaliukai...

einu pačiupint....kažkas panašaus.....net nežinau, gal švelnesnė....
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 14, 08:43)
thumbup.gif  thumbup.gif  padeda , ane? mirksiukas.gif
o kaip ta pilka sluoksna???? g.gif
as jau baigineju BG karsini...  rolleyes.gif nu o ta ciklameno ar kokia ten sluoksna...hmmm jauciu taip ir duuules, vienas tas su orchem nuveliau- ir vsio... as tokios spalvos nenoreciau tapciu... schmoll.gif

Pilka irgi šiurkštoka, bet man ji žiauriai patiko, traukiasi panašiai kaip spalvota, veliasi geriau.

Ciklameninę galit man perleist lotuliukas.gif visų draugių mergyčių topas daba ta spalvikė biggrin.gif ir man patinka, va suvėliau užmušančiai ružavą tašę su medinėm sagom, jei kada nors sugalvosiu kokią rankeną prikabint tai pasirodysiu...
Atsakyti
mergikes... ar turit katra gaminio sertifikata? g.gif
Atsakyti