Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Su šventėm, mergaitės 4u.gif
Gražių kurybinių minčių, ramių namų, gerų, suprantančių žmonių bigsmile.gif
Juperi, tu šaunuolė thumbup.gif
O aš šventes pas mamą, net kelias dienas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Su šventėm merginos, ir su pagaliau atėjusia žaaaluma biggrin.gif
O ir tapukų užderėjo. Ar per Velykas velti smagiau biggrin.gif
Atsakyti
linulia993, gražūs tavo tapukai 4u.gif O anksčiau nerodei savo darbelių? Ar aš kažką praleidau.
Atsakyti
Su šventėm visas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Cia nors ir ne slepetes atnesiau, ale norisi pasirodyti: po visu velyku, isvykus sveciams, tiesiog pagaliau priejau prie vilnos ax.gif , gavosi drapanele, su vienoj pusej gerai, kitoj prasciau prisivelusiu bg silku, velta ant merliaus pabandymui, kaip pirmas kartas, manau visai nieko, ale klaidu yra:

user posted image
Atsakyti
Kadabra, kaip po pirmo pasivoliojimo ant zolytes- liuks...

isduok paslapti kaip visas procesas vyko??? reikia iskart pasisiut marline "bliuske"???
Atsakyti
ei čia jau kosmosas smile.gif Foto tai super atrodo smile.gif

MAn didžiausia mistikas atrodo tai pagaut proporcijas...
Atsakyti
Dekui, merginos 4u.gif
Voliot nesivoliojau biggrin.gif - jauciu butu traukusis ir daugiau doh.gif , ale jau stabdziau veikla. Klojinys tikrai nemazas gaunasi, kt.karta didinsiu sablona.
Juperi, cia be jokiu siuliu, detas merlius ir ant jo klota vilna.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 09:21)
Dekui, merginos  4u.gif
Voliot nesivoliojau  biggrin.gif  - jauciu butu traukusis ir daugiau  doh.gif , ale jau stabdziau veikla. Klojinys tikrai nemazas gaunasi, kt.karta didinsiu sablona.
Juperi, cia be jokiu siuliu, detas merlius ir ant jo klota vilna.

nu tu man berazumei paaiskink aiskiau...man vis tiek neaisku... ka reiskia be siuliu??? tai kaip prieki su nugara "sulipdyt??a?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 26, 09:15)
Sveikos,

Cia nors ir ne slepetes atnesiau, ale norisi pasirodyti: po visu velyku, isvykus sveciams, tiesiog pagaliau priejau prie vilnos  ax.gif , gavosi drapanele, su vienoj pusej gerai, kitoj prasciau prisivelusiu bg silku, velta ant merliaus pabandymui, kaip pirmas kartas, manau visai nieko, ale klaidu yra:



aina sau, auk6tasis pilotažas blink.gif


aš pabandžiau dažyt vilną svogūnų lukštais. va rezultatas
user posted image
tsakant kartu su kiaušiniais hihihi.gif

o čia vienos priešvelykinės, Bg vilna.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 26, 09:24)
nu tu man berazumei paaiskink aiskiau...man vis tiek neaisku... ka reiskia be siuliu??? tai kaip prieki su nugara "sulipdyt??a?


o tu pagalvok, kaip tu turine slepete veli? kaip jungi virsu su apacia, a?
Atsakyti
Kadabra, super blink.gif .
Aš irgi esu bandžius visokių liemenių, pačią formą tai man sudėtingo nieko nėra. Bet visokie krašteliai, ties kaklu, apačioj ir rankovės gražiai nesigauna... Tai garbanojąs, tai asimetriškai doh.gif

Aš dar BG karšinį išbandžiau, muilinos dar tapkutės (per Velykas išdžiuvo su muilu doh.gif ). Niekaip nesuprantu kaip gaunąsi taip baisiai skirtingi "produktai". Gal "dakalsiu", tada įmesiu, bet man jos visai neplaukuotos gavos, plius susitraukė apie 30 proc. Patiko maždaug dvigubai labaiu nei Lt šiurkščiavilnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 26 balandžio 2011 - 08:43