Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Žolia,na kokios fainos tai negaliu......na žinai man rožės patinka wub.gif wub.gif
Panos visų labai gražūs tapukai ir įdomūs ir spalvų visokių atsirado wub.gif
Atsakyti
Žolia, liuxovos thumbup.gif
Atsakyti
klaidžiojau po internetą smile.gif ir štai ką įdomaus radau http://www.flickr.co...ore/3511055286/ tikra ir archaiška. Ne visai į temą, bet tapkininkės mano chebra, tai savom ir rodau smile.gif
Atsakyti
kadabra ir Besijuokianti gražūs tapukai 4u.gif
Atsakyti
LABAS RYTELIS, su ŠV. Velykom visas, linkiu daug margų veltinių smile.gif merginos, kaip seniai buvau užklydus, per tuos darbus visai pamečiau velimą smile.gif na bet jau nuo kitos savaitės galėsiu pradėt, kiek supratau ruošiates naujam užsakymui iš BG? aš prisijungiu būtinai? gal yra nauja temukė kur? einu paieškosiu, ar čia tariames? o jau kiek grožių privelta, net širdis apsąlo 4u.gif
Atsakyti
Su Sv.Velykom, mielos velejukes... siltu, margu, graziu Jums svenciu... 4u.gif

isplaukiu...Ula su baidare- atidarysim plaukimo sezona 4u.gif
Atsakyti
Su sventem visas ir visus veltiniaujancius biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Besijuokianti 4u.gif.

QUOTE(Juperi @ 2011 04 24, 07:59)
isplaukiu...Ula su baidare- atidarysim plaukimo sezona 4u.gif


apsaugok tave Viespatie, Jupera, ale ir drasi motera, tikiuosi plaukt moki 4u.gif
Atsakyti
Su gražia švente visas user posted image
Atsakyti
Mielosios, su Šv. Velykom visas 4u.gif . Su atgimimu ir gražiu pavasariu.
Ir ačiū visoms, kad esate 4u.gif
Juperi, tau gero vėjo ir gražaus oro.
Atsakyti
Labas vakaras,


Su grazia pavasarine svente, su nuostabiu pavasariu, siluma ir pirmais ziedais. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lai ziedais zydi visos nuostabgios merginos, kurias vienyja minstas ir mielas veltinis. biggrin.gif
Atsakyti
Visas sveikinu Šv. Velykų proga ax.gif
taip pat rodau paskutini savo darbelį ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 24, 09:05)
apsaugok tave Viespatie, Jupera, ale ir drasi motera, tikiuosi plaukt moki  4u.gif


tfu tfu tfu... ir plaukt moku ir irkluot moku...ir su baidare plaukt ziauuuriai patinka, jeigu per sezona ne kart neisedu i baidare- blooogai jauciuosi... o va dabar per dvi Velyku dienas , 2 kart plaukem po daugiau kaip 3-is val..biski runkelas pagine...ale atsigausiu...sanariukus per nakt skaudeno..ale si ryta vel sokau valtin mirksiukas.gif

biski nesekesi pradzioj, bevezant viena baidare nukrito, is paskos vaziaves dzipuks pervaziavo, ir dar jam ten kokia fara su kapotu ilinko..n :sutinkuot...nuostoliukas tik 2000 Lt.. doh.gif nu bet, zmones sveiki, o pinigai-uzdirbami...ner to blogo, kas neiseitu i gera... poilsis -turiningas, oras puikus, nusvilau jau doh.gif
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 25, 10:14)
Juperi, tau gero vėjo ir gražaus oro.

acius, ir vejas vakar buvo ir oras grazus
Atsakyti