Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

šitas tavo esu kažkur iš arčiau mačius. Tikrai nuostabiai lygios dailios smile.gif

O spalvotos pas juos 26 mic jaučiu nebūna...

Nu aš vistiek norisu pabandyti smile.gif

Beje dabar woolo sluoksną tokią tamsiai pilką gana ilgai mūčinu...
Atsakyti
Kad traukiasi tai liuks ir tavo darbai, Besijuokianti, nuostabus, bet pameni, kai kalbejomes juk nutarem, kad Wool sluoksna susivelia lengviau (bet jie siaip kaip tiekejai kartais tikrai paveda - pries menesi laiko ar daugiau uzsisakiau is ju kg juodo karsinio, zadejo paskambinti, as pati skambinau ir priminiau apie save kelis kartus - JOKIO ATSAKO - ar taip siais laikais galima? Na, nebent esi vienintelis ir nepakartojamas. Tiesiog gaila, kad nepavyksta rasti bendros kalbos.).
Parasiau tai vien tik tam, kad rezultatas butu nulinis: ir pagyriau/ir siek tiek nusivylus ju darbu.
Vo tep biggrin.gif .

Atsakyti
gal bagoti biggrin.gif
Atsakyti
Na 18 mic. woolo tai tikrai greičiau susivelia, bet man rodos čia net lygint negalima, 29 (ar 26 mic.) su 18. Be to, man asmeniškai, vien iš 18 mic. tapkės yra per kietos, plonos ir kietos. Nežinau, man patinka kai yra kažkiek minkštumo.
O lyginant su 21 mic., aš tik už BG. Bet čia gal tik man taip. Aš kažkaip savo tapkėm taikau taisyklę, kad jei nesutraukiau bent trečdaliu, tai jos nesuveltos. Paranoja man kažkokia gal blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 22, 15:25)
Na 18 mic. woolo tai tikrai greičiau susivelia, bet man rodos čia net lygint negalima, 29 (ar 26 mic.) su 18. Be to, man asmeniškai, vien iš 18 mic. tapkės yra per kietos, plonos ir kietos. Nežinau, man patinka kai yra kažkiek minkštumo.
O lyginant su 21 mic., aš tik už BG. Bet čia gal tik man taip. Aš kažkaip savo tapkėm taikau taisyklę, kad jei nesutraukiau bent trečdaliu, tai jos nesuveltos. Paranoja man kažkokia gal blush2.gif .


beje, sutraukti - tai dar nesuvelti. Bet cia tikrai ne tau sis posakis - tavo tvirtos ir geros slepetes.
Man ir 21mic Wool gera sluoksna. O kai paskutiniu metu maisau su karsiniu, tai is vis neblogos gaunasi - virsuj lygios, viduj - turi minkstumo, o ir storesnes gaunasi, negu vien is sluoksnos.
Atsakyti
Na sutraukti+suvelti tikrai bus daug geresnis gaminys nei vien tik suvelti. Be to, wool 21 sluoksna labai stipriai bumbuluojąs.
Kadabra, jei nori tos lylovaja galiu pabandymui tau duot. Ten dar vienos tapkės išeitų, tik jau po Velykų aišku smile.gif .
Atsakyti
matau aktuali tema apie vilną
turiu baltos sluoksnos, plona 18 mic
ir kaina gera, jau išbandyta ir gerai veliasi
jei domina parašykit į až

ir aš norėčiau kai ką iš to bulgariško puslapio, gal priimsit į kompaniją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangek: 23 balandžio 2011 - 10:50
Nors jau šimtą kartų darytos ir panašios į anksčiau rodytas, bet kad tema „neužmigtų" :
user posted image
Vaje, kokia didelė nuotrauka doh.gif . Į part.lt manęs nebeįleidžia kažkodėl, tai kėliau per fotki. com, bet kažko didelė nuotrauka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 23 balandžio 2011 - 11:15
Žollia, čia tos kur nesitraukė? Sakyčiau labai dailiai susitraukė smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 23, 12:14)
Žollia, čia tos kur nesitraukė? Sakyčiau labai dailiai susitraukė smile.gif  thumbup.gif

Sunkokai vėlėsi, ilgai vargau, bet pavyko.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 23, 11:15)
Sunkokai vėlėsi, ilgai vargau, bet  pavyko.


bet labai gražios wub.gif
Aš vienas baigiau, beliko padus padaryt. Tai gak greit parodysiu... kai išdžius doh.gif Džiovinčiau lauke bet bijau kad pavogs. PAs mus kontingentas kartais pro šali ne koks eina.
Atsakyti
žollia, dailios pavasarinės ir darytos su meile wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti