Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 22, 11:04)
O aš nerandu kur ten sloksnų spalvos pas juos doh.gif


vakar ir as ju pasigedau.
Atsakyti
http://www.ecohobby.info/produkcia/ш...54;Й.html

Foto ikonėlėj nėra, reik žiūrėt kairėj pusėj meniu "vilna" ir iškrenta "tops cvetnoj".
Atsakyti
Vakar vėliau su bulgarišku šilku tuo raukšlėtu, tai labai jau jis gražiai prikibo ir susivėlė thumbup.gif.
Kadabra, man tarsi su lizdukais tos šlepetės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 22, 11:23)
Vakar vėliau su bulgarišku šilku tuo raukšlėtu, tai labai jau jis gražiai prikibo ir susivėlė  thumbup.gif.
Kadabra, man tarsi su lizdukais tos šlepetės  thumbup.gif

ar su tokiu glamzytu? kur melyna ir pilka?? g.gif
Atsakyti
geras tas silkas, Katinyti, ale ji beveik pridengti nei nereikia - tiesiog suvalgo ji vilna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 22, 09:53)
manai prie hidriako kibs??? kazin ar cia jau bus nuno??? g.gif

nea, kaip tik tikiuosi kad prie hidriako nekibs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 22, 10:11)
http://www.ecohobby.info/produkcia/ш...54;Й.html

Foto ikonėlėj nėra, reik žiūrėt kairėj pusėj meniu "vilna" ir iškrenta "tops cvetnoj".


oj ačiū tau labai aciuks.gif 4u.gif o aš blūdijau po ten ir nepastebėjau niekaip smile.gif
Ale kokios spalos mielos smile.gif Tik neplona 29 mik, bet va kiek ma2iau k1 i6 jos darot tai gražiai gaunas smile.gif Ir tapukai ir tašiukai. Karšinio tai kažkaip nenoriu... Nes dar nesunaudoto seno turiu...

O kaip dirbasi su ta sluoksna na palyginus kad ir su tuo pačiu woolu? Nes jei imčiau tai imčiau normaliai tos vilnos, po biški cackintis neneoriu smile.gif
Atsakyti
stora sluoksna man labai geras karšinio pakaitalas - standumo kai reikia gaminukam ir tvirtumo - sluoksna matyt tvarkingiau susikloja ir plonesnį nei karšininį bet tvirtą veltinį gauni. Su woolo sluoksna palyginus daug šiurkštesnė, labiau lygintųsi su karšiniais, tik klojimas sluoksninis biggrin.gif dar faktūra man graži gaunasi storosios sluoksnos.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 22, 11:20)
stora sluoksna man labai geras karšinio pakaitalas - standumo kai reikia gaminukam  ir tvirtumo - sluoksna matyt tvarkingiau susikloja ir plonesnį nei karšininį bet tvirtą veltinį gauni. Su woolo sluoksna palyginus daug šiurkštesnė, labiau lygintųsi su karšiniais, tik klojimas sluoksninis biggrin.gif  dar faktūra man graži gaunasi storosios sluoksnos.


mmm

Tai gal visgi pabandymui reiks pernelyg neužsišokžt. biggrin.gif
Na pas mane tai ir iš woolo sluoksnos labai tvierti gaminiai gaunas ir formą laiko. Aš tapkes nieko neprikišus džiovinu ir vistiek forma lieka.
O karšinius tai esu naudojus lietuviškus spalvotus ir siūlų oazės spalvotus. Tai tapkėm visai gražu smile.gif Tik gaila kad karšinių mikronų nelabai kas rašo smile.gif))

nu bet gražios spalvelės tų bulgarų, ružavos, violetavos, ta turkio...
Atsakyti
o as kazko metausi, nezinau ka daryti: suprantu, kad pigiau, bet ta mintis, kad sluoksna veliasi sunkiau nepatinka.
Atsakyti
Nu vat mane irgi tas neramina...
Atsakyti
Nežinau, bet man tai BG sluoksna geresnė už woolo sluoksną. Velias geriau, o traukias kaip latviškas karšinys.
O tas alyvines (lylovaja) mažė pasiėmė nešiot, ir man labai gražiai jos nešiojąsi, pirmą savaitę tokias pavieniais burbuliukais pasišėrė ir daugiau jokių burbuliukų, net į vilną nepanašu, jokių plaukelių paviršiuj net nematyt...
BG 26 susitraukė parodysiu kiek, BG - 200 gr., rožinė sluoksna 21 mic. viršuj 50 gr. Suvėliau per 3 valandas, ko niekad nesu padarius bigsmile.gif
user posted image

Beje, man ir jų minkštumas patinka, tarpe sluoksnos ir karšinio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 22 balandžio 2011 - 13:15