Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

dekui, moteros 4u.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 22, 07:44)
Kadabrathumbup.gif  thumbup.gif . Kažkokios subtilios...
O vilna kur tu man davei  visa vienos avių veislės (tik spalvos skiriasi), ar skirtingos?


sveika.
skiriasi, ar labai reikia pavadinimu? bijau, kad galiu supainioti.
ar bandei ka velti? man ji patinka, tik reikalauja daugiau darbo, bet pati kasa, pats plesimasis - malonus sapnas.
as vis planuoju prie tavo bulgariskosios prieiti, bet dabar kai darbu lauke daug, tai mintyse tik modeliukus galvoju.

p.s. klausykit, o kaip pvz. veliant kokia bliuzele berankove krutine suformuoti? toliausiose toliausiose temose maciau, kad viena veleja rekomenduoja formuoti ant kuno, o tai kaip ten toki slapia slaputeli kraut ant saves ir glostyt, a? Besijuokianti, tu vis turi kokiu saitu uzsislepus archyve, dirstelk, a?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 22, 09:28)
p.s. klausykit, o kaip pvz. veliant kokia bliuzele berankove krutine suformuoti? toliausiose toliausiose temose maciau, kad viena veleja rekomenduoja formuoti ant kuno, o tai kaip ten toki slapia slaputeli kraut ant saves ir glostyt, a? Besijuokianti, tu vis turi kokiu saitu uzsislepus archyve, dirstelk, a?

dediesi neperslampama liemenele---ir glostai, trini hihihi.gif pries tai paprasyk, kad vyras vilna apvyniotu ir is slangos vandeniu apipiltu...jau silta, gali ir ant zolikes pasivoliot mirksiukas.gif ypac patogu nuo kalniuko ant soniuko ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 22 balandžio 2011 - 08:33
QUOTE(Juperi @ 2011 04 22, 09:33)
dediesi neperslampama liemenele---ir glostai, trini hihihi.gif pries tai paprasyk, kad vyras vilna apvyniotu ir is slangos vandeniu apipiltu...jau silta, gali ir ant zolikes pasivoliot mirksiukas.gif ypac patogu nuo kalniuko ant soniuko ...


ale ir liezuvis tavo ilgas cool.gif .. Juperi, gal manekenka nori pabuti lotuliukas.gif ?
vat man tai dar salta taip isdykauti schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 22, 09:35)
ale ir liezuvis tavo ilgas  cool.gif .. Juperi, gal manekenka nori pabuti  lotuliukas.gif ?
vat man tai dar salta taip isdykauti  schmoll.gif .

paskesi tu manuose pareduose...vis tiek reiks ant saves dar tau kokias 2-i dienas trint iki savojo dydzio tongue.gif tep, kad...
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 22, 09:45)
paskesi tu manuose pareduose...vis tiek reiks ant saves dar tau kokias 2-i dienas trint iki savojo dydzio tongue.gif  tep, kad...


tau bele tik priezasti rasti, pasirasytum vien del kurybinio proceso bent jau - kalniukas vietoj - pavoliociau, mazu ir tu kartu susitrauktum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 22, 09:49)
tau bele tik priezasti rasti, pasirasytum vien del kurybinio proceso bent jau - kalniukas vietoj - pavoliociau, mazu ir tu kartu susitrauktum biggrin.gif

jeigu taip-pasirasau blush2.gif cia tik del to susitraukimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 22 balandžio 2011 - 08:51
Na va, dabar kita kalba.
Galim net susitikimo pas Kadabra tema ivardinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 22, 09:54)
Na va, dabar kita kalba.
Galim net susitikimo pas Kadabra tema ivardinti  biggrin.gif

pasivoliojimas zoleje?? lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra, nebandžiau, bet ruošiuos. Užtatai ir klausiu ar skirtingos, nes kai sumaišysiu visas, tai ką gausiu neaišku smile.gif
Dėl krūtinės nežinau, mačiau nemažai variantų, bet man jie visi neaiškūs kažkokie.
Atsakyti
smaginatės a biggrin.gif aš irgi vis galvuju lyst į hidriaką ir pabandyt susiglostyt ką nors, rūpi labai tą nunovėlimą išbandyt.
Bulgarišką gal užsakinėkim kol vasara neatėjo? Tikrai paskui išatostogausim, o taip norisi, gal kandys nesuvalgys iki rudens jei ką...

Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 22, 10:34)
smaginatės a  biggrin.gif aš irgi vis galvuju lyst į hidriaką ir pabandyt susiglostyt ką nors, rūpi labai tą nunovėlimą išbandyt.
Bulgarišką gal užsakinėkim kol vasara neatėjo? Tikrai paskui išatostogausim, o taip norisi, gal kandys nesuvalgys iki rudens jei ką...

manai prie hidriako kibs??? kazin ar cia jau bus nuno??? g.gif
Atsakyti
kadabra, kokios elegantiškos tavo naujosios smile.gif Labai patinka smile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 04 22, 09:34)
smaginatės a  biggrin.gif aš irgi vis galvuju lyst į hidriaką ir pabandyt susiglostyt ką nors, rūpi labai tą nunovėlimą išbandyt.
Bulgarišką gal užsakinėkim kol vasara neatėjo? Tikrai paskui išatostogausim, o taip norisi, gal kandys nesuvalgys iki rudens jei ką...


Gerai tik svarb kad vėl nepražiopsočiau smile.gif

O aš nerandu kur ten sloksnų spalvos pas juos doh.gif
Atsakyti