Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raganėle, puikios.
Pati ne vienus metus lankiau jogą thumbup.gif Jaučiu, rudenį ir vėl grįšiu, trūksta man jos. nors namuose pati tuo užsiimu , o ir meditacijos jėga wub.gif
Atsakyti
4u.gif Kaip čia tylu ax.gif Aš tai žemės darbuos, vėlimui pertrauka.
Atsakyti

pamačiau kokias šlepetes nuvėlė anytai, tai kokias tada savo mamai nuvels blink.gif - nesvietiško grožio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 04 21, 16:39)
pamačiau kokias šlepetes nuvėlė anytai, tai kokias tada savo mamai nuvels  blink.gif  - nesvietiško grožio  wub.gif

mama jau senokai nešioja - žibuoklėm pražydusias biggrin.gif
Atsakyti
cia, kad nors kiek prisidet prie temos gaivinimo:

user posted image
Atsakyti
jau ka moki-tai moki, tema gaivint,,,saunuole... pilka kaip visad be konkurencijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 21, 21:54)
jau ka moki-tai moki, tema gaivint,,,saunuole... pilka kaip visad be konkurencijos 4u.gif


cia tep sakant is mociutes skrynios...
Juperi, ka veiki, a?
Atsakyti
Kadabra, thumbup.gif thumbup.gif . Kažkokios subtilios...
O vilna kur tu man davei visa vienos avių veislės (tik spalvos skiriasi), ar skirtingos?
Atsakyti
Kadabra, kokios gražuolės wub.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif
Kadabra, gražios thumbup.gif
Visos kiaušinius dažot? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai kaip Žollia, po žemelę knisinėju. Ir taip geraaa, beveik taip kaip veliant...
Panos, o kas tų bulgarų imsis ir kada? g.gif Sutariam bent laiką, paskui kam atostogos, kam dar kažkas, bijau likt ant ledo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 22 balandžio 2011 - 07:18
QUOTE(kadabra @ 2011 04 21, 21:59)
cia tep sakant is mociutes skrynios...
Juperi, ka veiki, a?

Nieko neveikiu...tiksliau- tikru tikriausiai- neveliu blush2.gif mano juk velimas- tik savaitgaliais, o savaitgali praeita sveciu turejau, ateinantis irgi Velyku...ner kada per tas sventes ir velt tongue.gif

Atsakyti