Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Pirmąkart moteriškas išbandžiau ant šablono su ausytėm - anytai motinos dienos proga, jos mėgstamiausia spalva violetinė:
user posted image
Atsakyti
raganele supergrazios thumbup.gif thumbup.gif O ka tie zenklai reiskia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 20, 17:30)
raganele supergrazios  thumbup.gif  thumbup.gif O ka tie zenklai reiskia?  ax.gif

Ačiū aš jomis irgi labai patenkinta likau - čia OM ženklas, ji pas mus jogė ir REIKI mokytoja mat, tai vyras sugalvojo kad tokių reik biggrin.gif
Viduj bg violetinė sluoksna, viršuj 21 mic merino, po bulgariškų šiurkštumų kaip vata ji man atrodė, bet visgi tapukam labiau patiko storoji, šitas teko ilgai ir pakartotinai kamuoti, kol formą laikyt pradėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 20 balandžio 2011 - 17:36
raganele, super! Galvoju reik pačiai tokias susiveikt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 20, 18:32)
Ačiū aš jomis irgi labai patenkinta likau - čia OM ženklas, ji pas mus jogė ir REIKI mokytoja mat, tai vyras sugalvojo kad tokių reik biggrin.gif



Mmmm matai, nugyveni amzeli ir tokiu ciudu nezinai. Seip labai grazus zenklas ir labai graziai ispildytas thumbup.gif O ka jis reiskia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 20, 17:34)
Mmmm matai, nugyveni amzeli ir tokiu ciudu nezinai. Seip labai grazus zenklas ir labai graziai ispildytas  thumbup.gif O ka jis reiskia?  ax.gif

reiškia OM - žodelis kuriuo jogai meditacijas pradeda.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 20, 18:39)
reiškia OM - žodelis kuriuo jogai meditacijas pradeda.



Tai reiskia tik slepetes uzsideda ir OM.
Atsakyti
Raganele, labai dailios wub.gif . O šabloną ar platų darei?. Aš irgi labai noriu bandyt su ausytėm, bet baiminuosi per platų šabloną pasidaryt. Keltis tai aukšta gaunasi.
Atsakyti
Raganėle, tikrai labai labai gražios thumbup.gif .

Atsakyti
Raganėle, labai labai gražios, ir forma faina wub.gif
Atsakyti
Ačiū, labai malonu bigsmile.gif
Šablonas vos siauresnis už įprastą, bet va šįkart pavargus padariau išvadą, kad klumpinei formai svarbu kad vilna nebūtų minkštutė. Balerinukinę formą tai man visai nieko ir minkštesnę palikt, o šita išdžiūvo ir pliozijosi į šonus per tą ausyčių vietą doh.gif iš naujo merkiau, muilavau ir vėliau...
Atsakyti
Raganėlės tapukus atskirsi iš formos thumbup.gif OM
Daiiilios smile.gif

Atsakyti