Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 19, 15:27)
Langus visos gal blizginat, nesirodot nieks smile.gif

Viešpatie su viešpačiukais, kaip aš vargstu doh.gif . Užsiprašė žydrų šlepečių, o aš nebeturėjau tokios vilnos. Kad greičiau gautųsi, nusipirkau čia pas mus parduotuvėj žydros vilnos... Neturėjo bobutė vargo, tai dabar turi... Jau pusė dienos niekaip nesuvelių (susidėliojimas neįeina į tą laiką), vis pučiasi ir tokia baimė, kad gausis š...Tikriausiai lietuviška buvo, bet kai pardavėjos paklausk, tai ji nieko nežino kokia ta vilna. schmoll.gif
Atsakyti
Giriu dvejas pastarąsias be priekaištų tapeles wub.gif
QUOTE(Juperi @ 2011 04 19, 14:38)
kazin kaip cia bus su tuo velimu, kai lauke oras gereja g.gif

nu prastai bus... Nebent neštis visus kuodelius į terasą, pas mane jau planas subrendo rožes begenint biggrin.gif

Gavau atsakymą iš Bulgarijos su naujų spalvotos sluoksnos spalvų pavyzdžiais, išsiunčiau visas gautas foto su parašai, kieno nebuvo - pati uždėjau, nes nesugalvojau kaip čia aprašyt biggrin.gif parašiau kad daugumai patiko spalvota sluoksna, su karšiniu kai kas vargo, natūrali sluoksna pilkagera, 26 mic. kaip kam ir t.t. ką čia priplepėję buvom. Atsakymą gautą raportuoju:
Раса, спасибо большое за письмо, за отчет о проделанной работе. Это очень важно для меня. J))
Кардочес, это на любителя. Но наш кардочес очень экологичный, я когда окунулась в шерстяной бизнес, поняла, что все обрабатывают шерсть очень сильной химией. А мы пока держимся, даже против моли не используем сильные средства.
Я сейчас приведу в порядок свои административные работы и займусь галереей работ. Обязательно там размещу сумку вашу, она мне очень к душе))) и тапочки, что вы мне прислали.
Я тоже валяю, скоро выставлю свои работы в художественной галерее в Бургасе))))
Высылаю Вам фото новых цветов топса (пока я не успела их разместить на сайте (в жизни цвета красивее):
Золотой табак,
Дымчатый (он с голубым отливом)
Кофе,
Черный (фото я не прикладываю, стандартный черный цвет)
Бирюза
Синева

Через неделю должны быть еще 8 цветов топса.

Из кардочеса сейчас в точном наличии: Оранж, Темно- серый, Брик (это нечто среднее между темным несквиком и темно-вишневым, хороший цвет), Красный, Бирюза, Масляно-зеленый, Болотный, Темный несквик, Цикламен, Фиолет.

С уважением, Катя.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Man tų mėlynųjų jau kaip reikia bigsmile.gif ir padūmavusios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 19 balandžio 2011 - 15:10
Visos spalvos superinės wub.gif . O svarbiausia, kad gerai veliasi jų sluoksna thumbup.gif
Atsakyti
ir melyna grazi...bet jau ta padumavusi.... wub.gif tyliu, tyliu...
ale ir to naturalno, ekologicno kardacioso man reik- patiko vis tik...pasispjaudziau, pasispjaudziau, riebaliukas nuejo- ir liuks thumbup.gif
Atsakyti
Aha man irgi spalvos labai gražios ir turimos ir naujos, velti ne ploniem veltinukam irgi labai patiko - ypač tašiukam biggrin.gif ir nešiojasi smagiai kol kas- testuoja dukrelė violetinę sluoksną kasdien darže, o aš pilką tašikės pavidalu.
Kada užsakinėsim dar? bigsmile.gif man tas žydras pilkas pamačius visos nurimusios jūros vėl kad užbangavo doh.gif tep ir įsivaizduoju kaip bandau pereinančias spalvas daryt iš tų ilgų plaukų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 19 balandžio 2011 - 15:24
labai fainos spalvos, tos rudos liux, ir dūminė.
Atsakyti
Įtariu dūminės gali iškart "babiną" lietuvaitėm atidėt lotuliukas.gif
Atsakyti
nu prastai bus...

Gal nebus. Man kažkaip kaip tik noras velti žiauriai yra, veliąsi mažiau, nes poreikiai mažesi, bet užtat pats vėlimas kelia max malonumo, be jokio skubėjimo...

Dėl BG užsakymo tai net nežinau, pas mane tai dar nemažai jų vilnos. Iki kai kurios dar net nepriėjau, bet rudeniui visai atidėt irgi negerai, man rodos jie irgi brangins ateity...
Atsakyti
Dzievuliuk tu brangus kokia zydruma graziiiii swoon.gif

Visu noriu. Nors po puskiliuka. blush2.gif Dar sukisiu kaipnor spintom. Vilnas kaip ir slides, reikia vasara ruost mirksiukas.gif
Atsakyti
velt ir man labai norisi ir minčių visokių, tik su įgyvendinimu "nie očen". bandžiau įvelt šilką, net nžn ar taip ir turi būti, kažko man tais rezultatas keistas ax.gif
įmetu abi porikes iš Bg vilnos
user posted image

user posted image
Atsakyti
Bulaukiux, tos su šilku man gražios wub.gif , ir tos pilkos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 balandžio 2011 - 20:13
QUOTE(žollia @ 2011 04 19, 21:12)
Bulaukiux,  tos  su šilku man  gražios  wub.gif , ir tos pilkos  4u.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti