Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

user posted image
Atsakyti
Nu damusau ana tema, langus uzkoliau ir ateinu naujuosna namuosna. Aciu Juperiuk uz naujus namucius 4u.gif A kodel aviukas su snaige ant nosies? Ui nenoriu as jau sniego lotuliukas.gif O gal ti gelyte? ... g.gif
Atsakyti
nu svetelii, in naujų temų ūch!

Šiaip... nu ne maxima mes. Kiek savo rankelėm pagamini teik turi. Kiek talento turi - taip padarai. Masofkėes neišvystysi, tad tokia či air konkurencija smile.gif Bet kai žinau kad tiek tautodailininkų yra susipykę nvelnias žino dėl ko smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 13, 15:27)
Gyvenime tikrai turiu toki principa - dziaugtis kito sekme, tada ir paciai pasiseks. O jei sau "rugsti leisi" tai nieko ir pati neturesi nu nebent skrandzio opa.  doh.gif


is tavo lupu dievui ir visoms kitoms i ausi tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 13, 15:30)
Nu damusau ana tema, langus uzkoliau ir ateinu naujuosna namuosna. Aciu Juperiuk uz naujus namucius  4u.gif  A kodel aviukas su snaige ant nosies? Ui nenoriu as jau sniego  lotuliukas.gif O gal ti gelyte? ... g.gif

aiii...liko ant nosiuko viena neistirpus sniezka... doh.gif

komunares... hihihi.gif
Atsakyti
Nu apie vilna ir tapkes pasnekam?


Nu jau visai greit parodysiu slepetes is 26 mikronu BG vilnos. Galiu daryt isvada, kad traukiasi ji smarkiai maziau uz iprasta merinosa. Nes i vidu dejau 4 sluoksniu BG, o ant virsaus kroviau 2 sluoksnius merinosu. Vidus gavosi laaabai jau rauksletas. Tai labai blogai? Nes man tai neatrodo labai blogai. Tokios jaukiai minkstos is vidaus iseina. biggrin.gif
Atsakyti
Juperi, nu mes gi konkurso norim, o tam reikia vietos.
Aš pvz. žiauriai norėčiau konkurso "suvelta klausant..." (žodžiu veliam kartu su muzika). Aišku pradžioj tuos etno motyvus reiktų išspaust, bet paskui visaip gundyčiau jus visokiom muzikom. O dabar kur tą daryt g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 13, 15:40)
Juperi, nu mes gi konkurso norim, o tam reikia vietos.
Aš pvz. žiauriai norėčiau konkurso "suvelta klausant..." (žodžiu veliam kartu su muzika). Aišku pradžioj tuos etno motyvus reiktų išspaust, bet paskui visaip gundyčiau jus visokiom muzikom. O dabar kur tą daryt g.gif ...

Besijuokianti, jau tu zinok...as tavim pasitikiu 300 proc (zinau, kad taves tas neguodzia), ale sitoj vietoj- esu dunduke...

nors man del blog'o ta ideja priimtina...

a tas "Suvelta klausant..."... tipo butu ..."Suvelta klausant Radži"????? hihihi.gif hihihi.gif as tik pagal Def leppard'us galeciau-jie mano kumyrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 13 balandžio 2011 - 14:45
nu tai darom "suvelta klausant liaudies dainų" biggrin.gif galėsim rūtelių ir žirgelių privelt. Ot norėč tašės su lekiančiu arkliuku ilgais karčiais rolleyes.gif gaila mano paišymo galimybės tiek neneša biggrin.gif va dabar sėdžiu prie naujos tašikės su gražiais guzikais ir niekaip nesugalvoju kokią jai rankeną daryt...

O gal pradžiai darom tą patį konkursą tik šitoj temoj? Vasaros proga leidžiam sau nukrypt nuo tapkinės temos, nes kaip ir nebesezonas biggrin.gif
Atsakyti
Kažkokios slogios nuotaikos sklando po moderatorių išpuolio verysad.gif Šiandien lauko darbai prispaudė, velti nebuvo kada. O ir vėlimo nuotaika dingo .
Atsakyti
Negalima ilgai laikyt piktumo 4u.gif . Čia kaip Trakšt sakė, rūgštys nuosavam skrandžiui kenkia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 13, 21:37)
Negalima ilgai laikyt piktumo 4u.gif . Čia kaip Trakšt sakė, rūgštys nuosavam skrandžiui kenkia biggrin.gif

drinks_cheers.gif Teisybė, ale man reikia laiko...
Atsakyti