Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Na, as busiu nepopuliari pas jus...Gyvenime nebuvau edri niekda ir labai ziuredavau, ka dedu i burna. Nestumo metu valgau pilnom saujom darzoves, vaisius, zuvi, kalakutiena, koses. Kai kyla notas kazko astresnio- nepiktnaudziaujant agurkeliai marinuoti, cesnakas.. Bet neryju viska is eiles uz du! Kiek to vaikiuko yra? Ka jis gauna naudingo is cepelinu, picos, kolos, cipsu, tortu? "Ant dietos" nesedziu- tai butu nesamone, bet valgau labai apgalvotai. Kokia nauda is to gaus mano lelius! Tad planuoju ne 20-25 kg priaugti. Na, aisku, jei vandenys kaupsis ir kitokie su maistu nesusije dalykai darysis- busiu sunkesne. Bet siaip, mano skrandis ne kibiras- bet ko nededu...
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 05 04, 10:40)
Oi del svorio tai as nepergyvenu aisku kad po gimdymo numesim visos, Bet jau pastebejau kad ir pati valgyti nebegaliu daug, labai rugstys pradejo kilti, praktiskai po kiekvieno valgio atpilu, o cia jau kaltas gulimas rezimas. Aisku ant grieztos dietos niekas nepastato bet liepia mazinti porcijas, nevartoti drusku, gerti daug skysciu ir t.t.
O musu vyr gine net apsauke viena nestuke, tipo neesk kaip kiaule pasiziurek kaip atrodai kaip isgimdysi, na zodziu apsalusios buvom visos palatoj  doh.gif




gines pyksta del to, kad ateist gimdyt sunkiau, jei daug svorio priaugi, plius atsiranda visokios papildomos rizikos ir mama ir leliukui: skysciu kaupimas tinimas ir t.t.

Aisku rekti nereiketu, bet ir mums viska ryti is eiles gal nereiktu...nors kartais taip norisi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Siandien is pat ryto- sokas! Per dvi dienas priaugau 2kg!!! KAip?is kur?! Nesupratau, tikrai apetitas ne zveriskas ir daug nevalgau! NEzinau , ka daryti?Dar tik 21sav, o jau turiu+9kg! unsure.gif unsure.gif verysad.gif .KAip stabdyti katastrofiska svorio augima?!
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 05 14, 00:04)
Siandien is pat ryto- sokas! Per dvi dienas priaugau 2kg!!! KAip?is kur?! Nesupratau, tikrai apetitas ne zveriskas ir daug nevalgau! NEzinau , ka daryti?Dar tik 21sav, o jau  turiu+9kg! unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif .KAip stabdyti katastrofiska svorio augima?!

man atrodo pries srove nepaplauksi. man irgi svori zveriskais tempais auga nors ir tikrai neriju maisto, valgau apgalvotai, kaip cia kazkas sake:)
man rodos jei ziuri ka valgai o svoris vistiek auga reiskia taip reikia. nusiraminkit ir viskas bus thumbup.gif
mum 29 savaite jau 10kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanitausa @ 2007 05 14, 17:17)
man atrodo pries srove nepaplauksi. man irgi svori zveriskais tempais auga nors ir tikrai neriju maisto, valgau apgalvotai, kaip cia kazkas sake:)
man rodos jei ziuri ka valgai o svoris vistiek auga reiskia taip reikia. nusiraminkit ir viskas bus  thumbup.gif
mum 29 savaite jau 10kg  blush2.gif

drinks_cheers.gif tikrai jei jau organizmas pats reguliuoja svorio augima, tai jau nieko nebepakeisi, o juk dietu nesilaikysi
Atsakyti
As sendien buvau pasgydytoja, lliepe prisiziureti, kad svoris taip smarkiai nebekiltu. Nes dabar 32 sav., o priaugau 18kg.
Per savaite pora dienu laikytis kefyro ir varskes dietos. Nevalgyti daug vaisiu.
per pirmaji nestuma priaugau 27kg. doh.gif
Siaip tai ir paciai negera toki svori nesioti, o ypac vasara.
Atsakyti
Mano pats didziausias priesas dabar- svarstykles. Gal jas reiktu kur paslepti? Gydytoja manes kazkodel niekad nebara, tai kemsu ir toliau. O ka daryti, jei sociai nepavalgius bunu ziauriai pikta, o kai privalgau, bunu vel pikta, kad neturiu valios?
Atsakyti
Per nėštumą priaugau 10 kg ( skaičiuojant nuo to momento kai svoris pradėjo nekristi, o augti, nes jei skaičiuosim nuo pradinio svorio nėštumo pradžioje, tai tesigaus vos 5 kg). Nėštumo metu visiškai nevalgiau saldumynų (saldžių sausainių, saldainių, ledų, pyragaičių ir tortų), negėriau kavos ir alkoholio, nevalgiau aštrių ir sūrių patiekalų, nevartojau jokių vitaminų. Valgiau daug daug mėsos, daržovių, vaisių, sriubas pamėgau būtent nėštumo metu wink.gif . Gėriau tik gryną vandenį arba arbatą su citrina be cukraus. Tikrai nebadavau, bet ir nevalgiau už du mirksiukas.gif
Atsakyti
nestuke.gif valgiau daug ir ką norėjau... ax.gif (priaugau 15 kg. kojos netino, jaučiausi puikiai...)ir džiaugiuosi tuo, nes dabar jau 7 mėn negaliu valgyt normaliai, nes maitinu... todėl nėščioms siūlau atsivalgyti savo mėgstamo maisto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2007 05 15, 12:20)
As sendien buvau pasgydytoja, lliepe prisiziureti, kad svoris taip smarkiai nebekiltu. Nes dabar 32 sav., o priaugau 18kg.
Per savaite pora dienu laikytis kefyro ir varskes dietos. Nevalgyti daug vaisiu.
per pirmaji nestuma priaugau 27kg. doh.gif
Siaip tai ir paciai negera toki svori nesioti, o ypac vasara.

o kaip tau paskui buvo?greit numetei ta priaugta svori?

nes man dabar 35sav ir jau +25kg doh.gif

per pirma nestuma buvo tik +10kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trylika: 19 gegužės 2007 - 08:58
sveikos visos as su pirmu vaikeliu priaugau 13kg ir tai mane apsauke kad per daug bet po gimdymo antra diena liko tik3kg ir tuo dziaugiausiu bet va dabar tai problema pries nestuma nespejau numesti 6kg o jau 5savaite 2kg plius ir navalgau dauk ir ir prisiziuriu ir vistiek jie ant manes baisu.
nezinau bijau priaugti virs 73 nes jau budaba 70 negerai jauciusi ka daryti????????????
Atsakyti
man jau 8 savaite. Sveriu 2 kg daugiau, bet mane kazkaip is vidaus pucia. O apetito neturiu visai!! Geriu spaustas sultis ir darzoves kapoju. Per du menesiu valgiau 2 x cepelinus ir 1 x pica. O siaip: nezinau, ko noret valgyt! Tai gal labai daug svorio nepriaugsiu? Savijauta mano stebetinai gera!!! Kraujo tyrimai- idealus!!
Atsakyti