Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Svoris - labai individualus dalykas. Kokios čia taisyklės gali būti išvedinėjamos. Aš priaugau jau beveik 10kg (sakau beveik, nes svoris pas mane šokinėja labai greitai, po švenčių vos ne +5, paskui per mėnesiuka numetu). Tai vat kai sulaukiau šventės - nėštumo, mečiau visas dietas į šoną, o jos pas mane gana griežtos, vos ne "ant minimum kalorijų" sėdėdavau. O dar du mėnėsiai gulimo režimo... Nei kiek nesistebiu, kad šitaip užaugau. Tiesiog organizmas apsidžiaugė, kad nebeskriaudžiamas ir ėmė naudotis gera proga smile.gif Į savaitę po kilogramą priaugdavau. Dabar - per du mėnesius kilogramą. Beveik vietoje stoviu ir manau, kad normaliai maitinantis, nebeturėčiau baisiai pūstis.
O gydytoja nei nebandė bartis dėl svorio. Juokais sakiau "Jei liepsit dar gulėti, tai ant svarstyklių daugiau nebelipsiu" Nesuprantu, tų kur barasi - taigi nemetas dietų laikytis ar kokiu treniruoklių saleje padirbėti. Gims mažas ir tada tą svorį už ragų bus galima griebti. Nesuprantu kodėl sako,kad augant svoriui vaikelis didelis užauga. Visai nebūtinai. Tokia pati situacija su mano antruoju buvo +28kg, o vaikelio svoris 3,600, tai kaip ir normalu.
Atsakyti
Aš su pirmąja priaugau 17 kg, dabar man 4 mėn, priaugau 4 kg - po kg kas mėn... O juk leliukas sveria apie 200 g. lotuliukas.gif III trimestre kai pradės svoris augt, kad net siaubas ima! Paniškai bijau sustorėti, nes labai sunku man tuos kg numest doh.gif
Atsakyti
mums jau 28 savaitė prasidėjusi, nuo nėštumo pradžios priaugau 11 kg. Dėl to labai pergyvenu, nors mitybą reguliuoju, "nešluoju" šaldytuvo, valgau daug daržovių ir vaisių, bet... unsure.gif Gavau barti nuo gydytojos, sakė, ar galvoju, ką darau, kas bus toliau... doh.gif O ką aš galiu padaryt, kad esu linkusi į storumą, ir prieš nėštumą nemažai svėriau... verysad.gif
Atsakyti
Aš kolkas labai nedaug priaugau, tačiau esu ta kur šluoja šaldytuvą biggrin.gif Tačiau kai pagalvoju tai gana daug judu: darbe dažnai pavaikštau, po darbo dar lėtai prasivaikšatu, savaitgaliais išvis būnu kupina energijos judėti...Tad gal patarčiau ir kitoms pabandyti geriau daugiau pajudėti, negu kad mažinti maistą, arba nevalgyti to, ko labai norisi...Man kažkaip tie Jūsų gydytojų nurodymai mažiau valgyti skamba nekaip schmoll.gif
Atsakyti
Na, man 19sav, o as ja priaugau6.5kg.Is pradziu pergyvenau, bet dabar, kai turiu daug rubu nestukei (ta, prasme, nebeverzia smile.gif ), taivisai normaliai jauciuosi.
Atsakyti
Mums jau beveik 24 savaites ir 8kg priaugta. Del judejimo tai zinoma yra geras dalykas, bet ka daryti kai esi priversta guleti, tai jau manau ir maista reikia prisiziureti g.gif
Atsakyti
na reikia,pri savo iprastos mitybos palaipsniui prideti apie 400-500 kaloriju,ir jeigu nestumas nekomplikuotas tai ir nepriaugsi labai daug ax.gif
Atsakyti
Bet juk kai kurios nestuke.gif valgydamos viską iš eilės priauga normaliai svorio, kitoms ir nevalgymas nepadeda. O ką daryti, jei šokoladinis saldainis išgelbėja nuo nervų priepuolio lotuliukas.gif blink.gif aš jau geriau suvalgysiu ir gerai jausiuosi, nei varysiu sau depresiją, kai to mažiausiai reikia
Atsakyti
As priaugau baisiai daug svorio (+14 kg). Ir gydytoja "pasodino ant dietos", bet nelabai man pavyksta tos dietos laikytis blush2.gif Niekad gyvenime nesilaikiau jokiu dietu ir niekad nevirsijo mano svoris 58 kg (cia jau labai sociomis ziemomis). Paprasati sverdavau 55-56 kg be jokiu dietu. O dabar beveik 70 kg! O nestumo man dar 14 savaiciu liko doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 04 30, 19:27)
Mums jau beveik 24 savaites ir 8kg priaugta. Del judejimo tai zinoma yra geras dalykas, bet ka daryti kai esi priversta guleti, tai jau manau ir maista reikia prisiziureti g.gif



man irgi dabar paskirtas lovos rezimas, tai tolimiausia "kelione" buna iki vonios. O noras valgyti ryskiai padidejo! Bandziau laikytis ir valgyt maziau kaloringa maista ir mazesniais kiekiais, bet kadangi iskart pradedu nervuotis, jei negaliu suvalgyti to, ko noriu, tai meciau si reikala ir valgau dabar neskaiciuodama. Numesiu tuos kg po gimdymo. ir taip visad sakaliuku buvau, tai bent pamatysiu, ar storumas man tinka laugh.gif
Atsakyti
Vis tiek nesuprantu, kaip galima "pasodinti ant dietos" Na, nebent iš tiesų nenormaliai daug valgytum. Bet apie 2000 kalorijų vis tiek reikia gauti, tai protingai sudėliojus produktus jokia čia dieta. Man dieta tai obuoliukas ir džiūvėsėlis per diena, o nėščiai taip nerekomenduosi maitintis. Paskui visokiu vitaminų prirašo... Nežinau.
Įdomu, kokia ta dieta
Atsakyti
Oi del svorio tai as nepergyvenu aisku kad po gimdymo numesim visos, Bet jau pastebejau kad ir pati valgyti nebegaliu daug, labai rugstys pradejo kilti, praktiskai po kiekvieno valgio atpilu, o cia jau kaltas gulimas rezimas. Aisku ant grieztos dietos niekas nepastato bet liepia mazinti porcijas, nevartoti drusku, gerti daug skysciu ir t.t.
O musu vyr gine net apsauke viena nestuke, tipo neesk kaip kiaule pasiziurek kaip atrodai kaip isgimdysi, na zodziu apsalusios buvom visos palatoj doh.gif
Atsakyti